Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפשים רכב למשפחה בת 3 ילדים קטנים (מרחב אחורי ובגאז'), תקציב 90K, חסכוני

sounds.good
שימו לב! השרשור הזה בן 1990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפשים רכב משפחתי\פנאי, יש לנו ילדה בת 6, ילד בן 2 ועוד אחת בדרך = 2 כסאות בטיחות + בוסטר.

תקציב: כ90 אלף (מוכן להתגמש למעלה לרכב 0 ק"מ או רכב ששווה את זה)

כיום יש לנו סיאט איביזה ידנית 2012 ואנחנו מחפשים רכב נוסף שיהיה המרכזי למשפחה. שנתון 2016 ומעלה.

מה חשוב לנו (לפי סדר עדיפות):

1. בטיחות

2. מרחב אחורי שיוכל להכיל 2 כסאות ובוסטר

3. בגאז' לא קטן

4. חיסכון בדלק

5. אמינות

עד עכשיו הרכבים שעלו: סוזוקי קרוסאובר, פיג'ו 3008, יונדאי I30CW, מאזדה 3, ואפילו סקודה ייטי.

פחות אוהבים סדאן אבל נתפשר אם צריך.

נשמח מאוד לשמוע על המלצות \ חוות דעת אישיות. תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיטרואן c4 פיקאסו דיזל (בשביל החיסכון, אחרת אפשר גם בנזין) אקסקלוסיב (בשביל הבטיחות).

רק לשים לב לעניין מיכל האוריאה - אני לא מכיר את כל הפרטים, save פירסם פה שרשור מאוד מאוד מפורט, כולל מק"טים ותמונות.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי עם 3 ילדים אפשר להסתפק בפיקאסו הקצר. חבל שהוא לא הגיע עם מערכות בטיחות מקוריות.

לגבי אמינות, המנוע בגרסה הקודמת סבל מבעיות אמינות רבות אבל בדגם המעודכן ככל הידוע לי האמינות נכון להיום טובה.

קיה קארנס דיזל מציע גם מרווח טוב וגם חיסכון בדלק אבל כמו הפיקאסו הקצר הוא מגיע ללא מערכות בטיחות. הדיזל מגיע ברמת אבזור בסיסי ותא הנוסעים דיי קודר ופחות שימושי ומעוצב מזה של הסיטרואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיקאסו הקצר מספיק מבחינת מקום, אבל:

א. הגיע רק בבנזין (פחות חסכוני)

ב. הגיע רק קומפורט (לאקסקלוסיב יש בלימה אוטונומית, התראה על רכב בשטח מת והתראה על סטייה מנתיב, אאל"ט, שלא לדבר על בקרת שיוט אדפטיבית, קילס וחניה אוטומטית).

ג. הוא גם די נדיר, ולדעתי הביקוש אליו יהיה נמוך משמעותית בעתיד, בדיוק בגלל 2 הכיסאות החסרים האלו.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"טויוטה פריוס"

לא מבין בזה יותר מידי בשביל לתת לך את כל היתרונות. אבל שווה בדיקה...

חסכונית בדלק פי שתיים, בגאז' נראל לי בין הגדולים בקטגוריה, טויוטה אני מניח שזה גם אמינות, ולגבי שתי בוסטרים מאחורה אני לא יודע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ה-3008 שאתה מוצא היא עם מנוע דיזל או מנוע 1.6 של 165 כ"ס, נראה לי שזאת אופציה טובה בתקציב. לדעתי יענה על הדרישות שלך.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הרכבים שרשמת בשורטליסט הם רכבים "מקובלים" בישראל, לא בהכרח הנכונים להרכב המשפחה שלך (למרות שאפשר להסתדר עם רובם, מלבד המאזדה 3 וכנראה היטי שלא מספיק גדולות).

כמו שאמרו לך - סיטרואן C4 פיקאסו קצרה - תכנס בתקציב והמתאימה ביותר למשפחה בת 5 נפשות.

בקשר לבנזין או דיזל, לא כתבתם כמה אתם נוסעים ומה אופי הנסיעה, ממש לא בטוח שדיזל הוא הבחירה הנכונה בכל מצב.

בכל מקרה, ה-C4 הקצרה קיימת רק עם בנזין.

אוסיף משהו "מיוחד" משלי - שברולט אקווינוקס 2016 תכנס לך בתקציב עם טיפה לחץ.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, הרכב הטוב ביותר לבקשותיך היא סקודה אוקטביה 1.4tsi 2015/2016. נכון, הקלאצ'ים נדרשים להחלפה לפעמים, אבל זה לא שונה מרכב ידני. זהו הרכב הכי מרווח בסיגמנט ובעל תא מטען עצום.

אני מפחד מסיטרואן לאור ההיסטוריה.

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מוריד את ה3008 מהרשימה, החדש מעל התקציב שלך והישן לא מומלץ, לא חסכוני ולא אמין. בעצם כל הרכבים שאתה חושב עליהם לא מתאימים לדרישה שלך כי יהיו מאוד צפופים מאחור חוץ אולי מיונדאי סטיישן.

אני עם 3 ילדים בסניק קצרה (לא ממליץ כי לא חסכונית), היא מספיקה, אבל הרכב הבא אחריה יהיה 7 מקומות, יותר מרווח, ויותר נוח, אין הבדל מחיר גדול והבגאז או שני הכסאות יותר שימושיים.

חפש מיניואן 7 מקומות דיזל, רנו גרנד סניק2015-2016 או סיטרואן C4 פיקאסו דיזל אקסלוסיב, או טויוטה פריוס+, היא תהיה יותר ישנה ומיושנת, אבל תשמור על ערכה טוב יותר תעלה פחות בתחזוקה ואם אתם נוסעים בעיקר בעיר, תהיה יותר חסכונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק האם נשארו סיד סטיישן 0 קמ בחברות הליסינג (יש בקרוב מחליפה אז היבואן כבר לא משווק). אמנם יותר לכיוון ה100 אלף אבל חדש. נכנסים 3 כסאות/בוסטרים מאחורה מנסיון. סהכ אוטו מרווח ונוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מוציא מהרשימה את הסוזוקי קרוסאובר ומזדה 3 ומכניס יונדאי אלנטרה, סקודה אוקטביה בגרסת הליפטבק וגם סטיישן , אופל אסטרה סטיישן.

לגבי גיר של אוקטביה, אומנם עדיין מדובר על DSG7 יבש אבל אמינות המכטרוניק הרבה יותר גבוה ביחס לדגמים 2011-2012 ועלות החלפת הקלאץ היום לא עולה על 3500 ש"ח. התרומה שרכב נותן למשפחה גבוה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה למגיבים! הנסיעה ברכב תהיה בעיקר בין-עירונית.

סקודה אוקטביה נכנסה לרשימה.

סוזוקי קרוסאובר יחסית פייבוריטית בגלל הצריכת דלק, איך החלל האחורי שלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...