Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח מהירות - 750 שח + 8 נקודות - האם כדאי ללכת למשפט?

שימו לב! השרשור הזה בן 1986 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לפני זמן מה קיבלתי את הדוח המצ"ב על מהירות חריגה. מיותר לטעון מי צודק. זה גם לא רלוונטי. מה שכן רלוונטי, זה האם כדאי לי ללכת למשפט?

כמה מילים עליי בנושא - מחזיק ברשיון 11 שנים, דוח תנועה אחרון ב 2010, כך שהרקורד שלי מצויין בפני החוק.

מצד אחד, נתפסתי בממל"ז באמצע הלילה, בשעה חשוכה, עם עוד מספר מכוניות שנסעו סביבי. כמובן, יש את עניין הכיול של המכשיר שאפשר לדרוש לבדוק.

מצד שני, הייתי עם חברה שלי במשפט תעבורה ממש לא מזמן ללא עו"ד (אחזקת נייד בנהיגה מצידה) ועל אף שהיא הודתה חלקית באשמה, התובע המשטרתי הציע לה עסקת טיעון לקצוץ בקנס או בנקודות כדי להשיג הרשעה(הרקורד שלה אף הוא נקי). זאת, לנוכח העומס הרב שמוטל על בתי המשפט לתעבורה בימים אלו.

אם אלך למשפט ללא עו"ד, האם לדעתכם טובים סיכויי לבטל לפחות אחד מהסעיפים של הענישה בעסקת טיעון, אן אפילו לצאת זכאי?

תודה על כל התייחסות.

KNAS.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקום מארב ידוע

השטח לא חשוך אלא מואר

תקרא כאן את כל התורה בערך. אצלך הנהג בכלל מחוץ לנידת אז דרוש לו זמן רה יותר עד שהוא יוצא למרדף אחריך.

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?661603-%D7%93%D7%95-quot-%D7%97-%D7%9E%D7%94%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%95%D7%A9%D7%9C%D7%99%D7%9C%D7%94-%D7%9E%D7%A0%D7%94%D7%9C%D7%99%D7%AA

האם ללכת להישפט- המרחק שלך מרף המהירות המזכה רק ב 250 ש"ח ללא נקודות הוא 15 ק"מ , קשה לי להאמין שיוותרו לך.

אבל תנסה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד, פותח השרשור עומד בקריטריונים והיה זכאי להמיר דוח להזהרה במקום העבירה ( מה הסיבה שהשוטר לא נתן דוח התראה? )

מצד שני , מקבלים יותר ויותר סירובים - כי לא חייבים להמיר.

במרכז פניות נהגים התנאים יותר מחמירים - דורשים 10 שנים נקיות

http://lea-goldman.com/2016/08/04/1azhara/

בקיצור רוב הסיכויים שזה לא יצליח.

האם לבקש להשפט? אני לא יודע עד כמה הזמן שלך יקר .

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתר המשטרה מופיע שניתן להמיר לאזהרה מעודכן ל 22.8.18

כך גם בחנ"א המעודכן ל ינואר 2018. שם נכתב במפורש שלא יומר לאזהרה רק דוחות על מהירות גבוהה שהקנס הוא 1500 ש"ח

אם זה נכון מה שכתב שמנצ'יק בושה שזה מנוגד למה שכתוב באתר המשטרה ובחנ"א

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא כנראה התכוון למדיניות בשטח.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החנ"א נועדה לשוטרים בשטח

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם השוטר לא חייב לתת דוח התראה למי שזכאי, מה שקובע - מדיניות הפיקוד בנושא. זה לא חייב להיות פיקוד בכיר ( אבל הפעם כן בכיר ).

עריכה אחרונה על ידי vladclar

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבע פגישה עם התובע המשטרתי.

לא מחכים בתור, הכל הרבה יותר סימפטי וגם אין יותר מדי מה להפסיד.

בצורה הנל גילחו לי 20+ קמש וירדתי מדרגה בדרגות המהירות.

כמובן שהיה לי עבר נקי לחלוטין אחרת מאמין שדברים היו נראים אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עדות של Morningstar, שטוען שפגישה f2f עם התובע עושה פלאים.

נשמע כמו משהו ששווה אולי לנסות, למרות שמדובר בטרחה לא מבוטלת.

מאידך, ואם הטרחה רבה מדי, כתוב לתובע, ובקש ביטול ו/או המרה לאזהרה. מה יש לך להפסיד?...

אבל מעבר לכך ולהבנת התמונה, אתה טוען שהיו רכבים נוספים סביבך, בעוד בדו״ח נכתב בפירוש שהיית בודד.

מהי הגרסה הנכונה, והאם ניתן להוכיח?

