Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תחקיר עבור סרט קולנוע בנוגע לסוחר מכוניות

JonathanMizrachi
שימו לב! השרשור הזה בן 2007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם,

קוראים לי יהונתן מזרחי, אני סטודנט לקולנוע באוניברסיטת תל אביב בשנה ד' ואני רגע לפני התחלת העבודה שלי על סרט הגמר שאמור להוות עבורי את כרטיס הביקור לקריירה שלי כבמאי סרטים.

החלטתי לעשות את סרט הגמר שלי על חבורת חברים שעברו יחד את מלחמת לבנון השנייה ונשארו עם טראומות קשות מאותם ימים. לאחר שחרורם, החברים בוחרים לעסוק בתשוקה שלהם ולפתוח ביחד כשותפים שווים מוסך מכוניות בו יתקנו ויסחרו ברכבים.

מכיוון שאין לי ידע בתחום חשבתי שזה יכול להיות מדהים אם תוכלו לעזור לי עם מידע כך שאוכל לכתוב תסריט הגון.

יש לי מספר שאלות חשובות בנושא שאמורות לבנות את עלילת הסרט שלי:

1. במידה ואדם צעיר מעוניין לפתוח מוסך ולהתחיל לסחור במכוניות מה הפרוצדורה שעליו לעבור, כמה זה לגיטימי שיסחור במכוניות בצורה לא חוקית? (הסרט גם יכול לגלוש לכיוון העברייני) מה העונש של סחר לא חוקי במכוניות? מה הרווח מסחר לא חוקי במכוניות? האם הדרך להצלחה מהירה יותר בשיטה שכזו?

2. מאיפה משיגים את המכוניות? הבנתי שממכרזים אבל איך הדבר נראה פחות או יותר, מכירה פומבית כזאת?

והאם יש דרכים נוספות להשיג מכוניות למכירה חוץ ממכרזים?

3. במידה ואנשים חיצוניים (אויבים של גיבורי הסרט) ינסו לסגור להם את המוסך, על מה ניתן לסגור אותו או יותר נכון להגיש תלונה במשטרה כך שיסגרו מוסך?

4. כיצד סוחרי מכוניות פרטיים יכולים להתברג ולהתקדם בקריירה שכזו? איך מתקדמים בעסק שכזה ומתפתחים בו? רכישות נכונות אני מניח, ואם אכן זו התשובה אז אשמח לדעת מהם יכולות להיות רכישות נכונות של סוחרי רכב פרטיים.

זה לבינתיים אך הגיוני שעוד יצוצו לי שאלות,

אשמח לכל תשובה חלקית או ניסיון לעזרה כי הנושא מאוד חשוב לי ואני הולך להשקיע בו את כל כולי בשנים הקרובות.

תודה רבה !

יהונתן מזרחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל למכור מכוניות לא צריך מוסך.

צריך לקנות בזול, למכור ברווח.

יש ״חאפרים״ שקונים בלוח מכוניות במחיר זול, לא מציאות, ומוכרים ברווח בכל מיני שיטות.

עליהם תקרא פה:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?260089-%D7%94%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9A-%D7%94%D7%9B%D7%9E%D7%A2%D7%98-%D7%9E%D7%9C%D7%90-%D7%9C-quot-%D7%90%D7%99%D7%9A-%D7%9C%D7%90-%D7%9C%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%9C-%D7%91%D7%A4%D7%97-%D7%A9%D7%9C-%D7%A1%D7%95%D7%97%D7%A8%D7%99%D7%9D-quot

וגם פה:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?158230-%D7%93%D7%95%D7%92%D7%9E%D7%90%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%94%D7%97%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%A2%D7%9C-%D7%A8%D7%9E%D7%90%D7%95%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%91%D7%A7%D7%A0%D7%99%D7%94-%D7%9E%D7%99%D7%93-2

לעומתם יש מגרשים, בעלי תו סוחר, שמשלמים מס. כשהרכב אצלהם לא נוספת ״יד ברישיון״. הם יכולים להיות טרייד אין מטעם יבואן, או פועלים בשת״פ איתו.

