Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוצאות בדיקה לפני רכישה של אברט 500- בדיקת קומפרסיה.

MINI MATAN
שימו לב! השרשור הזה בן 2011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, היום לקחתי פיאט 500 אברט עם 80 אלף ק"מ, טיפיטרוניק שנת 2010 לבדיקה.

המוכר טען שהכל בסדר...לציין כי הוא טוען כי היא סטייג' 2- אבל לא הוא שיפר אותה, אז הוא לא ממש סגור.

בבדיקה מעבר לדברים הברורים כמו צמיגים ומצבר, עלו גם דפיקה בהגה, כיוון פרונט ודיסקיות חלשות בבלמים.

עם כל אלו הייתי מתמודד אולם ההדיקת קומרפסיה היו התוצאות הבאות:

1. 100%

2. 100%

3. 82%

4. 97%

התוצאה שהמבחן "עבר"- אבל ה82 אחוז בצילינדר השלישי הדליק לי נורה אדומה.

מה דעתכם?

1.8T 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

אני לא סגור על זה, אבל אתה דיי קרוב למגבלה (20%, מקס' הפרש בין הבוכנות).

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר שרק צילינדר אחד חלש וכל השאר די מושלמים (100% ו 97% הם נתונים מעולים לרכב שמתקרב לגיל 9).

לי נראה יותר,שאולי יש יש צורך בתאום מנוע/כיוון כלשהו יפתרו את הבעיה.

ליתר ביטחון,ממליץ להתייעץ עם מוסך שמכיר טוב רכבים כאלו ובאופן אישי,לא הייתי רוכש רכב ששופר ומעדיף רכב סטנדרטי כמו שהוא.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לשכוח שהרכב בן 8...סה"כ הנתונים טובים מאד יחסית למעט אותו צילינדר, אין לי הרבה אמונה בבדיקות הקומפרסיה הממוחשבות שכן הן לא מוצאות את הסיבה לקומפרסיה הנמוכה (יחסית).לפעמים זה נובע מסתם פיח שהצטבר על תושבת שסתום או סיבה מינורית וברת פיתרון פשוט אחר.אם הרכב מוצא חן בעינייך ואתה מוכן להשקיע עוד 300 ש"ח (בינינו כלום כסף), הייתי מציע לקפוץ למוסך מתמחה, מפרק מצתים ומבצע בדיקת לחץ הפוך לפי הספר, 10 דקות או פחות ותדע בדיוק מהיכן בורח הלחץ, אם בכלל, מהצילינדר "הבעייתי".

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסכים עם ההגדרה "רכב בן 8 אז..." ראיתי בדיקות של רכבים בני 10 ו11 עם תוצאות בקומפרסיה יחסית עם אחוזים בודדים.

בוודאי שבדיקת לחץ ידנית עדיפה, שאלת השאלות האם שווה להשקיע עוד כסף בבדיקה כאשר יוצא יחסית קרוב ל20%? אישית הייתי ממשיך הלאה (וכך עשיתי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא יכול לטעון שהיא לא אמינה רק בצלינדר 3.

או שכל המדידה לא אמינה או שהיא אמינה בצורה כזו שהיא שומרת על היחס בין הצלינדרים.

אם כולם היו על 85-90%, הייתי אומר לך על זה.

אבל מאחר וכולם 100 ורק אחד 80, יש שם בעיה בצלינדר מספר 3.

בין אם זה פיח קטן שיושב על השסתום או רינג שבור או שסתום עקום, זה כבר הימור שאני לא הייתי לוקח אותו.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שמת לב למשהו מוזר במנוע בנהיגה? קצת שיהוקים רעידות ?

בלי קשר אברת רובוטית זה דבר מפחיד בפני עצמו, הרובוט הזה אם הוא דומה למה שיש ב 500 הרגילות לא הייתי מתקרב.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זכרוני אינו מטעני, בפיאט מולטיאייר שלי הייתה בעית קומפרסיה בבוכנה מס' 3 שנגרמה עקב תקלה ברכיב המולטיאייר עצמו, שדרש החלפה. האם הוחלף כבר ברכב הנ"ל הרכיב הרגיש הזה?

היום: Fiat Bravo Tjet

בעבר: Ford Focus Mk3 2.0 Titanium, BMW Z4 E85 3.0, BMW 118i F20
בעבר הרחוק: האיטלקיה האדומה - Fiat Punto Evo MultiAir Turbo 135 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זכרוני אינו מטעני, בפיאט מולטיאייר שלי הייתה בעית קומפרסיה בבוכנה מס' 3 שנגרמה עקב תקלה ברכיב המולטיאייר עצמו, שדרש החלפה. האם הוחלף כבר ברכב הנ"ל הרכיב הרגיש הזה?

באבארט 500 אין מולטי אייר

פעם Clio b 2001 ידנית/Clio b Sport MK2 2003/פיאט פונטו 98

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...