Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיוויק 1.5 ידנית 2018 - נראית לי כמו בחירה מעולה, מה הקטצ'?

Vadim Baranov
שימו לב! השרשור הזה בן 2021 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כרגע אני נוסע על יונדאי אי10, ידנית, 2017, מתוקה חסכונית.

אני מתכנן להחליף רכב, אמנם זה עוד כמה חודשים אבל כבר עכשיו התחלתי לבדוק קצת את השוק ולראות לאן כדאי לשים לב.

התקציב יהיה סביבות 130~140 אלף, הרכב נקנה חצי חצי עם ההורים - הוא יהיה נטו שלי אך הם עוזרים לי בלקנות אוטו חדש.

אתם יודעים, הורים, הם בעיקרון יהיו מרוצים עם מה שאני ארצה - אך הם כמובן מעדיפים איזה ג'יפון סולידי ויפה, משהו לכיוון הספורטז', אולי אטקה.

אני מאוד מתבאס בלקנות רכב בגרסה הכי זולה לו (למשל אותה האטקה, היא תגיע ללא מלא דברים שמגיעים רק ב 180 אלף נגיד).

בכל מקרה, האוטו הבא יהיה כבר רכב שיחזיק במשפחה כמה שנים טובות - לפחות 4 ~5.

אני מאוד מנסה שלא לחשוב על קורולה / אוקטביה, היא משעממת לי.

והנה צצה הסיוויק.

הסיוויק ידנית וספורטיבית (נראות והתנהגות), האיכות חומרים נראית דיי טוב, יחסית מאובזרת, נכנסת בתקציב, נראית כמו חבילה מאוד מושלמת לנהג צעיר שרוצה להנות מנהיגה, אך רוצה גם קצת לחסוך ולא לנסוע ליטר ל9 קילומטר כמו ספורטז', אמינות, וכו'.

השאלה היא כזו, אני מתכנן לעשות עליה נסיעת מבחן מן הסתם, אבל כבר עכשיו עלתה לי השאלה למה אני כמעט ולא רואה סיוויק חדשות על הכביש, מה הקטצ'?

הדבר היחיד שעלה לי הוא המחיר, ראיתי שסיוויק אוטומטית עולה יחסית יקר - מחיר של ג'יפון / יותר יקר ממזדה 3 פרמיום, וכנראה שרוב האנשים מעדיפים משהו שיותר מוכר להם / הולך.

בגרסה הידנית, התמחור סביב 135 ואני מאמין גם שאקבל הנחה קטנה במעמד הקנייה.

מה בעצם הבעיה בו? אנשים פחות מכירים? המחיר? אין אבזור? הטורבו לא אמין? יקר לתחזוקה?

אשמח לשמוע את דעתכם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיוויק עם מנוע 1.0 אמורה היתה להיות משווקת דרך ציי הליסינג. ההנחה שם לא מספיק עמוקה ולקוחות הליסינג מצביעים ברגליים.

דגם ה 1.5 עוד יותר יקר.

אם יורידו את המחיר דרסטית תראה יותר כאלו על הכביש. בכללי אין לה באמת יתרון מול משפחתומטיות אחרות .

אם אהבת את הצורה אז בהחלט אפשר לקנות.

תעשה נסיעת מבחן על מה שיש (גם אם אוטומט).

במקומך (אתה נוסע לבד), הייתי מנסה פיג'ו 208 ידנית . כסא נח, מנוע נחמד. תתקין שורט שיפט ויש לך גם קליקים בהילוכים.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ואתה בחור רווק שמסתדר עם I10 ידנית אני לא רואה סיבה כ"כ טוב לקנות רכב משפחתי ידני עם סימן שאלה לא קטן בעניין המנוע.

יש לך שפע אופציות נהדרות שאתה תהנה מהן הרבה יותר בפחות כסף.

למה לא ללכת על איזו סופר מיני ידנית? איביזה ידנית? סוויפט ידנית? ועוד דגמים בסגנון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דוקא לא חושב שמוכרים מעט במיוחד מהדגם הזה.

קיימים על הכביש ובהתחשב בותק בארץ הנוכחות לדעתי סבירה ולא שונה בהרבה ממה שהיה עם סיוויק האצ׳בק קודמות.

(זו תחושה סובייקטיבית שלי. מתפרסמות כאן פה ושם הודעות עם נתוני מכירה יאפשר לבדוק)

זה לא להיט מכירות מכמה סיבות (חלקן היו נכונות גם לדור הקודם):

1. בעיקר מחיר. הונדה יקרות מעט יותר מהשוק. ועל כן זה מגביל.

2. כפועל יוצא נמכרות פחות לליסינג.

3. האצ׳בק זה לא תצורה פופולארית בארץ. וגרסת הסדאן נחותה מההאצ׳בק.

4. הדור החדש עם גיר ומנוע לא מסורתי. אולי מרחיק חלק מהלקוחות. אבל לדעתי זה שולי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכללי אין לה באמת יתרון מול משפחתומטיות אחרות .

.

הוא לא מדבר על משפחתומטית. מכוון לידנית.

אין הרבה מתחרות.

לאון, קורולה, i30? ואולי עוד ששכחתי. דובר כאן על וולוו מדגמית שהגיעה.....

את הקורולה פסל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיוויק עם מנוע 1.0 אמורה היתה להיות משווקת דרך ציי הליסינג. ההנחה שם לא מספיק עמוקה ולקוחות הליסינג מצביעים ברגליים.

דגם ה 1.5 עוד יותר יקר.

אם יורידו את המחיר דרסטית תראה יותר כאלו על הכביש. בכללי אין לה באמת יתרון מול משפחתומטיות אחרות .

נופ, אתה טועה - היבואן מייבא את הסדאן 1.6 אטמוספרי בלי מערכות בטיחות ע"מ לענות על צורך זה.

לגבי ה1.5, עד שלא ירגע הנושא עם המנוע לא הייתי רוכש - אני בכללי מאמין שמי שרוצה שקט מהמנוע-גיר לא ללכת לקנות את המנוע החדש שהושק(גם אם הלוגו שלו הוא של הונדה) אלא לתת למנוע קצת לשקוע ולראות את התגובות ואז להגיע לרכישה יותר שלם.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא מדבר על משפחתומטית. מכוון לידנית.

אין הרבה מתחרות.

לאון, קורולה, i30? ואולי עוד ששכחתי. דובר כאן על וולוו מדגמית שהגיעה.....

את הקורולה פסל.

אין יותר I30 ובכיוון של קורולה אין מה להסתכל בכלל מול סיוויק , רק לאון.

בדקתי בשבוע שעבר בצ'מפיון. יש כרגע במלאי ליאון ידנית אחת בלבד, 1.4 3 דלתות אבל היא תימסר כיד ראשונה (לא 00). ואין כרגע דגמים ידניים אחרים שהוזמנו ע"י היבואן

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2021 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...