בינהם יש הרבה שלבי ביניים.

תחליט איפה הגיבור שלך.

ואל תכנס עם מצלמה לנתניה.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שסרט חייב להיות קודם כל מעניין ומהנה, ולא בהכרח לדבוק במציאות, אחרת כל הסרטים היו על איך עומדים בתור במס הכנסה או מחכים למענה משירות לקוחות טלפוני.

דברים שאתה לא מכיר - תרגיש חופשי להמציא, עובד בהוליווד, לדעתי יעבוד גם לך (למשל, הידעת ששוטרים אמריקאיים לא חייבים להקריא לעציר את הזכויות שלו, וזאת נטו המצאה הוליוודית?), הנה כמה רעיונות והצעות (מסומן בכחול).

שלום לכם,

קוראים לי יהונתן מזרחי, אני סטודנט לקולנוע באוניברסיטת תל אביב בשנה ד' ואני רגע לפני התחלת העבודה שלי על סרט הגמר שאמור להוות עבורי את כרטיס הביקור לקריירה שלי כבמאי סרטים.

החלטתי לעשות את סרט הגמר שלי על חבורת חברים שעברו יחד את מלחמת לבנון השנייה ונשארו עם טראומות קשות מאותם ימים. לאחר שחרורם, החברים בוחרים לעסוק בתשוקה שלהם ולפתוח ביחד כשותפים שווים מוסך מכוניות בו יתקנו ויסחרו ברכבים.

מכיוון שאין לי ידע בתחום חשבתי שזה יכול להיות מדהים אם תוכלו לעזור לי עם מידע כך שאוכל לכתוב תסריט הגון.

יש לי מספר שאלות חשובות בנושא שאמורות לבנות את עלילת הסרט שלי:

1. במידה ואדם צעיר מעוניין לפתוח מוסך ולהתחיל לסחור במכוניות מה הפרוצדורה שעליו לעבור, כמה זה לגיטימי שיסחור במכוניות בצורה לא חוקית? (הסרט גם יכול לגלוש לכיוון העברייני) מה העונש של סחר לא חוקי במכוניות? מה הרווח מסחר לא חוקי במכוניות? האם הדרך להצלחה מהירה יותר בשיטה שכזו?

אני חושב שאתה יכול להשמיט את כל הפרוצדורה, ולהגיד שאחד החברים היה מכונאי בצבא/עבד במוסך לפני הצבא, והם שוכרים חורבה באיזה איזור תעשייה, משפצים אותה בעצמם, ופותחים מוסך, כשאחד מנהל אותו, והשאר עובדים שם. אתה יכול לעשות שאחד היה מפקד צוות, והוא הבוגר והאחראי שמנהיג את החבורה, יש אחד שהוא שפיץ במכונאות, שיכול להתאים חלקים של יונדאי לאודי, אחד מומחה חשמל, שבמקרה היה חבלן (אתה יכול לעשות סצנה שבה קנו אוטו בזול מאיזה ייצור מפוקפק, וגילו פצצה בפנים, והוא זה שמפרק אותה משם), עוד אחד הוא people's person שסוגר עסקאות, עוד אחד עם ראש מתמטי, ובמקרה מומחה מחשוב, שיודע גם לנווט בנבכי חשבונאות ומיסים, וגם להתעסק עם תוכנת ניהול מנוע, עוד אחד גדול ומפחיד שמתעסק עם עניין האבטחה (ובעסקים על גבול החוקי צריך את זה), אבל מתגלה בהמשך כבעל נפש עדינה.

לגבי איך מוציאים אישורים בדיוק? ואתה צריך את זה? אתה רוצה שיהיה חצי סרט על איך הם רצים בין פקיד כזה או אחר? תגיד שנתנו שוחד למישהו מושחת במשרד התחבורה כדי לקבל תו סוחר.

