Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח מהירות - 750 שח + 8 נקודות - האם כדאי ללכת למשפט?

שימו לב! השרשור הזה בן 2005 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאור כל האמור, סיכויי במשפט סבירים פלוס גם ללא עו"ד. חוזר ושואל, איך קובעים F2F עם התובע הרלוונטי, טרם הגשתי בקשה להישפט? יש פרטי קשר? האם זה חייב להיות התובע של היחידה נותנת הדוח - קרי "שרון מרכז"?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שכתב השוטר בכחול הוא שבינו לבין הרכב הנלזר לא היה שום מפגע פיזי החל מגדר בטחון עמוד חשמל או רכב אחר, עדיין יכולים להיות כלי רכב בנתיבים אחרים ועליו היה לציין ישנם או אינם.

הנוהל אומר לבד בזירה ולא לבד בנתיבו באכיפה בלילה.

בדיחה טובה

אנחנו קוראים את הנוהלים שנכתבים בידי קצינים במשרד בניחותא ובהם יש סתירות.

שוטר מקצועי נשמע להוראות הנוהלים ולא פועל בניגוד להם.

ורק כאן בשבוע שבועיים האחרונים אנו רואים שוטרים שמצפצפים על הנוהלים.

וכמות המקרים של זיכויים במקרים מי שנלחם על חפותו לבד ויודע על מה לשים דגש ויודע לטעון , או עושה זאת באמצעות עו"ד אינה מבוטלת.

אם בבדיחות חשקה נפשך ,קנה כרטיס למופע סטנדאפ. התייחסתי לשוטר ספציפי שאיתו יש לי הכרות קרוב לעשור. מעבר לכך, הנהלים של אכיפה/צורת אכיפה משתנים על בסיס שבועי , שונים מתחנה לתחנה ונקבעים בהתאם לצרכים ואילוצים. ברגע שתשיג את נהלי אכיפת ממל"ז של ימת"א שרון, תוכל לדבר על נהלים שהשוטר הקפיד/לא הקפיד עליהם. מעבר לזה, איסתרא בלגינא.....

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאור כל האמור, סיכויי במשפט סבירים פלוס גם ללא עו"ד. חוזר ושואל, איך קובעים F2F עם התובע הרלוונטי, טרם הגשתי בקשה להישפט? יש פרטי קשר? האם זה חייב להיות התובע של היחידה נותנת הדוח - קרי "שרון מרכז"?

תתקשר למרכז פניות נהגים, הם יגידו לך איזו יחידה מטפלת בתביעה שלך. לאחר מכן אתה מתקשר ליחידה ועובר לתביעות תעבורה. במקרה שלי העו"ד שטיפלה בי F2F היתה זו שענתה לטלפון וקבעה איתי את התאריך. הגעתי בשעה היעודה, נכנסתי ישר, קיבלתי יחס סבבה+. תכלס? יצאתי עם תנאים טובים יותר ממה שחשבתי שאקבל.

זה שלא הייתי צריך להידחס בבית משפט עם עוד 200 נהגים היה אחלה בונוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בבדיחות חשקה נפשך ,קנה כרטיס למופע סטנדאפ. התייחסתי לשוטר ספציפי שאיתו יש לי הכרות קרוב לעשור. מעבר לכך, הנהלים של אכיפה/צורת אכיפה משתנים על בסיס שבועי , שונים מתחנה לתחנה ונקבעים בהתאם לצרכים ואילוצים. ברגע שתשיג את נהלי אכיפת ממל"ז של ימת"א שרון, תוכל לדבר על נהלים שהשוטר הקפיד/לא הקפיד עליהם. מעבר לזה, איסתרא בלגינא.....

די נמאסת עם ההערות האישיות שלך.

יש הוראות בכתב של הפיקוד מעל מפקד ימת"א כזה או אחר.

אם הם משתנים על ידי מפקד זוטר , יהיה על השוטר להוכיח בכתובים כי הם אינם סותרים את הוראות הנוהל שיצאו על ידי הפיקוד הבכיר, בכלל ולמקרה הספציפי בפרט.

ההכרות האישית שלך עם השוטר רק מגבירה את החשש כי אתה עונה באופן סובייקטיבי ולא אובייקטיבי. ונכון היה שהיית מציין זאת בהודעותיך למען הגילוי הנאות.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתקשר למרכז פניות נהגים, הם יגידו לך איזו יחידה מטפלת בתביעה שלך. לאחר מכן אתה מתקשר ליחידה ועובר לתביעות תעבורה. במקרה שלי העו"ד שטיפלה בי F2F היתה זו שענתה לטלפון וקבעה איתי את התאריך. הגעתי בשעה היעודה, נכנסתי ישר, קיבלתי יחס סבבה+. תכלס? יצאתי עם תנאים טובים יותר ממה שחשבתי שאקבל.

זה שלא הייתי צריך להידחס בבית משפט עם עוד 200 נהגים היה אחלה בונוס.

Morningstar , תודה על הפידבק. התקשרתי בשעות הרלוונטיות, אך לא היה מענה. היות ואצלי התאריך האחרון לבקש להישפט הוא ב 26.10 וממש אוטוטו, האם לדעתך כדאי לשלוח בקשה להישפט עכשיו ומקסימום ללבן את הסיפור עם התובע\ת, לכשאגיע אליהם סופסוף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין טעם לדעתי... הסיכויים שיורידו לך 14 קמש לא גדולים מאוד, ולהגיע למשפט, לפחות בשבילי, זו טרחה שלא שווה את זה בשביל הסיכויים הקלושים שיצא לך מזה משהו. אם היה חסר לך 1-2 קמש הייתי אומר לך ללכת על זה.

אני בעד פגישה עם התובע כי זה לגמרי hassle free, עצרתי אצל התובע בדרך לעבודה ותוך 20 דק' כולל חיפוש חנייה כבר הייתי בדרכי. בית משפט זה סיפור אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די נמאסת עם ההערות האישיות שלך הפוסל במומו פוסל -ראה תגובתך להודעה 14.

יש הוראות בכתב של הפיקוד מעל מפקד ימת"א כזה או אחר.

אם הם משתנים על ידי מפקד זוטר , יהיה על השוטר להוכיח בכתובים כי הם אינם סותרים את הוראות הנוהל שיצאו על ידי הפיקוד הבכיר, בכלל ולמקרה הספציפי בפרט זהו רק נוהל (די לא מחייב יש לומר), בטח לא הוראה או פקודה. יצא להיות נוכח במשפט על מהירות, ואכן הסניגור ציין את נוהל האתת. התובע הציג דו"ח עיסוק של המשמרת ,חתום על ידי מפקד שלוחה בדרגת פקד,דומני. השוטר הפעיל ממל"ז בעצמו, ללא אתת - בשל מחסור בכח אדם. בגלל שזה היה פחות או יותר הטיעון היחיד של ההגנה, הנהג הורשע בעבירה.

ההכרות האישית שלך עם השוטר רק מגבירה את החשש כי אתה עונה באופן סובייקטיבי ולא אובייקטיבי. ונכון היה שהיית מציין זאת בהודעותיך למען הגילוי הנאות.ציינתי את זה כבר בהודעה 14, תוך ציון שמו של השוטר. נא ממך לקרוא את ההודעות היטב טרם התלהמות

חמישה תווים

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2005 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...