Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אמינות שברולט ספארק החדשה, ואיך היא מול יונדאי i20

Carush
שימו לב! השרשור הזה בן 2010 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה זה

ANDROID AUTO?

להשתמש ביישומי ניווט על המולטימדיה זה פחות טוב מWAZE, לא?

איך זה עובד בעצם? כי בWAZE יש מידע על תאונות, פקקים, שוטרים, מצלמות ועוד.

אפשר הסבר?

תודה :)

יש אפשרות להשתמש בוויז Android auto

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בשביל להשתמש ב-Andoirid Auto בארץ יש צורך להוריד APK (השירות עדיין לא נתמך בארץ ע"י גוגל),להתחבר לכניסת הUSB ולהפעיל את האפליקציה במכשיר.

CarPlay לעומת זאת מובנה באייפון,מחברים את הטלפון ל-USB וזהו,החיבור אוטומטי.

מניסיון עם שתי המערכות לטעמי האישי CarPlay מנצח,בעיקר בגלל ה-Layout שלטעמי נעים יותר.

בלי קשר שתי האופציות מעולות ומקווה שנראה יותר ויותר רכבים בארץ שתומכים בפונקציה הזאת מאשר עוד איזו מולטימדיה סינית aftermarket עם וויז ופנגו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות :)

1. אם אני מפעיל את WAZE דרך ANDROID AUTO ונכנסת הודעת WHATSAPP לדוגמא, אז זה יקפוץ גם במסך המולטימדיה שברכב?

2. בסרטון כאן רואים שבחו"ל יש מחזיק כוסות למושבים מאחורה. (

)

אני מניח שבארץ פשוט הוציאו את הרכיב הזה?

3. מישהו יכול לתת מידע לגבי משענת יד לספארק? אני מבין שהאוטו לא בא עם אחת.

מישהו יודע על משענת יד נוחה שיושבת טוב? אני רגיל מהיונדאי אקסנט שלי ודי התרגלתי לזה.

למרות שזה פרק יחסית שולי לחלק מהאנשים, אני די מתלבט אם פשוט לקחת את הi20 שיש לה משענת יד כזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא נעול על השברולט או יונדאי אתה יכול גם לבדוק את האופציה של קיה פיקנטו, רכב מאוד מאובזר וכמובן אמין

יונדאי=קיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שברולט ספארק כבר שנה וחצי ואני מאוהב באוטו. הרכב מאד נמרץ, תמיד יש כוח זמין, חסכוני (משייט על 120 ב2000 סל"ד וקצת), מאובזר מאד (החל מIOS 12 יש WAZE בApple CarPlay, לא יודע לגבי אנדרואיד הנחותים). למעט מכוניות יוקרה שיוצא לי לנהוג עליהם לפעמים במסגרת כזו או אחרת - תמיד אני רוצה לחזור לספארק. ובכל זאת - אם נחפש חסרונות...

-חוסר בתאי אחסון ובנוסף תא מטען שנחשב קטן (תמיד תמיד היה לי מקום לכל מה שרציתי - הכנסתי לאוטו אריזה של שולחן גדול באורך 1.70 מאיקאה, הכנסתי גם שתי מזוודות גדולות,2 טרולי וכלבה די גדולה, מבחנת סופר למעט אולי פעמיים הבגאז' לא הספיק אז שמנו על הספסל האחורי, לא יודע לגבי עגלת תינוק - מניח שלא בתא מטען).

-לדעתי, אבל אולי זה בגלל שלפעמים אני נוהג במכוניות יקרות\היברידיות - האוטו יחסית רועש.

-בנסיעה בעיר מרגישים שהמתלים די נוקשים במיוחד בLTZ שהחישוקים יותר גדולים. מחוץ לעיר ממש כיף.

זהו, לא חושב שיש עוד בעיות. לא הייתי במוסך או משהו טפו טפו חוץ מטיפול 15K שעלה 500 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה רכב הספארק, לאחותי יש כבר שנה וחצי. חסכונית מאוד, אמינה, חזקה ומאובזרת.

אחותי כבר עם 30,000 קילומטר בלי שום בעיה גם בנסיעות קשוחות (אשדוד-חיפה באופן תדיר).