2. מאיפה משיגים את המכוניות? הבנתי שממכרזים אבל איך הדבר נראה פחות או יותר, מכירה פומבית כזאת?

והאם יש דרכים נוספות להשיג מכוניות למכירה חוץ ממכרזים?

מכרזים של המדינה, חברות ליסינג, לקוחות של המוסך שמחליטים שלא שווה להם לתקן, סתם כל מיני אנשים שבאים אליהם עם הצעות מפתות

3. במידה ואנשים חיצוניים (אויבים של גיבורי הסרט) ינסו לסגור להם את המוסך, על מה ניתן לסגור אותו או יותר נכון להגיש תלונה במשטרה כך שיסגרו מוסך?

למשל בעל רשת מוסכים שרוצה לסגור את המוסך של החברים יכול להגיש תלונה במשטרה על רכבים שחוסמים את הרחוב, במכבי אש, במס הכנסה, במשרד העבודה, על שקר כלשהו, אפשר להביא לתמונה עבריינים שדורשים דמי חסות, ומנסים להצית את המוסך כשמקבלים סירוב.

4. כיצד סוחרי מכוניות פרטיים יכולים להתברג ולהתקדם בקריירה שכזו? איך מתקדמים בעסק שכזה ומתפתחים בו? רכישות נכונות אני מניח, ואם אכן זו התשובה אז אשמח לדעת מהם יכולות להיות רכישות נכונות של סוחרי רכב פרטיים.

עסקאות טרייד אין, כשעל אוטו נכנס עושים טובה שנותנים כמה שקלים, אבל האוטו היוצא נמכר במעל המחירון

זה לבינתיים אך הגיוני שעוד יצוצו לי שאלות,

אשמח לכל תשובה חלקית או ניסיון לעזרה כי הנושא מאוד חשוב לי ואני הולך להשקיע בו את כל כולי בשנים הקרובות.

תודה רבה !

יהונתן מזרחי

תהנה. נראה לי נתתי לך חומר לסדרה שלמה 8)

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(למשל, הידעת ששוטרים אמריקאיים לא חייבים להקריא לעציר את הזכויות שלו, וזאת נטו המצאה הוליוודית?)

לא יודע על איזה סרטים אתה מדבר, אבל בארה"ב אם לא דואגים לתקשר לעציר את הזכויות שלו - מה שהוא אומר אינו קביל בבית משפט.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהיה בשנות השמונים לא דומה למה שקורה עכשיו .

פעם העברת בעלות הייתה נעשת בבנק ולא היה ממוחשב כמו היום .

לא היו חברות ליסינג , היו מגרשי מכוניות פרטיים .

פעם לא היה את יד 2 ולא היה אפשר להשוות מחירים .

המידע היה הרבה פחות זמין ממה שיש היום .

אין דבר כזה סחר לא חוקי ברכב ! מה שכן יכול להיות זה שסוחר יעלים מס ואז יש לו בעיה מול מס הכנסה .

המלצה שלי תתמקד ברוח התקופה שעליה אתה עושה את הסרט . יש הבדלים ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהוא רשם "מלחמת לבנון השניה", ככה שזה פחות או יותר בתקופה שלנו (או לפני 10 שנים).

אגב עוד רעיון, שהעלילה תתרחש בעבר הלא רחוק, כמו בפארגו.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אציין שאחד מסרטי האהובים הוא the deer hunter , סרט אדיר.

המלחמה שהחזירה חיילים מצולקי נפש לפי דעתי, היא מלחמת יום הכיפורים. אבל בכ"ז צריך להיות רלוונטי.

ולנושא,

אין צורך לפתוח מוסך בשביל להתחיל לסחור ברכב.

אתה פשוט מוציא תו סוחר, שנותן לך כל מיני הטבות (כמו אם אתה מעביר רכב לבעלות שלך, אינך נרשם כיד, ז"א - קניתי מהשכנה שלי עם תו סוחר רכב יד1, אז אני אמכור אותו כיד1 למרות שאני בפועל היד השנייה).

