Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית ראוטר פרטי

פול_טריילר
שימו לב! השרשור הזה בן 1993 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים,

בזמן האחרון הראוטר הקיים אצלי בבית שהוט סיפקו(חברת TP LINK) עושה צרות.

אני חווה מלא ניתוקים בוויפי ובחלקים גדולים מהבית הקליטה לא משהו.

האם מניסיונכם כדאי להתקשר להוט שיבואו להחליף או כדאי כבר לקנות אחד באופן פרטי?

ואם לקנות לבד יש לכם המלצות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לי תמיד היה רק ראוטר פרטי, רוב הזמן LINKSYS שתמיד נתן קליטה טובה בשתי קומות הדירה ובחניה למטה. הוחלף רק כי התיישן.

כשהחלפתי, החלטתי לחסוך כסף ביחס ל LINKSYS מתקדם וקניתי TP LINK- אז החלו הצרות של חוסר הקליטה ומדי פעם אפילו ניתוקים.

מקווה שבקרוב אחזור ל LINKSYS. המטרה היא דגם WRT32X.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 ל Linksys

לא ידעתי מהו אינטרנט יציב עד שעברתי אליו לפני חצי שנה. זה היה לי ברור שצריך לרסט כל שבוע עד שבועיים ... כי ״ככה זה״

פתאום הבנתי שאפשר אחרת.

הדגם שאני קניתי הוא Linksys X6200

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על LINKSYS WRT1900ACS.. יש לי כזה והוא מצויין.

לגבי התאמה לסיבים, הם מקבלים RJ45 ב פורט WAN ואין להם בעיה לעמוד בקצבים סימטריים של מעל ל 100.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניח שהתכוונת למודם משולב בראוטר, למרות הכותרת.

ההמלצה בהודעה מספר #3 היא למכשיר ראוטר בלבד, כך שתצטרך גם מודם.

מכשיר הכי פשוט וזול שעושה את העבודה, אבל לא מצטיין בקליטת WIFI, עולה בארץ 180 ש"ח - TP-Link TD-W9970

מכשיר משולב, שכנראה יתן ביצועים מקבילים לנתב אלחוטי חזק יותר: TP-Link Archer VR600

עולה 450 ש"ח. יש גם חזקים יותר. אולי אפשר להוזיל עלויות בהזמנה ישירה, אבל צריך לקחת בחשבון גם תשלום מיסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...