Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעש מגלגל, יונדאי i25

itzikbr
שימו לב! השרשור הזה בן 2021 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב שבוע טוב לכולם !

קראתי קצת בפורום לא הבנתי כל כך לגבי הבעיה שלי אישית

אז ככה HYUNDI I25 1600

אני נוסע במהירות של 50 ומעלה ומתחיל רעש מכיוון הקדימה של הרכב יש לי חשד שזה גלגל שמואל.

כאשר אני נוסע במהירות של 70 קמש למשל ומזיזי טיפה את ההגה שמואלה יש רעש לא רע של ציריה שמתקתקת אלה רעש כמו של רוח כמו של מסוק ממריא

קראתי המון על הנושא ואני חושש שזה מייסב מה דעתכם?

האוטו כבר היה במוסך וכבר היה בפנצריה ......לא שומעים רעש חזק שמסובבים את הגלגל או חופש ממש

אולי המייסב תקול והוא קצת איבד מחומר הסיכה שלו?

במהירות של 100 קמש יש ממש רעש כמו של מסוק חשבתי שאולי זה מהצמיגים אבל מדובר בצמיגים מ 2016 של KUMHO

ניראים מעולה בדקו לי אותם הם כמו חדשים....

מה דעתכם?

האוטו עבר בדיקה לפני שקניתי בקוחמפיוטסט ולא אמרו כלום על מייסב

קראתי המון חומר וראיתי המון סרטונים בYOUTUBE לי אישית ניראה כמו מייסב להבנתי לא חייב שיהיה חופש או רעש אבל

כשנוסעים לא אמור להיות רעש נכון? בטח לא שאני מפנה את ההג טיפה לצד שמואל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם בדיקה לפני שאתה מתחיל להחליף דברים...הביטנה של הבית גלגל בסדר לא קרועה/משוחררת אולי נגררת על הכביש/נוגעת בצמיג?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התיאור נשמע כמו מיסב גמור.

צריך לסובב את הגלגל כשהרכב על ליפט ולשים יד על הקפיץ, אם מרגישים מין חיכוך אז הבעיה במיסב גלגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק היטב את כל היקף סולית הצמיג (צריך לסמן ולהזיז קצת את הרכב לשם כך)

וראה אם לא נעוץ בצמיג בורג שגורם לרעש.

בברכה - רפי לין

בורג בצמיג.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לעונים. חברים אין בעיה ואין מסמא בצמיג והביטנה בסדר גמור

שוב הרעש מתחיל במהירות של 50 ממש מרגישים.......אני חושש שזה מייסב גם שהרכב על ליםט ועשיתי בדיקות קשה לראות את זה או לשמוע ברורו ר בנסיעה !!

מזיז נגה שמאולה יש רעש. כנראה כאדר אני מעמיס על צד שמואל של הרכב על המיייסב על הגלגל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מיסב, נסה לבדוק בנסיעה מהירה שאתה מטה את ההגה ימינה ולאחר מכן שמאלה (הפעלת לחץ על הגלגל המדובר) אם אתה שומע את ההמהום סביר הניח שזה מיסב. אגב שמתי לב שבדרך כלל ביונדאי , מייסבים ימניים נשחקים יותר. (סטטיטיקה שיצאה לי מרכבים שיצא לי לבדוק)

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2021 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...