מכרזים יש לך מעו"ד שקיבלו לידם למכור רכבים מחולטים, או מכרזים של משטרת ישראל (הרכבים נמצאים בבית דגן). כאן תוכל להכניס לסרט שלך אספקט של "האיש מבפנים", נניח ואבא של אחד החבר'ה הוא עו"ד מצליח (שגם "יציל" את בנו בלבד כשהעניינים יסתבכו) או שאחד החברים יבחר להמשיך במשטרה ויתן להם מידע פנימי.

כמובן שזה יתפוצץ להם בפנים (או לא) לפי בחירתך.

אין צורך ב"אנשים חיצוניים" או אוייבים של הגיבורים, תצייר את התמונה בכך שהמדינה עוכרת יושביה. אם במידה והם החליטו להתמסד (לאחר קריירה קצרה ומצליחה בתור סוחרים חאפרים) ולפתוח מוסך עם אישורים, הם כבר יגלו את האוייבים האמיתיים שלהם - ביטוח לאומי, מס הכנסה, העירייה, המשרד לאיכות הסביבה ועוד ועוד. הם יתנו להם קנסות שיהרגו אותם, מה שלא הצליחו האוייבים של מדינת ישראל. וזה לפי דעתי חייב להיות מסר בסרט. בייחוד לסובלים מפוסט טראומה, שצריך להקל איתם ככל הניתן.

אם הייתי צריך לעשות פלוט קצר בראשי פרקים, לפי דעתי, הייתי הולך על משהו כזה:

1. חוזרים מהמלחמה עם פוסט טראומה קשה, מתעלמים ממנה כמיטב המסורת.

2. מתחילים בעבודה מועדפת, בה הם נותנים שירות לערביי ישראל ו/או עובדים איתם, בחנויות נוחות בתחנות דלק, בניין, מסעדנות ומוסך.

3. נק' טריגר ראשונה - המצב מחמיר קשות בעקבות ההתנהלות בתוך הארץ. התפרצויות אלימות כנגד רביי ישראל הקוחות או הקולגות.

4. מפנה ראשון, מחליטים לעזוב ולהקים בעצמם. הרעיון הוא כזה, אחד ישיג מידע מבפנים בנוגע לרכבים ולהצעות, השני יהיה הסוחר בפועל, השלישי יקח אותם למעבר הקו הירוק למוסכים של מתנחלים שישפצו את הרכבים, מוכרים, וחוזר על עצמו.

זו הנקודה בה הדברים מסתדרים לחבור'ה.

*כעבור X זמן*

5. החבור'ה קיבלה צורה בחיים, מניבה כספים ועובדת. נכנסו נשים לתמונה ויש רצון להתמסד, מבינים כמה כסף זה עולה חיי הנישואים, ומחליטים להפוך להיות מוסך אמיתי.

6. המוסך מתחיל לעבוד ורואים כי טוב, אפשר להוליד ילדים בראש שקט.

7. נק' טריגר שניה - המצב מחמיר בעקבות דרישות לא הגיוניות של המוסדות (עירייה,משרד לאיכות הסביבה,ביטוח לאומי,מס הכנסה,מע'מ)

8. מחליטים לבצע עבודה לא חוקית על מנת "לחיות" (אפשרי גם שמבצעים פעם אחת, הכל עובר בהצלחה, מבינים שלא מספיק, ומבצעים את זה שוב - והפעם נתפסים)

בעצם מכאן (נק' 8) אתה יכול לקחת את זה לאיזה כיוון שאתה רוצה, תלוי מה המוסר השכל שתרצה להעביר. נניח ואחד מהחבור'ה הוא בן עשירים, אז הוא יוצא משם ללא כל פגע והאחרים נשארים.

דוג' נוספת, סצנה בבית המשפט בה "מנהיג" החבור'ה מתפרק בעקבות כך שהמדינה היא זו שלקחה מהם את הנפש, ועכשיו גם לוקחת מהם את החופש.

