Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיצד לחגוג 50 בצורה בלתי נשכחת?

thebaron
שימו לב! השרשור הזה בן 1763 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בספטמבר הבא כלומר, בעוד כמעט שנה, אני חוגג חמישים להיווסדי.

זה עוד זמן לא מועט ובכל זאת, אני מתחיל לגשש. אני מחפש רעיונות למשהו בלתי נשכח. לא סגור עדיין אם אני רוצה שזה יהיה לבד/רק עם אשתי/כל המשפחה - הכוללת שלושה ילדים. גם לא סגור לגבי התקציב.

אוהב כמובן לנסוע לחו"ל ונוסע פעם - פעמיים בשנה ולעיתים גם שלוש, גם מהעבודה וגם עם אשתי או המשפחה.

דברים נוספים: אוהב מכוניות, אופנועים, אוהב אוכל טוב, אוהב מוזיקה. לא אוהב לישון בשטח...

תודה על הרעיונות!

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נסיעה משפחתית לחו"ל. חווייה שלא תשכח.

לאן ולכמה זמן? פונקציה של התקציב. ליעד שהייתי ממליץ לך אם התקציב מספק אתה צריך להזמין מקום כבר כעת, אולי זה אפילו מאוחר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כמובן צריך לתכנן תקציבית, כי בפסח הקרוב הבת שלי נוסעת עם אשתי לבקר את המשפחה בארגנטינה לטיול בת מצווה. וזה כמובן המון כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכח לבקש עוגה מחמותו של Mam.M

ושיהיה במזל טוב!

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנה לעצמך רולקס.

עריכה בהתייחס לתחום המוטורי: תעשה את אחד מהחוויות של פורשה, או שתעשה משהו בסגנון exotic racing שיש בלאס ווגאס.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רולקס לא עושה לי את זה. בכלל, לא מחפש דברים לנפנף בהם, בוודאי לא חפצים. אלא חוויה אישית או משפחתית.

קנה לעצמך רולקס.

עריכה בהתייחס לתחום המוטורי: תעשה את אחד מהחוויות של פורשה, או שתעשה משהו בסגנון exotic racing שיש בלאס ווגאס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכח לבקש עוגה מחמותו של Mam.M

ושיהיה במזל טוב!

תזמין שיעשו לך עוגת יום הולדת בצורת האוטו הראשון שלך.

אני אישית, אם אגיע לגיל הזה בלי למות בדרך, רוצה עוגת סיטרואן ZX, כמובן לצד עוגת קורולה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רולקס לא עושה לי את זה. בכלל, לא מחפש דברים לנפנף בהם, בוודאי לא חפצים. אלא חוויה אישית או משפחתית.

עכשיו זה חד משמעי. טיול משפחתי חווייתי לחו"ל. כזה שלא תשכח עד גיל 100.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרת שאתה אוהב אופנועים, לא יודע אם יצא לך לרכב בשטח... תן מבט פה:

http://isrmoto.com

28 שנות רכיבת כביש, מעט מאד שטח. פה ושם רכבתי על שבילים באופנועים דו שימושיים, אבל זה בקטנה. אחת המחשבות שלי הייתה שחזור של טיול שעשיתי באירופה לפני שנים רבות - רכיבה של חודש באירופה. אז אמנם יצאתי מישראל עם האיפנוע שלי וטיילתי איתו, אבל אם אעשה דבר כזה כעת, זה יהיה שכירות של אופנוע שם. אבל אני לא סגור אם זה באמת האירוע שאני רוצה כעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי - צריך להיות משפחתי. אבל זה אני.

הני לא הייתי יוצא לטיול לבד. יוצא עם האשה, או, עדיף, גם עם הדור הבא. אם מדובר במשפחה בריאה זה כיף לכולם, חווייה שכולם יזכרו שנים רבות.

אני נוהגל לצאת לטיולים עם הבנים - יכול להיות בארץ או בעולם הגדול. הכיף של להיות יחד שווה את זה. אני עוד לא הגעתי לשלב החמולה, אבל מכיר אנשים שיוצאים בהרכב של 3 דורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישתי הפתיעה אותי ליום הולדת 50 עם טיול לפאריס. רק שבועיים לפני, טרחה ליידע אותי. אמרתי לה שהיא לא נורמאלית, יש לי יומן עמוס, וזה דבר שצריך לתכנן מראש. אמרה שאין לי כלום ביומן בתאריכים של הטיול. תיאמה מראש מול הבוסית שלי. תותחית.

זו אופציה אחת, טיול סולו עם האישה.

אופציה שניה, טיול שכולל את הילדים, שאני לא יודע את גילם, לאוסטריה.

הייתי מציע גם את לפלנד, אבל זה טיול יקר, וכדאי לממש אותו בעיצומו של החורף, בפברואר/מארס, ולא בתאריך יום ההולדת. חוויות שלנו (ושל sperial) בלפלנד ובאוסטריה תוכל למצוא בפורום. אגב, הטיול לפאריס היה אות הפתיחה לטיולים בחו"ל. לפני כן נפשנו רק בארץ (למעט אורלנדו עם 3 ילדים, כטיול בר/בת מצווה, כל אחד בזמנו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשתי עשתה לי את ההפתעה ביום ההולדת ה-40 - סופ"ש באיסטנבול שמבחינתי היה בהתראה של יומיים. סידרה הכל בשקט בשקט החל מסגירת יומני העבודה שלי, דרך חידוש הדרכון ועד קבלת האישור מקצינת הקישור (כן, זה היסטורי, וזו היתה היציאה הזוגית הראשונה שלנו לחו"ל אחרי 8 שנות היכרות ו-3 ילדים).

פאסאט - לפלנד נפלאה, אבל לא מתאימה לספטמבר. אני רציתי להציע את איסלנד, שבה עונת התיירות היא בקיץ, למעשה מסתיימת באמצע ספטמבר לכל המאוחר, וזה גם הזמן שבו פות"ש חוגג את יום הולדתו. אבל אם הוא רוצה לצאת בעונה הזו הזמן דוחק ועליו להקציב את הכסף (הרבה!) ולהזמין כבר כעת כרטיסי טיסה, רכב ומלונות. חפש בפייסבוק קבוצה ישראלית בשם "ישראלים אוהבי איסלנד".

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...