Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אמינות שברולט ספארק החדשה, ואיך היא מול יונדאי i20

Carush
שימו לב! השרשור הזה בן 1982 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפי מה שאני מבין Android Auto זה סוג של ממשק שנותן "שיקוף" (חלקי, ככה נראה) של הטלפון על מסך המולטימדיה. נשמע כמו אופציה לא רעה, למשל אפשר ככה לפתוח ווייז בטלפון ולראות את התצוגה (ואני מניח גם החיווי הקולי) במערכת של הרכב. יכול להיות שהייתה לי אפשרות כזו בספארק ולא ידעתי? יש מצב :)

יש שיקוף של וואטספ ועוד כל מיני שטויות

וויז לא.

בעל ספארק 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תודה על התגובה. שתי שאלות:

1. יש לך משענת יד / יש לך מידע כלשהו להוסיף על זה?

2. יש לי אנדרואיד, אבל אשאל בכל זאת - כדי להשתמש ב-WAZE תמיד צריך לחבר את הטלפון למערכת המולטימדיה, נכון?

בדיוק אמור לקבל אחת שהזמנתי מאיביי ומתחברת לאיזה תא לא שימושי. אעדכן.. וכן חייבים לחבר את הטלפון לפחות בתקופה שאני קניתי.. אולי היום יש משהו חדש בהתקנה מקומית אבל קשה לי להאמין

רעיון - קנה אייפון 6 16gb, סביבות 500₪, כבל usb קצר, תשכפל את הסים, תוריד ווייז, תעביר אנשי קשר, ויש לך ווייז והכל... ANDROID AUTO לא עובד?

עריכה אחרונה על ידי AsafRS
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע באיילון כמה פעמים בשבוע, ומדי פעם הייתי רוצה לקחת את האוטו לטיולים, והבנתי שהפיקנטו היא די חלשה...

אז נראה לי שזה קצת בעייתי עבורי.

לפי ביקורות שראיתי זה יכול להיות קצת סבל, לא? או שאני מגזים?

לדעתי אתה קצת מגזים,

הקיה מתמודדת מעולה גם עם 100 ק"מ ליום וטיולים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק אמור לקבל אחת שהזמנתי מאיביי ומתחברת לאיזה תא לא שימושי. אעדכן.. וכן חייבים לחבר את הטלפון לפחות בתקופה שאני קניתי.. אולי היום יש משהו חדש בהתקנה מקומית אבל קשה לי להאמין

רעיון - קנה אייפון 6 16gb, סביבות 500₪, כבל usb קצר, תשכפל את הסים, תוריד ווייז, תעביר אנשי קשר, ויש לך ווייז והכל... ANDROID AUTO לא עובד?

מעדכן שהרכבתי - ממש פשוט, יש איזה מחזיק כוס\מאפרה\פח קטן למי שיושב שמושב האחורי.. מרימים בקלות את התחתית שלו, יש שם איזה בורג. לבורג יש חור מתאים בתחתית של בסיס המשענת יד וזה מורכב לאוטו ונראה ומרגיש כאילו הגיע עם הרכב.. ממש נחמד ולא יודע למה לא עשיתי את זה עד עכשיו... :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנו יש פיקנטו 2012, אין שום בעיה לטייל עם הרכב .נסיעות מהמרכז צפונה בלי בעיה כלל.

יש ברכב הזה מזגן מצוין שמתחיל לקרר מיד לאחר הפעלתו

רוצים להחליף את הפיקנטו.

אם הבנתי נכון, הספארק תהיה חסכונית יותר.

תא המטען בפיקנטו מספק אותנו אך גם אם תא מטען קטן יותר אפשר להסתדר.

למה לדעתכם הספארק עדיפה על פיקנטו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא זריזה וחיסכונית יותר, כמו כן לדעתי נוחה יותר.

אבל לפיקנטו תא מטען גדול יותר ובלימה אוטונומית עם אחריות מורחבת.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנחליט ,כנראה צריך לקחת את הספארק לנסיעת מבחן.

חבל שאין דגם שישלב גם החסכון היחסי שהספארק מציעה ואת איכות ההרכבה ומערכות הבטיחות של הפיקנטו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכה לצאת מתיחת פנים לקראת השנה הבאה.

היה לי ניסיון דיי ארוך עם הפיקנטו 1.2 לפני מתיחת הפנים.

לדעתי, הנסיעה בספארק יותר נעימה וזורמת.

תוספת הכוח בהחלט מורגשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנחליט ,כנראה צריך לקחת את הספארק לנסיעת מבחן.

חבל שאין דגם שישלב גם החסכון היחסי שהספארק מציעה ואת איכות ההרכבה ומערכות הבטיחות של הפיקנטו .

תתעקש לעשות נסיעה ארוכה יותר (בסוכנות נתנו לי כ5-10 דקות באיזור התעשייה)

או שלחלופין תשכור את הרכב ליום-יומיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן שהרכבתי - ממש פשוט, יש איזה מחזיק כוס\מאפרה\פח קטן למי שיושב שמושב האחורי.. מרימים בקלות את התחתית שלו, יש שם איזה בורג. לבורג יש חור מתאים בתחתית של בסיס המשענת יד וזה מורכב לאוטו ונראה ומרגיש כאילו הגיע עם הרכב.. ממש נחמד ולא יודע למה לא עשיתי את זה עד עכשיו... :)

יכול בבקשה לצלם איך זה נראה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכה לצאת מתיחת פנים לקראת השנה הבאה.

היה לי ניסיון דיי ארוך עם הפיקנטו 1.2 לפני מתיחת הפנים.

לדעתי, הנסיעה בספארק יותר נעימה וזורמת.

תוספת הכוח בהחלט מורגשת.

אם תהיה עוד חודשיים-שלושה ספארק עדכנית, אולי שווה לחכות, הבעיה שגם המחיר שלה יהיה גבוה (כמו של כל דגם חדש בשוק).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1982 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...