שיהיה בהצלחה, תעדכן בבוא היום כשהסרט יצא.

לכל הצדקנים שלא מכירים מקרוב וממשיכים לשכנע אנשים שאין תקלות .

בסוף מאחוריי הייעוץ יש בן אדם שיפגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה על העזרה,

1. אני מדבר על תקופתנו כי עברו שנים מאז המלחמה והם כבר די מבוססים במוסך הזה אפשר לומר.

2. באחת מהסצנות הגיבורים משתילים מנוע של רכב מירוצים ברכב ישן וחלוד שנראה כאילו יצא ממוזיאון. הגיבורים קנו את הרכב במכירה פומבית ושילמו תמורתו גרושים, אחד מהם פירק את המכונית ובנה אותה מחדש במשך חודשים והפך אותה לחיה רעה.

השאלה שלי איך דבר כזה יכול להתאפשר, איזה סוג רכב יכול להתאים לתיאור של דבר כזה ואיזה סוג מנוע יכול להתאים?

3. דבר נוסף לגבי המכירות: אני רוצה שבאחת מהסצנות בסרט הגיבורים ישיגו רכב מאוד שווה (פורשה יוקרתי) מאדם פרטי שנתן להם אותו תמורת רכב מיוחד שהיה לחברים במוסך.

מה הרווח שהם יכולים לקבל ממכירה מוצלחת שלו? ראיתי באתר של המחירי רכב את הטווחים, אז נגיד רכב שבשוק עולה משהו בסדר גודל של חצי מיליון שקל.. עכשיו הוא יד 2 כי הוא עבר לגיבורים של הסרט, בכמה הם יוכלו למכור אותו כדי להרוויח טוב?

תודה רבה לכולם על העזרה שוב !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תמיד. חוץ מזה, יש דרכים לעקוף את זה.

נו באמת. יש הבדל גדול בין "נטו המצאה הוליוודית" לבין "לא תמיד". גם בקישור ששלחת כתוב שכעיקרון זה נכון. אין מה להתפלפל על כל מיני מקרה קצה.

מה ציפית, שסרט הוליוודי יכיל ספר לימוד במשפטים?

עד היום הינו בטוחים שכל חנון ממוצע הוא פורץ מחשבים וכל יוצא צבא אמריקאי הוא מומחה באמנויות לחימה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה קצת מתפזר, מה גם שאינני יודע על כמה עומד התקציב שלך (האם האונ' מפיקה בעצם?), כך שכל מה שאתה אומר צריך להפוך לסרט בסופו של דבר.

לא הבנתי מדוע לקחת רכב מירוצים "מוכן", ולהשתיל את המנוע ברכב ישן. מה גם שרכב כזה יקבל הורדה מהכביש ברגע הראשון שמשטרה תעצור אותו. אבל בכ"ז מדובר בסרט ולא במציאות.

בארץ יש מיצובישי קולט (מבחוץ) עם מנוע שאני לא יודע מה הולך שם, אפשר לצפות בו במירוצי הדראג שמתרחשים בדימונה מידי שנה (וגם לשם ככל הנראה תצטרך להיכנס, אם תרצה לעשות צילומים נחמדים של מירוץ בקו ישר)

בחו"ל רכבים ש"נראים רגילים" והם בעצם משופרים להפליא, זה לרוב הונדה סיוויק הדור של 95-99. אתה יכול לראות מספיק סרטונים של הרכב הזה "לוקח" רכבים שעולים פי 10+ כחדשים.

בנוגע להחלפה מכירה וכו', זה סה"כ מספרים. לא כזה משמעותי. מיליונר הם לא יהיו מהמכירה הזו, אין כאן רכבי יד2 שנמכרים במיליון או סכומים דומים.

ממליץ לך ללכת על רעיון אחר, אולי הם קיבלו רישיון לייבא רכב, או משהו אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה קצת מתפזר, מה גם שאינני יודע על כמה עומד התקציב שלך (האם האונ' מפיקה בעצם?), כך שכל מה שאתה אומר צריך להפוך לסרט בסופו של דבר.

