Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגבלת רישום כמות כלי רכב לאדם פרטי

ROYAL STAR
שימו לב! השרשור הזה בן 2019 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חלילה, אין לי כוונה לדברים פליליים

הרכב של אישתי על שמי

האופנוע שלי על שמי

יש עוד ג'יפ ישן על שמי והרכב של הבת שלי

עכשיו מתכוון לקנות גם לבת השנייה רכב שגם יהיה על שמי

כל זה כדי לקבל מחיר טוב בביטוח

לרגע נבהלתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מהווה בעיה חוץ מאשר כאשר תתחיל לקבל את הדוחות של הבנות על שמך.

בדוק בחברת הביטוח האם הרישום על שמך באמת עוזר להוזיל עלויות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיון היה מנוסח בצורה אפלולית אז גם הגבתי בהתאם ;)

הכל בסדר אפשר להעביר בצורה רגוע אבל באמת כמו שספריאל הציע תוודא שזה באמת מוזיל עלויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטוח שסעל הרכב חייב להיות בעל הפוליסה ?

אם לבץ שלי יש רכב ואין לה עבר ביטוחי, אני לא יכול לקנות פוליסה לרכב שלה על שמי כדי לקבל הנחת היעדר תביעות ?

אני מודע לזה שאם תיהיה תאונה ואני מפעיל פוליסה גם ברכב שלי כבר לא תיהיה הנחה בחידוש.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיון שהיא תהיה הנהג העיקרי אתה צריך להצהיר על כך.

אני נהג ותיק מאד, הרקורד הביטוחי שלי נקי מזה 5 שנים - אבל כיון שאחד הבנים שלי נהג חדש אני משלם על אחת המכוניות ביטוח לפי הגיל שלו (22) והותק שלו בנהיגה (3 חודשים).

יש חברות שנותנות הנחה אם אחד מבעלי הפוליסה הוא מבוטח "טוב", גם אם מוצהר נהג צעיר\חדש.

אישית צירפתי את אחד הבנים שלי לפוליסה של שתי מכוניות על מנת לבנות לו וותק ביטוחי, וכנראה שבחידוש הבא אצרף עוד בן לאחת המכוניות (אולי במקום אחיו).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבוס שלי יש 12 15 רכבים על שמו.

תהיה בטוח שהכל סבבה, פשוט הרבה ביטוחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2019 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...