Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ארון במטבח חדש לא מתאים למידות של מדיח כלים.

Alkash
שימו לב! השרשור הזה בן 2013 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב חברים,

נתקלתי בעוד בעיה מיני רבות בדירה החדשה שלי.

לפי השרטוט הארון שמיועד למדיח כלים אמור להיות ברוחב 60 ס"מ על מנת שמדיח סטנדרטי יכנס בו.

נכון לעכשיו הרוחב מקיר לקיר בארון הזה 56.5 ס"מ. בשביל להגיע לרוחב הרצוי יש לשבור את הדפנות של הארון, אבל אם אשבור את הדפנות של הארון ההיגיון אומר שהשיש למעלה באיזור הזה יקרוס. בגלל שהדפנות הן בעצם התמיכה של השיש כלפי הרצפה.

כמו כן יש לשבור את התחתית של הארון ולחתוך את הקנט מתכת למטה, כי גובה מדיח סטנדרטי הוא 84.5 ובפועל הגובה הוא 71.5.

כמובן שמחר אתקשר לקבלן המטבח. אבל רציתי קודם לשאול כאן. מה עושים במצב כזה? איך ניתן לתקן ומה עושים במצבים כאלה? מדיח צר של 45 ס"מ לא בא בחשבון, אנחנו משפחה גדולה וזה לא יספיק לנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיתוך קנט המתכת מלמטה - זה מה שיקרה בכל מקרה, גם כשהמידות תקינות. תקין.

בגדול התשובה הנכונה תהיה ״שהקבלן ישבור את הראש״, אבל ככה בשביל הפורום -

אשמח אם תוכל להעלות צילום קצת יותר מרחוק של כל העסק כדי שיהיה אפשר להעריך

מאיפה אפשר ״לגנוב״ 3.5 ס״מ. למשל, להצר רק את אחת היחידות הסמוכות, מימין או משמאל (שוב, תמונה שווה אלף מילים).

אגב, ב-56.5 ייכנס לך ״מדיח קומפקטי״, שהוא ברוחב 55 ס״מ אבל בגובה של חצי יחידה,

מין מכשיר מגוחך כזה שהקיבולת שלו קטנה יותר מזו של מדיח צר ברוחב 45 ס״מ. לא בא בחשבון.

במאמר מוסגר, אין שום בעיה מניסיוני גם עם 6 נפשות ומדיח צר,

מתרגלים להפעלה של שתי תוכניות ומעלה ביום - אבל כמובן שעדיף לסדר את מה שהצדדים חתמו עליו

לפני שעוברים לפתרונות של חוסר ברירה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל מקריאת המפרט הטכני שחתמת עליו.

אם יש בעיה מול המפרט אז שהקבלן ישבור את הראש עד כדי החלפת היחידה (לא סיפור רציני).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפת יחידה ואפילו שינוי אחת היחידות לידה הם החלק הקל (מבחינתך פות"ש. לחברת המטבחים זה יעלה קצת). החלק הבעייתי זה עצם העובדה שכבר מותקן שיש... ואם כבר הודבקה קרמיקה לאחר השיש אז בכלל.

להרים שיש זה לא סיפור פשוט ויש בו סיכונים.

אם הודבקה קרמיקה, סביר שידרש לשבור לפחות את הפס התחתון שצמוד לשיש. בקיצור, גם אם הקבלן/חברת המטבחים יכסו עלויות, אתה תתקע לזמן מה ללא מטבח ועם סיכוי שלא הכל יחזור לקדמותו. באסה.

דרך אגב, מה זה הגובה של 71.5 ס"מ? אם זה מהריצפה עד הקרש שתומך בשיש, אז איזה מין גובה שיש זה?

גובה שיש נורמלי גבוה מזה משמעותית מכיוון שעל שיש עובדים בעמידה. שיש נמוך ישבור לך את הגב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עריכה:

לאחר מחשבה שניה, יכול להיות שכל היחידה הזאת מתוכננת לצאת כשמגיע המדיח והיא הותקנה שם רק כדי שאפשר יהיה להתקין את היחידות שלידה במרחק הנכון ובקו ישר. אם זה כך, אז פשוט יבריגו החוצה כמה ברגים קודחים שתקעו שם וכל היחידה תשלף (ותיזרק). זכור לי שהיתה איזו התקנה זמנית באיזור המיועד למדיח (חושב שרק קרש-שניים ולא יחידה שלמה אבל לך תדע) כשהתקינו אצלי את המטבח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

71.5 זה גובה הארון, בין הצוקל לשיש. אני מנחש שאלה המידות הפנימיות :-)

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע בהחלט שיש לך יחידה תופסת מקום, שאחרי שהיא תצא יהיה לך בדיוק מקום למדיח.

עובי הדופן ביחידה הוא 17 ממ. 2 דפנות זה בדיוק ה34 ממ שחסרים לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...