Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת מולטימדיה בפורד פיאסטה 2014-2016

Shay Shd Dave
שימו לב! השרשור הזה בן 2009 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי כבר מאז שהפיאסטה במשפחה לא ממש שמנו לב לחוסר במולטימדיה ולדיבורית בלוטוס שקל וחצי שבזמן האחרון מזייפת נורא, לעניינו הרכב הגיע עם המערכת הפשוטה של פורד ללא בלוטוס מקורי או משהו בסגנון נטו aux, מה המולטימדיה הכי נורמלית שקיימת בשבילה או לחילופין אולי שווה בכלל לקחת 2din איכותי כמו פיוניר וזהו אבל לאבד את החיבור לcanbus?

אשמח לשמוע המלצות.,

נ.ב אציין שהרכב בבעלות אישה שלא ממש "מתחברת" לטכנולוגיה בלשון המעטה

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת מולטימדיה כל מה שמצאתי לרכב זה כל מיני מערכות סיניות. ההמלצה שלי היא לקחת אך ורק מערכת עם אנדרואיד.

כמעט לא תמצא מערכות כאלה באיביי או באמזון אלא בעיקר בעליאקספרס. המחירים היו 300-500 דולר. רוב המערכות נשלחות בEMS או חברת שליחויות מה שמבטיח שלל תוספות ועמלות למיניהן.

בעליאקספרס על פריט שעולה כמה דולרים זה סיוט לקבל זיכוי במקרה של תקלה אז לא רוצה לדמיין על פריט כזה יקר.

בארץ מערכות סיניות כאלה עם מערכת הפעלה שאלוהים יודע מאיזה סוג ובטח לא מקבלת עדכונים נמכרת במחירים של עד כדי 5000 ש"ח :mm_shocke:nono:

איך יתכן שב-2009 יש חיבור AUX ואצלך אין?!

לא הייתי מוותר על חיבור CAN-BUS מכיוון שלא תוכל לשלוט מההגה על המערכת וזה ייפגע בערך הרכב.

כל מערכת שתקנה חייבת לבוא עם הפלסטיק שמכסה את המסך. לא תמיד הפלסטיק הזה איכותי או באמת בצבע שאר הדשבורד. בנוסף, הקליפסים שמחברים הפלסטיק הזה לדשבורד עדינים ועלולים חלקם להישבר בקלות ואינם נמכרים בנפרד! אולי במוסך פורד יידעו במקרה הצורך למצוא קליפס מתאים. או הפורום יוכל לעזור.

עריכה אחרונה על ידי student
בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת מולטימדיה כל מה שמצאתי לרכב זה כל מיני מערכות סיניות. ההמלצה שלי היא לקחת אך ורק מערכת עם אנדרואיד.

כמעט לא תמצא מערכות כאלה באיביי או באמזון אלא בעיקר בעליאקספרס. המחירים היו 300-500 דולר. רוב המערכות נשלחות בEMS או חברת שליחויות מה שמבטיח שלל תוספות ועמלות למיניהן.

בעליאקספרס על פריט שעולה כמה דולרים זה סיוט לקבל זיכוי במקרה של תקלה אז לא רוצה לדמיין על פריט כזה יקר.

בארץ מערכות סיניות כאלה עם מערכת הפעלה שאלוהים יודע מאיזה סוג ובטח לא מקבלת עדכונים נמכרת במחירים של עד כדי 5000 ש"ח :mm_shocke:nono:

איך יתכן שב-2009 יש חיבור AUX ואצלך אין?!

לא הייתי מוותר על חיבור CAN-BUS מכיוון שלא תוכל לשלוט מההגה על המערכת וזה ייפגע בערך הרכב.

כל מערכת שתקנה חייבת לבוא עם הפלסטיק שמכסה את המסך. לא תמיד הפלסטיק הזה איכותי או באמת בצבע שאר הדשבורד. בנוסף, הקליפסים שמחברים הפלסטיק הזה לדשבורד עדינים ועלולים חלקם להישבר בקלות ואינם נמכרים בנפרד! אולי במוסך פורד יידעו במקרה הצורך למצוא קליפס מתאים. או הפורום יוכל לעזור.

ציינתי שיש רק aux לא יותר מזה השאלה שלי בטוח יש כל מיני מתאמים מוזרים שיחזירו את השליטה מההגה למרות שדי מגניב ונוח שרואים את המזגן על התצוגה של הרדיו [emoji6]

אממ ומה לגבי Android auto?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש פיאסטה 2014, והיא הגיעה עם מולטימדיה שהורכבה בארץ ע"י היבואן בעברית ומתלבשת טוב במקום המקורית. לי אין תלונות, המצלמה סבבה גם בחושך, הbt מתחבר בשניות, ויש שליטה מההגה. פעם בשנה אולי היא נתקעת.

שווה לבדוק אולי נשארו לו כמה יחידות במחסן, מה העלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפיאסטה יישום של מולטימדיה הוא דבר יחסית קשה שכן הרבה מההגדרות של הרכב עצמו מבוצעות דרך מסך הרדיו הקיים.

