Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט ברכישת סיוויק 2014

car4me24
שימו לב! השרשור הזה בן 2018 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתכנן לקנות הונדה סיוויק 2014 שמבקשים עליו 70 אלף שקל. התקציב הראשוני שלי היה עד 50 אלף אבל שיערתי שאפשר לעלות טיפה על סמך האמינות של הונדה.

אבל עכשיו אני מתלבט שוב... אולי זה לא כזה אמין ששווה להשקיע כל כך הרבה. אולי אני סתם מתלהב מהרכב וזורק כסף בגלל זה?...

ממש מבולבל ואין לי מושג מה לעשות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק גדול ממה ש"עוזר" לנו להחליט איזה רכב לרכוש, זה החלק הרגשי. ההונדה סיוויק אכן אמינה אבל גר למאזדה, טויוטה, יונדאי וקיה אין מה להתבייש.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה בדיוק פרצת את התקציב ?

יש לי שאלה : קנה יונדאי i30 .ב ₪40K . שמור לתיקונים ₪20k . קנית אמינות. מה עדיף ?

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיוויק רכב אמין מאוד רק קח בחשבון שוק חלש ולכן הרכבים נסחרים משמעותית מתחת למחירון.

אם אמינות זה השיקול היחד, יונדאי i35, טויוטה קורולה ומאזדה 3 גם יענו על הדרישה.

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק. אני באותה התלבטות.

אם לסיוויק שוק חלש, מה המחיר ההוגן לסיוויק האצבק 2014-2015 עם ק"מ נמוך?.

לפי מה שאתה אומר 70 אלף הוא לא יקבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון ברכישה הפחתתי 18% על רכב שהיה מיד ראשונה פרטית פיקס. במכירה לאחר תקופה שלקח לי למכור הרכב נמכר ב13% הפחתה.

לעומת יונדאי וטויוטה שמורות אצלנו במשפחה שנמכרו מעט מאוד מתחת למחירון רק מרצון טוב לקדם עסקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי עושה מסיוויק רכב בלי שוק.

נכון, זה לא קורולה אבל היא סחירה ברמה של I35. בהחלט על סיויק 2015 -2014 פרטית יד ראשונה ועם קילומטראז' נמוך מקבלים סביב 70 אלף שקלים.

אני לא הייתי פורץ את התקציב - אותי לא היה מפחיד לקנות סיוויק 2012 במצב שמור. היא גם יותר יפה לפי דעתי.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי עושה מסיוויק רכב בלי שוק.

נכון, זה לא קורולה אבל היא סחירה ברמה של I35. בהחלט על סיויק 2015 -2014 פרטית יד ראשונה ועם קילומטראז' נמוך מקבלים סביב 70 אלף שקלים.

אני לא הייתי פורץ את התקציב - אותי לא היה מפחיד לקנות סיוויק 2012 במצב שמור. היא גם יותר יפה לפי דעתי.

לא יודע מה המחירון, ציינתי מה ההפחתה המקובלת ביחס למחירון. מניסיון אישי גם בקניה זיהיתי שהמוכר כבר מיואש מהמכירה. אותו דבר גם כשמכרתי על אף שהפחתי פחות עדיין הייתי אחרי כמעט חודשיים שניסיתי למכור. יאמר לזכות הונדה שהציעו מחירון בטרייד אין לסיוויק חדשה.

את ההונדה אני משווה ליונדאי i35 עם נתונים דומים שנמכרה אצלנו במשפחה בתוך פחות משבוע ב2000 ש"ח מתחת למחירון כשההפחתה הייתה על סמך שפשופים בפגושים. הביקוש של רכבי יונדאי/קיה הוא כמה רמות מעל רכבי הונדה.

אמנם זה לא גורף לסיוויק סדאן משנות ייצור 07-11 עדיין יש ביקוש גבוה, את הסיוויק הקודמת הקודמת שלי מכרתי במחירון בלי לפרסם בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה חודשים הייתי בבאדג'ט.

הציעו לי סיוויק האצ'בק מליסינג 2014 עם 70000 ק"מ בערך, ללא תאונות ועם טסט לשנה ואחרי טיפול, אחרי שאני אתן את היונדאי שלי שהייתה אז 220000 ק"מ ועם כמה תקלות, להוסיף 50K ולקחת את הסיוויק.

העסקה בסופו של דבר לא יצאה לפועל.

האם בדיעבד העסקה הייתה נחשבת טובה לדעתכם או לא?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2018 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...