Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

העברת כבל רשת באורך 30 מטר

ChemGuy85
שימו לב! השרשור הזה בן 2017 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוצה להעביר כבל רשת ממודם ראוטר של בזק שנמצא בסלון דרך הקירות עד איפה שהמחשב נמצא בחדר עבודה שלי. לפי החישוב שלי אני צריך בערך 30 מטר.

התכנון שלי הוא פשוט לקדוח תעלה בקיר, להעביר את הכבל ולאחר מכן לסגור ולצבוע. חכם או שיש דרך יותר אלגנטית? האם יש השלכות לכבל ארוך? האיכות תיפגע? אני צריך לשים מגבר או משהו בסגנון באמצע הדרך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק אם יש שקעי טלפון/כבלים/אנטנה וכו' בשני החדרים.

אם כן, עדיף לחווט דרכם (אפשר בנוסף לקיים). מחדר אחד לארון התקשורת ומשם לחדר השני. גם אם יצא מרחק כפול, יהיה זול וקל יותר מפתיחת קירות.

עד 100 מטר אין בעייה לחווט. אני חיווטתי כבל אחד של כ-90 מטר ועובד מצויין כבר עשור.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כבל מומלץ? משהו אקסטרה עמיד ואיכותי.

CAT6A - קשיח ולא גמיש (קשיח מתאים להשחלות בקיר).

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

CAT6A - קשיח ולא גמיש (קשיח מתאים להשחלות בקיר).

הייתי כבר הולך על CAT7, במיוחד אם זה דירה בבעלותו כי חבל בעתיד להחליף

עריכה: מצד שני עכשיו בדקתי ואין ציוד קצה נכון לשנת 2017 שתומך ב CAT7, ככה שזה לא כזה משנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

CAT7 יעבוד עם הציוד שיש לי היום, נכון?

להבנתי, כן. לי יש בבית CAT7 ועובד מעולה, אבל מקריאה שנית הבנתי ש CAT7 לא מוכר על ידי כל האירגונים שאחראים על תקשורת. הייתי בודק את העניין הזה כי יש הבדל מחיר בין CAT7 ל CAT6

עריכה אחרונה על ידי raiden
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיע הזמן שתהיה תשתית אופטיקה בבית. מתחילים להשתחרר לשוק כרטיסי רשת אופטיים במחירים יחסית סבירים (כשזה יכנס יותר לשוק המחירים ירדו משמעותית) ונשאר רק ציוד קצה אחר שיתמוך באופטיקה (טלוויזיות 4K , 8K, שרתי קבצים ועוד). היום סיבים אופטיים זולים יחסית מבעבר ומה שנשאר זו עבודת ההלחמה.

אני שוקל ברצינות בדירה החדשה שלי כבר לעשות תשתית אופטית. משתשע במחשבה שבעתיד הקרוב זה יכנס יותר ויותר.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני העברתי ומעביר אינטרנט באמצעות החשמל.

זה עבד אצלי בחד פאזי וגם עכשיו בתלת פאזי 3*25A.

https://www.wallashops.co.il/%D7%96%D7%95%D7%92-%D7%9E%D7%AA%D7%90%D7%9E%D7%99-%D7%A8%D7%A9%D7%AA-%D7%90%D7%99%D7%A0%D7%98%D7%A8%D7%A0%D7%98-%D7%93%D7%92%D7%9D-p200-%D7%A9%D7%9C-tenda/pi6vvp200shos

[CENTER] [/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום סיבה להשחיל בבית יותר מ cat6.

הוא תומך ב 10 גיגביט עד 55מטר

מה גם שהרבה יותר קל להשחיל אותו מאשר cat6a/7

אם בונים בית מחדש אז שמים כבר cat7 מטעמי נוחות למלאי (תמיד יש במלאי לעומת cat6a) למרות שמחברי הקצה הינם עד cat6a

הייתי מחפש דרך להשחיל ולא לחצוב, למצא את הדרך עם הכבלי טלפון/טלביזיה.

מאיזו עיר אתה?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...