לפי ידיעתי בתחילת 2014 הרכב החל להיות משווק עם מולטימדיה בהתקנה מקומית לכן זה מוזר שאין ברכבך מולטמדיה (האם הרכב נרכש ישירות מדלק מוטורס?)

בכל אופן המולטמדיה הנ"ל היא די נחותה, הן באיכות המסך, המעבד ומערכת ההפעלה ולא הפסד גדול שאין אותה.

אם ברצונך לבצע התקנה קטנה וזולה כדי להאזין למוזיקה דרך בלוטוט ישנם מתאמים לא רעים בכלל וניתן להתקין אותם בצורה יחסית סמויה. עם זאת, השליטה תהיה דרך המתאם ולא ההגה.

אם אתה מעוניין לראות איך התקנתי את המתאם הנל אתה מוזמן לפנות אלי בהודעה פרטית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש פיאסטה 2014, והיא הגיעה עם מולטימדיה שהורכבה בארץ ע"י היבואן בעברית ומתלבשת טוב במקום המקורית. לי אין תלונות, המצלמה סבבה גם בחושך, הbt מתחבר בשניות, ויש שליטה מההגה. פעם בשנה אולי היא נתקעת.

שווה לבדוק אולי נשארו לו כמה יחידות במחסן, מה העלות.

כאשר בדקתי לפני שנתיים עם המתקין שמבצע עבור דלק מוטורס את ההתקנה הוא דרש עבור המערכת מעל 4000 שח!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפיאסטה יישום של מולטימדיה הוא דבר יחסית קשה שכן הרבה מההגדרות של הרכב עצמו מבוצעות דרך מסך הרדיו הקיים.

לפי ידיעתי בתחילת 2014 הרכב החל להיות משווק עם מולטימדיה בהתקנה מקומית לכן זה מוזר שאין ברכבך מולטמדיה (האם הרכב נרכש ישירות מדלק מוטורס?)

בכל אופן המולטמדיה הנ"ל היא די נחותה, הן באיכות המסך, המעבד ומערכת ההפעלה ולא הפסד גדול שאין אותה.

אם ברצונך לבצע התקנה קטנה וזולה כדי להאזין למוזיקה דרך בלוטוט ישנם מתאמים לא רעים בכלל וניתן להתקין אותם בצורה יחסית סמויה. עם זאת, השליטה תהיה דרך המתאם ולא ההגה.

אם אתה מעוניין לראות איך התקנתי את המתאם הנל אתה מוזמן לפנות אלי בהודעה פרטית

הרכב נקנה כ0 ק"מ מאלבר

בנוסף בעלת הרכב רוצה את הוויז בעיקר בגלל זה יש גם את השיקול של לקנות מערכת שתומכת אנדרואיד אוטו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק מכרתי פיאסטה 2013 בלי מולטימדיה. מה שעשיתי זה חיברתי מתאם bluetooth לחיבור ה-aux והכל היה סבבה.
הצעתי את זה ההתעקשות של בעלת הרכב זה הוויז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שטלפון עם מסך איכותי וגדול יחסית של "5.5~ יחד עם מעמד טוב ששמים שיהיה בזווית ראיה טובה, יספיק בהחלט לוויז. ממילא עדיף להתמקד בכביש ולא במסך משום סוג שהוא. מסך של מולטימדיה לא תדע מראש כמה הוא באמת איכותי וכמה עם הזמן יהיו למערכת עדכונים, אם מדובר בגירסה לא הכי-חדשה של אנדרואיד, אז שלא יווצר מצב שהווייז יפסיק לעבוד.

מצד שני, אל תתווכח עם האישה :lol:

כפי שכתבתי - לא הייתי מסתכן להזמין מעליאקספרס. אולי באמצעות חיפוש באינטרנט תמצא אתר אחר שמאפשר גם תשלום בפייפאל. חשוב. אבל סביר להניח שמערכת כזו יקרה תישלח בEMS או עם שליחויות ואז בוודאות תקבל עמלות בסכומים גבוהים.

הפיתרון הוא למצוא מי בארץ מוכר מערכת כזו - אך ורק עם אנדרואיד - ולהתקין. לנסות ככל הניתן גירסה הגבוהה ביותר של אנדרואיד לפי יחס עלות-תועלת. סביר שהתענוג יעלה מעל 2500 שקל וזה כסף שלא יחזור כלל מבחינת ערך הרכב, לא מעלה הערך.

כמובן בהזדמנות להוסיף גם מצלמת רוורס.

אנדרואיד-אוטו לא נתמך בארץ אבל אין שום בעיה להוריד הAPK ולהתקין האפליקציה במכשיר אנדרואיד כלשהו. בכל מקרה, במערכת הפעלה אנדרואיד הווייז אמור פשוט לעבוד רגיל על מסך המולטימדיה. מקווה.

עריכה אחרונה על ידי student
בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2009 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...