Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אמין וידני עד 22k

Krd
שימו לב! השרשור הזה בן 1975 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, מחפש רכב עד 22k לנסועה של בערך 900 ק"מ בחודש, רוב הנסיעות בעיר.

הדרישה הכי חשובה היא אמינות, וממש רצוי שלא יהיה עגלה.

לאחר עיון נראה ש 208 תעשה את העבודה.

מדאיג אותי קצת נושא האמינות, כמובן שכל מי שהתייעצתי איתו שלל צרפתיות על הסף, האם הדגם הנ"ל נחשב אמין?

ועד כמה יתאים לנסיעות בין עירוניות של סביבות 60 ק"מ פעמיים בחודש?

ראיתי מודעה של 208 מדגם אקטיב שנת 2012 יד 3 שעשתה 78k, המוכר דורש 25k,מאמין שיהיה אפשר לקנות אותה בתקציב.

אשמח לתגובות והמלצות נוספות

עריכה אחרונה על ידי Krd
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אחלה אופציה לתקציב, הרכב נוח עם בטיחות טובה, חיסכוני, לא יצא לי לנסוע על המנוע הזה אבל מחברי הפורום שכן נוצרת תמונה של מנוע גמיש אך עדיין לא חזק, אצלי בעבודה בעליםמשל כזאת החליף אתה ידנית ל 1.2 טורבו בגלל חוסר סחיבה בכביש הררי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה208 אחלה רכב יש לי אחת כזאת עם 87 אלף ק"מ על השעון. טרם שמעתי על בעיות בדגם הזה מלבד מחלה עם ממיר קטליטי תקול שהוחלף כבר (אצלי הוחלף ב36 אלף ק"מ).

כך אותה לבדיקה במוסך טוב ותהנה אחד הרכבים שנותנים את התמורה הטובה ביותר לכסף במיוחד בהשוואה לספלאש או סוויפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה208 אחלה רכב יש לי אחת כזאת עם 87 אלף ק"מ על השעון. טרם שמעתי על בעיות בדגם הזה מלבד מחלה עם ממיר קטליטי תקול שהוחלף כבר (אצלי הוחלף ב36 אלף ק"מ).

כך אותה לבדיקה במוסך טוב ותהנה אחד הרכבים שנותנים את התמורה הטובה ביותר לכסף במיוחד בהשוואה לספלאש או סוויפט.

תוד על התגובות,

אתה לא מרגיש חיסרון בכוח ביום יום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוד על התגובות,

אתה לא מרגיש חיסרון בכוח ביום יום?

כוח זה עניין סובייקטיבי מאוד.

אי אפשר להגיד עליה שיש מחסור בכוח. המנוע גמיש ויש מספיק כוח כדי לזרום עם התנועה גם בעליות היא בסדר גמור.

אם הייתי רוצה יותר כוח? בהחלט כן במיוחד מרכב שיש לו פונציאל כמו ל208.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב זריז, לא יחסר לך כוח, והוא ידני כך שאתה תשלוט בסל"ד ותפיק מספיק כוח אם תצרך, הוא גם הכי מודרני שתקנה בתקציב שלך.

קורסה 1.4 אמינה מאוד וחזקה יותר (בעיקר על הנייר, הילוכיה יותר ארוכים וזה מסרס אותה) אבל חסרת איבזור ותרגיש מיושנת בפנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שאתה עם ידני, נושא האמינות הופך להיות זניח - צריך להבין כמה מחזיק המצמד בממוצע, ומתי, אם הוא הוחלף ושלום.

הפיג'ו טובה מאוד, גם ניסן מייקרה יכולה להיות אופציה מצויינת.

בכל מיקרה - תקפיד על יד נמוכה (עד יד שניה לכל היותר), רכב שמור מכל הבחינות שטופל במוסכי הרשת של היבואן, כך שתהיה בידך ההיסטוריה המלאה שלו.

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב יד שלישית לא יכול להיות שמור?

אני לא הייתי ננעל על מגבלה של יד שניה בלבד, לא בתקציב הזה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שאתה עם ידני, נושא האמינות הופך להיות זניח - צריך להבין כמה מחזיק המצמד בממוצע, ומתי, אם הוא הוחלף ושלום.

הפיג'ו טובה מאוד, גם ניסן מייקרה יכולה להיות אופציה מצויינת.

בכל מיקרה - תקפיד על יד נמוכה (עד יד שניה לכל היותר), רכב שמור מכל הבחינות שטופל במוסכי הרשת של היבואן, כך שתהיה בידך ההיסטוריה המלאה שלו.

זה נשמע שהרכב הוא רק גיר..

לפי התאוריה הזו אני יכול לשים גיר ידני במנועי thp156 וליסוע בשקט..

יש עוד אלמנטים שצריכים להתייחס אליהם כשמדברים על אמינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות,

הסוויפט 1.5 רכב חביב מאוד מבחינת נהיגה, אבל המחיר שלו מוגזם לדעתי, 25K לשנתון 07 .

ראיתי אימפרזה 1.5 ידנית שעברה 140K מאמין שיהיה אפשר לקבל אותה ב 15K, מה דעתכם?

לפחות יש גג שמש:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי קונה רכב עם גג שמש בהתקנה מקומית!

כשהמליצו לך על סוויפט/ספלאש, התכוונו לגירסאות הידניות שלהן. אכן אופציות פשוטות ואמינות מאוד.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1975 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...