Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נעילה מרכזית/ קודנית התלבטות ברכב מסוג מאזדה 6 פרימיום 2010

optra5
שימו לב! השרשור הזה בן 2009 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם

הבעיה היא כזאת אני נועל את האוטו אחרי כמה רגעים יש צפצוף חוזר והאוטו נפתח (מערכת קוברה)

זה לא קורה תמיד זה קורה אבל לעיתים די קרובות, לקחתי את האוטו למוסך מרכזי של מאזדה האוטו היה שם יומיים שלמים ולא עלו על הבעיה

ניתקו לי את המערכת עכשיו אני נועל ופותח עם המפתח- ברור שזה זמני ואני לא מתכוון להמשיך ללא שלטי נוחות בטח לא לרכב כזה

יש לציין שאין לי שום יידע לכן אני בא לפה, הציעו לי במאזדה קודנית חדשה עם 2 שלטי נוחות ב 450 שקל

הלכתי לעוד מקום של מערכות נתנו לי הצעה של 600 אבל עם 2 שלטים שנראים ברמה גבוהה ושווה לי להוסיף עוד בשבילהם

ואז בעצם ירד לי האסימון ( אולי אני טועה אבל בשביל זה באתי לפה)

הרי הקודנית באוטו שלי כן עובדת והמפתח שלי פותח וסוגר את כל הדלתות אולי אני לא צריך מערכת אזעקה חדשה? למה להתקין חדש? עם קודנית חדשה? הרי היא עובדת אצלי!

יכול להיות שאני צריך רק 2 שלטי נוחות או שאני מדבר שטויות?

בבקשה תעזרו לי זאת סאגה שאין לי מושג איך אני מסיים אותה

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתה אפשרות לערוך סורי על ההקפצה

האם יכול להיות שאני צריך רק מערכת שלטי נוחות ללא מערכת אזעקה? יש לי קודנית

הקוברה מנותקת

האם צריך רק שלטים?

אם כן אני מאוד רוצה שלטים יפים כמה שיותר והשאלה מאיפה קונים

אשמח לתשובות ! תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע שתבדוק עם הביטוח, סביר מאוד להניח שדרישת המיגון לרכב פחות מחמירה משהיה חדש.

ואז ניתן לנתק/לעשות Bypass על הקודנית, ולבטל את האזעקה.

רעיון נוסף - סביר שהמערכת היא מתוצרת קוברה - ממליץ להתייעץ עמם. יושבים בתוצרת הארץ 15 ת"א, טלפון 03-6911124

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אחדד..

כרגע במאזדה ניתקו לי את השליטה של פתיחת הדלתות . זא אני צריך ללחוץ על השלט לנטרול האזעקה ואז לפתוח את

הדלת פיזית עם מפתח - קודנית ונוסע

מישהו יכול לתת לי כיוון?

הרצון שלי זה כמובן פתיחת דלתות ( וחלונות וסאן רוף שיסגרו כמובן)

לא מעוניין בשלטים המכוערים שמגיעים!

מעדיף מפתח נוחות קפיץ!

מישהו יכול להמליץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2009 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...