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא נעול על השברולט או יונדאי אתה יכול גם לבדוק את האופציה של קיה פיקנטו, רכב מאוד מאובזר וכמובן אמין

אני נוסע באיילון כמה פעמים בשבוע, ומדי פעם הייתי רוצה לקחת את האוטו לטיולים, והבנתי שהפיקנטו היא די חלשה...

אז נראה לי שזה קצת בעייתי עבורי.

לפי ביקורות שראיתי זה יכול להיות קצת סבל, לא? או שאני מגזים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שברולט ספארק כבר שנה וחצי ואני מאוהב באוטו. הרכב מאד נמרץ, תמיד יש כוח זמין, חסכוני (משייט על 120 ב2000 סל"ד וקצת), מאובזר מאד (החל מIOS 12 יש WAZE בApple CarPlay, לא יודע לגבי אנדרואיד הנחותים). למעט מכוניות יוקרה שיוצא לי לנהוג עליהם לפעמים במסגרת כזו או אחרת - תמיד אני רוצה לחזור לספארק. ובכל זאת - אם נחפש חסרונות...

-חוסר בתאי אחסון ובנוסף תא מטען שנחשב קטן (תמיד תמיד היה לי מקום לכל מה שרציתי - הכנסתי לאוטו אריזה של שולחן גדול באורך 1.70 מאיקאה, הכנסתי גם שתי מזוודות גדולות,2 טרולי וכלבה די גדולה, מבחנת סופר למעט אולי פעמיים הבגאז' לא הספיק אז שמנו על הספסל האחורי, לא יודע לגבי עגלת תינוק - מניח שלא בתא מטען).

-לדעתי, אבל אולי זה בגלל שלפעמים אני נוהג במכוניות יקרות\היברידיות - האוטו יחסית רועש.

-בנסיעה בעיר מרגישים שהמתלים די נוקשים במיוחד בLTZ שהחישוקים יותר גדולים. מחוץ לעיר ממש כיף.

זהו, לא חושב שיש עוד בעיות. לא הייתי במוסך או משהו טפו טפו חוץ מטיפול 15K שעלה 500 ש"ח.

תודה על התגובה. שתי שאלות:

1. יש לך משענת יד / יש לך מידע כלשהו להוסיף על זה?

2. יש לי אנדרואיד, אבל אשאל בכל זאת - כדי להשתמש ב-WAZE תמיד צריך לחבר את הטלפון למערכת המולטימדיה, נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף פעם לא ניסיתי משהו כזה בעצמי אבל נראה שיש משענות יד גנריות כאלה שאפשר להשיג. אין לי מושג איך מתקינים אותן בדיוק אבל אני מניח שעם קצת חוש טכני זה לא סיפור.

חפש בגוגל "משענות יד לרכב".

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי האנדרואיד אוטו - אכן,המכשיר תמיד צריך להיות מחובר לשקע USB.

משענת יד - יש לא מעט אופציות ב-EBAY סביב ה-250 ש"ח , הוספתי אחת כזו בזמנו לפונטו איבו שהייתה לי,השיפור בנוחות היה מורגש וכמו כן המשענת עצמה הרגישה "מקורית" לחלוטין.

https://www.ebay.com/itm/CHEVROLET-SPARK-2016-2018-CENTRE-ARMREST-BLACK-NEW-FREE-POSTAGE/253644394937?hash=item3b0e6251b9:g:V2kAAOSw-VtbBpDl:rk:1:pf:0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע באיילון כמה פעמים בשבוע, ומדי פעם הייתי רוצה לקחת את האוטו לטיולים, והבנתי שהפיקנטו היא די חלשה...

אז נראה לי שזה קצת בעייתי עבורי.

לפי ביקורות שראיתי זה יכול להיות קצת סבל, לא? או שאני מגזים?

הפיקטנו משווקת עם שני מנועים 1000 סמק ו1200 כמו אחותה i10 היא חלשה יחסית למשל עליות של חיפה קשה לה לסחוב וגם לא כל כך חסכונית הi10 מרגישה יותר איכותית ממנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שניתן להשיג משענות יד גנריות בארץ ובסביבות ה 150 ש"ח. לפי זה לפחות:

https://www.alexsander.co.il/cat/212

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נורא מעצבן שבארץ הוציאו את המשענת יד

לא ברורה הסיבה. לחסוך בכמה שקלים?

צריך לבדוק אם יש אחת שתתאים בול לספארק. שתשב טוב ולא תחסום כלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2010 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...