לא הבנתי מדוע לקחת רכב מירוצים "מוכן", ולהשתיל את המנוע ברכב ישן. מה גם שרכב כזה יקבל הורדה מהכביש ברגע הראשון שמשטרה תעצור אותו. אבל בכ"ז מדובר בסרט ולא במציאות.

בארץ יש מיצובישי קולט (מבחוץ) עם מנוע שאני לא יודע מה הולך שם, אפשר לצפות בו במירוצי הדראג שמתרחשים בדימונה מידי שנה (וגם לשם ככל הנראה תצטרך להיכנס, אם תרצה לעשות צילומים נחמדים של מירוץ בקו ישר)

בחו"ל רכבים ש"נראים רגילים" והם בעצם משופרים להפליא, זה לרוב הונדה סיוויק הדור של 95-99. אתה יכול לראות מספיק סרטונים של הרכב הזה "לוקח" רכבים שעולים פי 10+ כחדשים.

בנוגע להחלפה מכירה וכו', זה סה"כ מספרים. לא כזה משמעותי. מיליונר הם לא יהיו מהמכירה הזו, אין כאן רכבי יד2 שנמכרים במיליון או סכומים דומים.

ממליץ לך ללכת על רעיון אחר, אולי הם קיבלו רישיון לייבא רכב, או משהו אחר.

הרעיון הוא שהם לקחו רכב זול מאוד והשתילו בו מנוע טוב וזה הרכב שלהם שאיתו הם מתניידים. בעיקר בשביל שאף אחד לא יפתח עליהם עיניים או ישאלו שאלות מיותרות לגבי המנוע ומאיפה יש להם אותו.

ממש דומה למה שאמרת לגבי רכבים רגילים שמשופרים להפליא.. זה הכיוון.

בנוגע לחלק השני של הודעתך, למה אתה מתכוון ברשיון לייבוא רכב? איך הם ירוויחו מזה?

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להיות ייבואנים בלעדיים של מותג רכב כלשהו. להיכנס לביג בויז טייבל, מה שיתן להם הצלחה כבירה (ואולי בשבילך גם סרט המשך) בפן הכלכלי. לשבת באותו שולחן עם יענקל'ה שחר, קרסו, תשובה (דלק מוטורוס) וכו'.

זה בעצם יכולה להיות גם הנק' מפנה (או סוף הסרט) בו הם נהפכים להיות legit, כמו הפעם שוולטר וויט פתח שטיפת רכב :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי השאלות שלך, יותר מתאים ללכת לכיוון של סדרה עם כמה עונות ולא לסרט אחד. אם תיקח את כל מה שרשמת, יצא לך סרט ארוך ומבולבל עמוס בנושאים וכיוונים לא קשורים. דווקא הרעיון של סדרה נשמע לי יותר הגיוני כי שם יהיה את סיפור המסגרת של החבורה, לבנון וכו' ובפרקים תוכל לעסוק בהחלפת מכוניות, מנועים, סוחרים, חאפרים ולצאת משם למיליון כיוונים והתפתחויות כיד הדימיון הטובה עליך כיוצר. לסרט אחד עלילתי, אתה מנסה להכניס יותר מדי סיפורים ואני מפחד שתלך לאיבוד בו מבחינת העברת הסיפור, הדמויות וכו'. המלצה אישית, למה לבנון, מה רע בעזה היקרה שלנו? ככה הגיבורים שלך יהיו צעירים יותר עם חלומות שמתנפצים בעיקר בגלל התמימות וחוסר הניסיון בחיים והבנת משעויות החוק והמחיר שלו. סתם דיעה אישית מאחד שלמד קולנוע להנאתו. בכל אופן, בהצלחה ותעשה הקרנת טרום בכורה לחברי הפורום :-)

מכונית קונים במזומן או שלא קונים בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...