Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כדאיות רכישה של פג׳ו 508

יניב רז
שימו לב! השרשור הזה בן 2019 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

ברשותי פורד מונדאו שנת 2008 שעברה כבר מעל ל 240 אלף ק״מ ואני חייב להחליף אותה

חשבתי על אלפא 159 אך כנראה שארד מהעניין עקב אמינות ועלויות טיפולים גבוהות מאוד.

אשמח לרשמים ממי שמכיר לגבי הפג׳ו 508 בעיקר בנושא אמינות והביצועים של מנוע ה 1.6T בנזין

דגם פרימיום מודל סוף שנת 2012 כל מידע יתקבל בברכה.

תודה.

בהעלותי::smilecolr:hihi:

Ford cortina mk5 1982 2100cc

Ford focus 2013 titanum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרצת חיפוש פה? אם לא, מציע לך בחום לעשות זאת כי כבר יש לא מעט שרשורים על ה508, ומידע לגבי איזה מנועים אמינים (165 כ״ס) ואיזה לא (156), כולל אחד ממש מלפני מספר ימים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע THP156 לא אמין בלשון המעטה.

זה מנוע שכיף לנהוג בו שהוא תקין. אבל שמתחילים הצרות זה מבאס.

אישית ראיתי רכב כזה במוסך ביום רביעי האחרון. בנאדם קנה רכב עם מנוע כזה ב-15,000 ונכנס למוסך.

הצעת המחיר שהוא קיבל כדי לתקן את רוב הבעיות עמדה על 15,000 שקלים.

לבסוף הבנאדם החליט לתקן רק מה שהיה נראה לו לחוץ כדי להתחיל לנסוע ברכב.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ה 165 כס לפי כמות השרשורים בפורום לא מציאה גדולה.

דווקא מהקצת שקראתי נראה לי שרכב בסדר גודל כזה אם הייתי צריך לקנות הייתי בוחר בוולוו מהשנים האחרונות עם גיר פלנטרי יפני ומנוע שלא ידוע כבעייתי.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עוקב אחרי המנוע המדובר, לא מצאתי דברים שליליים עליו, דרך אגב לובינסקי מוכרים עכשיו 508 שנת 14 עם אחריות וטיפולים לשנתיים ב34 אלף, אבל גם במחיר הזה הייתי נמנע.

דווקא מהקצת שקראתי נראה לי שרכב בסדר גודל כזה אם הייתי צריך לקנות הייתי בוחר בוולוו מהשנים האחרונות עם גיר פלנטרי יפני ומנוע שלא ידוע כבעייתי.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש מחפש 508 שנת 2012 - רכב סביב ה-25 עד 30 אלף כאשר וולוו S60/S40 שנכנסת למחיר הזה היא למעשה פוקוס/מונדאו שבה הוא כבר נוהג (התחלפו רק בתחילת 2014 בדגם שכולו וולוו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי שווה לך לקנות 308 סטיישן 2015 עם אחריות וטיפולים לשנתיים ומימון בחינם לשלוש שנים ב45, מחיר טוב ובתשלומים, תקנה רכב טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי שווה לך לקנות 308 סטיישן 2015 עם אחריות וטיפולים לשנתיים ומימון בחינם לשלוש שנים ב45, מחיר טוב ובתשלומים, תקנה רכב טוב.

מימון בחינם?

אשמח להסבר מורחב, כי אני לא מכיר שום מימון שהוא בחינם.

אין שום קשר למחיר ולרכב טוב.

העובדה שהוא ישלם 45 לצורך העניין אינה מדד לרכב טוב או לא..

אני מכיר רכבים טובים גם בחצי מהסכום הזה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה משלם 15 מראש, השאר בתשלומים של 990 שקל ללא ריבית, זה כולל שנתיים אחריות ושנתיים טיפולים, לדעתי זה דיל טוב לרכב שישרת אותו מספר שנים. Screenshot_2018-10-14-20-48-45-932_com.facebook.katana.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיל לכשעצמו נשמע טוב אבל צריך לשאול מהיכן נגבה מהלקוח את ההחזר החודשי?

אם זה נניח מכרטיס אשראי זה תופס מסגרת נכבדה לתקופת זמן ארוכה.

קשה לי להאמין שהתשלומים יורדים כעסקה פתוחה בהוראת קבע..

גם צריך לבדוק האם במחיר הסופי הריבית אינה מגולמת? ואז זה מצטייר כעסקה ללא ריבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתקשר תברר, לי אין מושג, אבל 30000 שקל על מסגרת האשראי, נראה לי לא הגיוני, לא מכיר הרבה אנשים שמסגרת האשראי שלהם כ"כ גדולה שיכולים לבלוע 30 אלף שקל ככה סתם.

הדיל לכשעצמו נשמע טוב אבל צריך לשאול מהיכן נגבה מהלקוח את ההחזר החודשי?

אם זה נניח מכרטיס אשראי זה תופס מסגרת נכבדה לתקופת זמן ארוכה.

קשה לי להאמין שהתשלומים יורדים כעסקה פתוחה בהוראת קבע..

גם צריך לבדוק האם במחיר הסופי הריבית אינה מגולמת? ואז זה מצטייר כעסקה ללא ריבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם המנוע המשופר אין רעש בינתיים, אך חשוב לקחת בחשבון שהרכב הזה גם בקושי נמצא על הכביש כדי לשמוע כל תקלות.

מה שכן, באתר הזה רואים שיש כל מני קונצים:

http://kcar.reviews/reviews.php#!content=recalls&make=Peugeot&model=508&gen=728

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועל זה אמרו חז"ל - אם אין לך מה לכתוב, עדיף שתשתוק. בינתיים אין בעיות ידועות במנוע עם 165 הסוסים, יש מס' גולשים קולניים במיוחדים שטוענים שהבעיות עוד יגיעו. זה שיש כבר למעלה מ1500 דגמים שנוסעים למעלה מארבע שנים על כבישי ישראל ללא בעיות מיוחדות - לא מספיק להם.

מה וולוו שייך פה? הרי ברור שהוא שאל על ה-508 בגלל המחיר הזול. וולוו עם גיר פלנטרי ומנוע שלא ידוע כבעייתי, יש מ-2014 בסביבות 90-100 אלף ש"ח לא קרוב לתקציב של פות"ש.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגביי המימון של לובינסקי,זה נעשה דרך חברת מימון ישיר,אפשר לקבל עד 30 אלף ש"ח בשלושים תשלומים ללא ריבית והצמדה,מה שכן צריך לשלם אגרת פתיחת תיק(בתכלס זה יוצא כמו הריבית)בסך 899 ש"ח,כמוכן הם דורשים שיהיה רשום ברשיון הרכב ובביטוח שהרכב משועבד למימון ישיר ואם חס וחלילה הרכב טוטאל לוס אז הם לוקחים לעצמם את השארית שנשארה לשלם מתוך ה30 אלף ונותנים לך את השאר,במידה ורוצים להיפטר מההלוואה לפני השלושים חודשים זה עולה 100 ש"ח.

הסכום יורד מהחשבון פשוט ולא תופס מסגרת בכ.אשראי.

כל המידע שרשמתי פה הוא על בסיס זה שרכשתי פג'ו 308SW מלובינסקי עם המימון הזה לפני חודש.

לגבי ההצעה של לובינסקי נכון לעכשיו ב45 אלף ש"ח,זה רכבים שעברו מעל ל100 אלף ק"מ(אני אומר את זה בעקבות שיחה שהייתה לי אתמול עם נציג מכירות של לובינסקי בקשר למבצע הנ"ל)

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2019 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...