Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוגי פילטרי פחם למי שתיה

A_lex
שימו לב! השרשור הזה בן 2020 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למה מי הברז טעימים להפליא גם בלי כל המסננים האלה?

אני מניח שהראו לאשתך את הכוס עם המים הצבועים.

מניסיוני האישי. איכות המים בבתים שונים ברחוב משתנה. יותר מזה? לפעמים איכות המים בין דירות משתנה, באותו הבניין...

יש לך מזל, שנפלת על בניין שמקבל מים טובים (או שהצנרת חדישה יותר, או מתוחזקת יותר, או שהמאגר שממנו המים מגיעים אליך קרוב יחסית, או אלף ואחת סיבות אפשריות).

בדירה שבה גרתי כשהתחלתי את העסק של המסננים, איכות המים הייתה קטסטרופה. לא פעם היו לי מים צבעוניים בברז. לעצמי התקנתי מערכת אוסמוזה הפוכה, בגלל הסיבה הזו.

בדירה הבאה, איכות המים הייתה כבר הרבה יותר טובה, כך שלא הייתי צריך אוסמוזה- יכלתי להסתפק בשקט במערכת סינון (ובינינו, לא הכי הכרחית בעולם) אבל כמו המוטו שלי: אם יש-אני משתמש... היתרון המוחץ: אין אבנית בקומקום. נקודה.

בדירה שעברתי אליה לאחרונה, המים באיכות סבירה גם כן. לא עצר אותי מלהתקין את האוסמוזה שוב :lol:

מעניין שגם בקישור שלך הם מציעים פילטר פחם לסינון אבנית:

אפשרויות לשידרוג המערכת:

1. שידרוג לסנן PENTEK פחם אמריקאי המטפל באבנית - 60 ש"ח כולל מע"מ.

אותיות קטנות: מכיל סיליפוס. מניח שזה לא צויין בשום שלב. מסנן מעולה, אגב.

את ההצעה שלי קיבלתי מקטדין (המשווק שלהם בארץ ליתר דיוק). מניח שלא קשה למצוא עליהם מידע, אז אמנע מפרסום קישורים.

התשובות כאן גרמו לי לחפור לגביהם קצת יותר ונתקלתי בכמה דברים מוזרים...

א. בדף המידע של הפילטר הקרמי שלהם באתר העולמי כתוב שנדרש ייבוש מלא שלו לאחר כל ניקוי או פעם בחודשיים, המוקדם מבינהם. והם ממליצים להחזיק שני פילטרים על מנת לבצע זאת. WTF? מי לעזאזל מוציא את הפילטר כל חודשיים? באיזה סרט הם חיים?

לא יודע. לא מכיר. לא התעמקתי בזה. אין תגובה :lol:

ב. באתר האמריקאי שלהם כשמגיעים לקופה, מופיע אזהרה על נזקי סרטן ורבייה אפשריים , בהתאם לחוקי קליפורניה. WTF בריבוע?

זה לא אמור לעניין אותך דווקא.

על פי חוקי קליפורנייה, יש לשים מדבקת "אזהרה מוצר מסרטן" בין היתר על עצים ברחוב, עכבישים, חיות מחמד, פעילי שמאל וימין... כל דבר תחת השמש ותחת מזגן בעיקרון. כסת"ח. למה אפשר לצפות מחברה (SOCIETY) שצריכה לשים אזהרות כמו זו, זאת וגם אלו על מוצרים?

הסיפור של הפילטרים הוא אחד מההצלחות הגדולות ביותר של אנשי המכירות. פחות או יותר מכירת קרח לאסקימוסים במחיר של בושם יוקרה.

הניסיון האישי שלך מצויין(מבחינת חיובי), אך הוא לא מעיד על הכלל ידידי.

גם הניסיון האישי שלי (מים בצבעים ומרקמים שונים :lol:) לא מעיד על הכלל.

ההבדל הוא, שראיתי מספיק מצבים בשביל לבסס השערות מלומדות ומגובות במידע אמפירי לגבי הכלל- בעוד שההתנסות שלך היא בגדול רק אצלך. הפילטרים האלו אכן עובדים, ההבדל במי השתייה מורגש היכן שהאיכות ההתחלתית גרועה, וגם איפה שהיא סבירה לעיתים רבות יש שיפור. כבר היה לי מקרה שבאתי להתקנה אצל לקוח, בדקתי את האיכות של המים, והמלצתי לו שלא לקנות את המוצר כי אין לו צורך בו! איכות המים שיצאה לו ישירות מהברז הייתה ברמה מקבילה לזו של מים מינרלים שקונים בחנויות.

כך שלקרוא למסננים הללו "הצלחה של אנשי מכירות ותו לא" זה קצת מוגזם.

בדירה הראשונה שלי לא יכלתי לשתות את מי הברז מהגועל של הטעם ביום טוב. המים אחרי הסינון היו מצויינים. המוצר עובד. אחרת לא הייתי מעיז לנסות ולמכור אותו לאנשים, אני לא אחד מ"אנשי המכירות" האלו...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...