Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

208 או איביזה?

Ben Buzaglo
שימו לב! השרשור הזה בן 1991 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי, אז אתה אומר שזה לא רלוונטי.

ומה הוא מתכוון לעשות עם הרכב אחרי 3 שנים? מי יתן לו מחירון עליו? כולם יודעים שזה גיר בעייתי וללא אחריות, מורידים מהמחיר בהתאם.

אם כולם יודעים איך אתה מסביר את המכירות של האיביזה? כבר שנים שהיא בטופ של המכירות וגם קבוצת vag נמכרת יפה.

לרכבים הללו יש תדמית גרמנית טובה, בפייסבוק לא מעט פעמים אני רואה ״מחפש רכב אבל לא צרפתיות״, בודדים המקרים שרשום לא גרמנית.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה הוא מתכוון לעשות עם הרכב אחרי 3 שנים? מי יתן לו מחירון עליו? כולם יודעים שזה גיר בעייתי וללא אחריות, מורידים מהמחיר בהתאם.

כולם בפורום יודעים שהגיר בעיתי, כניראה שהרוב מהרוכשים העתידים לא יודעים. עולם הרכב זה לא carsforum. ואיך אני יודע? כי אנשים קונים פיזו רנו סיטרואן מאזדה ניסן סקודה סיאט פיאט פורד וכו וכו... פה בפורום הכל מתקלקל ולא ממולץ.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לגבי הצרפתיות לא חסרה סטיגמה בציבור הרחב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם בפורום יודעים שהגיר בעיתי, כניראה שהרוב מהרוכשים העתידים לא יודעים. עולם הרכב זה לא carsforum. ואיך אני יודע? כי אנשים קונים פיזו רנו סיטרואן מאזדה ניסן סקודה סיאט פיאט פורד וכו וכו... פה בפורום הכל מתקלקל ולא ממולץ.

אתה יכול לבדוק סטטיסטיקות של רכישת רכבים חדשים ולראות כמה קונים HYUNDAI או KIA, לעומת כמה קונים פיג'ו או רנו.

לגבי אלו שלא מכירים את הגיר DSG, אז חבל, כי עדיף להכיר לפני שקונים רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לבדוק סטטיסטיקות של רכישת רכבים חדשים ולראות כמה קונים HYUNDAI או KIA, לעומת כמה קונים פיג'ו או רנו.

רק שבסטטיסטיקה לא מספרים לך כמה רכבי ליסינג ומה המחיר שהחברה משלמת... ככה שזה לא נתון סטטיסטי מובהק.

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאתה קונה מייבש כביסה או מקרר אתה בודק איזה רכיבים מכאניים רצים בפנים? או שאתה הולך וקונה מותג ומבחינתך זהו? לרוב האנשים לקנות רכב זה כמו לקנות מכונת כביסה.

אני בטוח שב washing machine forum מדברים על הבעיה של המנוע במכונות ווירפול בסדרה החדשה.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבת שלי 208 קרוב לשנתיים, בה אני נוהג לא מעט...

הרכב נעים לנהיגה, שקט בשיוט מהיר אך רועש מעט בהאצה.

מרווח רגליים מאחור מפתיע בגודלו.

השהיה קלה בהאצה מהמקום, מעין שילוב נוסף של התיבה או בגלל מערכת עצור וסע. סה"כ - זריז, בעיקר תאוצות ביניים טובות.

הרכב חסכוני למדי, 8.8 ליטר ל 100 ק"מ בנסיעות עירוניות.

מערכת המיזוג בינונית, רבע שעה עד שהרכב מתקרר ביום קיץ חם. לא מספיק טוב - אם הרכב לא חנה מתחת לגג.

מקווה שהוספתי משהו...ובהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכרתי את האיביזה שלי אחרי 3 שנים על הכביש (2015) קצת מעל המחירון. לקח לי משהו כמו 10 ימים בהם היו מספר קונים די רציניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטווח ארוך סביר להניח שהפיגו תהיה אמינה יותר.

Sent from my iPad using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ברצינות אמרת מי יתן לו מחירון על איביזה בעוד 3 שנים כשאנחנו משווים אותה ל 208? :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1991 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...