Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מראת צד סובארו מסורבת שיחרור מהמכס

moshe_levy
שימו לב! השרשור הזה בן 1990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מראת צד נתקעה לי במכס ולא מאשרים לי יש סיבה מה עושים?

המראה תואמת סובארו שלי ,לא אפטרמרקט אחד לאחד מה העניין איתם?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין אישור של משרד תחבורה אז אתה צריך להמציא אישור כזה בעצמך דרך מכון שמתעסק בזה.

זו מסכת טרטורים שאין כמותה, גם אחרי שתביא אישור אתה תצטרך לשלם כל מיני עמלות לשחרור החבילה.

יש נציג של משרד תחבורה שמגיע למכס ובודק חבילות, הוא לא בודק כל חבילה לעומק ויש חלפים שהוא ישר שולל.

הזמנתי נורות לרכב וגם לא קיבלתי אישור משרד תחבורה,הייתי צריך להגיע לנציג אישית ולהראות לו שיש על הקופסה תו תקן ורק אז הוא חתם.

תנסה לברר באינטרנט אם מה שהזמנת צריך להיכנס לשחרור מהיר.

כמו שרשמו לפניי ,פעם הבאה תרשום שזה לגו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר הוא 600₪ וזה נשלח דרך הגלובל שופינג הייתי בטוח שהם עושים עבודה טובה ומהירה ושיחררו את זה בלי בעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גלובל שיפינג לא עובר חלק במכס ?

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה הסיבה, שלחו לי מייל מגלובל שופינג שבו נאמר שמשרד התחבורה לא מאשר.

ויש לי שני אפשרויות או שהחבילה תחזור לשולח או שאני אמלא טפסים ואתחיל לרדוף אחרי משרד התחבורה סליחה תחבורעעעעעעעעע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מראת רכב נחשבת אביזר בטיחות ולכן מסרבים לשחרר אותה. הם כנראה רוצים שתביא להם אישור מהיבואן שהיא מתאימה לרכב/לתקן. סיפור. היבואן לא ישמח לתת אישור, זה פוגע לו בפרנסה, אבל תמיד אפשר לנסות, אם יש לך זמן לבזבז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בישראל זה נחשב אביזר בטיחות למה כדי שתקנה אותה בארץ ב2000 במקום ב 600 איכס אטומים מגעילים.

זה אדון ישראל כץ שחושב שאם הוא פתח איזה קו רכבת מסריח אז הוא עשה משהו אבל האמת לאמיתה שאנחנו מפגרים אפילו אחרי מדינות עולם שלישי בכל נושא התחבורה.

הרי בן אדם לא ניסה להסתיר שילם מס בקניה ואם היו אומרים לשם עוד 100-200 היו מקבלים אז למה לחייב אותו לקנות פה במחיר מופקע או שמצד שני לנסוע עם רכב מפורק כי זה מה שבעצם הם גורמים לכולם לעשות, לא שווה לתקן את הרכב במדינה המגעילולה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...