ודבר נוסף - יש את נושא האתת בעצירת רכבים בלילה. עניין זה נמצא במחלוקת בשרשורים אחרים (לינק לאחד מהם צורף להודעתו של vladclar).

רוצה לנסות מזלך? לך על זה. קרא קצת, וגבש דעה שתוכל לעמוד אחריה, ולהציג אותה באופן רהוט ומשכנע בבית המשפט.

אבל מסתבר שאין פסיקה מחייבת בנושא, ותהיה תלוי לגמרי לגחמתו של השופט. ירצה כך יהיה כך; ירצה אחרת יהיה אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבע פגישה עם התובע המשטרתי.

לא מחכים בתור, הכל הרבה יותר סימפטי וגם אין יותר מדי מה להפסיד.

בצורה הנל גילחו לי 20+ קמש וירדתי מדרגה בדרגות המהירות.

כמובן שהיה לי עבר נקי לחלוטין אחרת מאמין שדברים היו נראים אחרת.

תגובה מעולה. כיצד קובעים פגישה כזו, לאן לפנות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עדות של Morningstar, שטוען שפגישה f2f עם התובע עושה פלאים.

נשמע כמו משהו ששווה אולי לנסות, למרות שמדובר בטרחה לא מבוטלת.

מאידך, ואם הטרחה רבה מדי, כתוב לתובע, ובקש ביטול ו/או המרה לאזהרה. מה יש לך להפסיד?...

אבל מעבר לכך ולהבנת התמונה, אתה טוען שהיו רכבים נוספים סביבך, בעוד בדו״ח נכתב בפירוש שהיית בודד.

מהי הגרסה הנכונה, והאם ניתן להוכיח?

ודבר נוסף - יש את נושא האתת בעצירת רכבים בלילה. עניין זה נמצא במחלוקת בשרשורים אחרים (לינק לאחד מהם צורף להודעתו של vladclar).

רוצה לנסות מזלך? לך על זה. קרא קצת, וגבש דעה שתוכל לעמוד אחריה, ולהציג אותה באופן רהוט ומשכנע בבית המשפט.

אבל מסתבר שאין פסיקה מחייבת בנושא, ותהיה תלוי לגמרי לגחמתו של השופט. ירצה כך יהיה כך; ירצה אחרת יהיה אחרת.

לא היה אתת. השוטר יצא למרדף וכשהשיג אותי - כרז ברמקול לעקוב אחריו לתחנת הדלק הקרובה.

אין לי הוכחה שהיו מכוניות נוספות סביבי, אך מצד שני השוטר לא ציין את ההיפך בדוח. השאלה היא - איך קובעים F2F עם התובע הרלוונטי, טרם הגשתי בקשה להישפט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב3 בלילה,כמה רכבים כבר יש בכביש? רמזי - שוטר ותיק ומקצועי, קשה לי להאמין שיש פגם מהותי בדו"חות שלו, אם בכלל.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היה אתת. השוטר יצא למרדף וכשהשיג אותי - כרז ברמקול לעקוב אחריו לתחנת הדלק הקרובה.

אין לי הוכחה שהיו מכוניות נוספות סביבי, אך מצד שני השוטר לא ציין את ההיפך בדוח. השאלה היא - איך קובעים F2F עם התובע הרלוונטי, טרם הגשתי בקשה להישפט?

קרא את סעיף ד׳ לדו״ח, נסיבות המקרה:

״... בודד בנתיבו ואין חוצץ בנינו ...״

מה שכתב השוטר בכחול הוא שבינו לבין הרכב הנלזר לא היה שום מפגע פיזי החל מגדר בטחון עמוד חשמל או רכב אחר, עדיין יכולים להיות כלי רכב בנתיבים אחרים ועליו היה לציין ישנם או אינם.

הנוהל אומר לבד בזירה ולא לבד בנתיבו באכיפה בלילה.

ב3 בלילה,כמה רכבים כבר יש בכביש? רמזי - שוטר ותיק ומקצועי, קשה לי להאמין שיש פגם מהותי בדו"חות שלו, אם בכלל.

בדיחה טובה

אנחנו קוראים את הנוהלים שנכתבים בידי קצינים במשרד בניחותא ובהם יש סתירות.

שוטר מקצועי נשמע להוראות הנוהלים ולא פועל בניגוד להם.

ורק כאן בשבוע שבועיים האחרונים אנו רואים שוטרים שמצפצפים על הנוהלים.

וכמות המקרים של זיכויים במקרים מי שנלחם על חפותו לבד ויודע על מה לשים דגש ויודע לטעון , או עושה זאת באמצעות עו"ד אינה מבוטלת.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1986 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...