Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיקון טמבון קיה פיקנטו והסרת כתמים מהמושבים

שימו לב! השרשור הזה בן 2005 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמה עלה ניקוי כזה ב-V8 אם אפשר לשאול?

זה ממש לא רציני,אין צורך להחליף טמבון.

תיקון מקומי לא יעלה יותר מ 400 ש"ח וסגרת את הפינה.

ניקוי ריפודים.

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?72546-%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%99-%D7%A8%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%93%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%95%D7%A9%D7%91%D7%99%D7%9D&highlight=%D7%9B%D7%AA%D7%9E%D7%99%D7%9D+%D7%9E%D7%94%D7%9E%D7%95%D7%A9%D7%91%D7%99%D7%9D

לא 400 ולא קרוב.

האופציה הכי טובה שלך - לחפש פגוש סביר מפירוק בצבע הרכב ולהחליף לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי איתו ושלחתי לו תמונות. הוא אמר שלא כדאי לשפץ ועדיף במקרה הזה חדש.

הייתי ממליץ לך להסתכל על המקום שאני המלצתי עליו, תסתכל בתמונות ותראה איך יצא. לדעתי הבעיה שם מזכירה את הבעיה שלך
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי והתקשרתי לשני מקומות, אין.

בנוגע ליופלסט..לא בדקתי אותם אבל אם בשלוש מקומות אמרו לי שלא כדאי לתקן את השבר כי לא יצא טוב אז בטח הם יודעים מה הם אומרים לא?

ברור שזה מה שימליצו, הכי קל לפרק ולהרכיב פגוש ולא חו"ח לעשות עבודת פחחות כמו ש...פחחים אמורים לעשות :?

בפייסבוק של יופלסט רואים תיקוני שברים כמו שלך ואם העסק הזה פעיל כמה שנים, כנראה שהם עושים את זה טוב.

דבר ראשון תשווה מחירים.

דבר שני, פגוש חליפי לא תמיד יושב כמו שצריך ליד הפנסים והכנפיים.

פירוקייה זה רעיון סבבה אבל אין לי להמליץ לך. אולי המאגר ודומיו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההמלצה. אבדוק את העניין.

לפחות בעניין המושבים, אם לא תצליח להוריד עצמאית יש מקום בחולון בשם v8 hotel שעושים שאיבה ביניקה למושבים.

הרכב שלי עם מושבים בהירים והשאיבה הורידה כתמים מעצבנים וגם לא השאירה כתמי מים כאלה ואחרים.

המחיר לא כל כך יקר האמת ובשביל התוצאה הסופית, אם לא תצליח עצמאית לדעתי זה שווה את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך את המספר?

אלעד שירותי רכב בחולון מתעסק ברצון בתיקון פגושים ולא החלפתם.

שלח לו תמונה בוואטסאפ והוא יתן לך הצעת מחיר בהודעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
בדקתי והתקשרתי לשני מקומות, אין.

בנוגע ליופלסט..לא בדקתי אותם אבל אם בשלוש מקומות אמרו לי שלא כדאי לתקן את השבר כי לא יצא טוב אז בטח הם יודעים מה הם אומרים לא?

מראים אצלם עבודות שתיקנו שברים.

אני לא יודע מה קרה מאחורי הפגוש שאולי מרתיע את מי שהלכת אליו, אבל באמת שידוע היום שהרבה פחחים בעיקר

מעדיפים להחליף חלקים ולא לתקן ממש.

אוטו שלך, תעשה מה שנראה לך לנכון עם העצות שקיבלת.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2005 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...