Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו פלואנס 2011 1.6 אוטומט, או רכב סביב ה15K אחר

Guest Wildlands
שימו לב! השרשור הזה בן 2011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה עם קליאו III? האוטומטית אמנם גם לא מאוד חסכונית, אך כנראה תהיה עדיפה מהפלואנס בגלל שהיא קלה יותר, מכונית די נוחה ומאובזרת לא רע. לפי מה שידוע לי, לא נחשבת בעייתית מבחינת אמינות.

הצעתי לה כבר את האופציה, פשוט לא אוהבת את הLOOK, אצלה העיצוב נורא חשוב, לך תבין :shock:

עריכה אחרונה על ידי Wildlands
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף כנראה שאני נשאר נאמן לPSA,

איך הפיג'ו 107 מבחינת אמינות?

לגבי הגיר הרובוטי, האם יש משהו מעבר למצמד?, שאותו אנחנו מכירים ואין לנו בעיה איתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע אתה נראה לי ממש מתפזר, אם אתה מחפש רכב אמין וקל לאחזקה יש את כל היונדאי גטס למינהן, או I10 כמו שכתבת כאן. יש גם סיריון כמו שהרבה בפורום כאן מחפשים, לדעתי תוכל למצוא.

יש גם מיצובישי אטראג' מליסינג, משנתונים 2014+ בתקציב שלך. או ספייס סטאר שלמרות שהיא קטנה יותר גם תהיה יקרה יותר...

בתקציב הזה כל רכב שתמצא לא יהיה שיא האמינות ולא מפנק במיוחד, לכן אני ממליץ לך למתוח קצת את התקציב ואולי לקנות רכב משנתון קצת גבוה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצים רכב זללן דלק,

והבעיה שI10 אין נקיות במחיר הזה, כולן ליסינג או השכרה שחוטות נוסעות כמו רכב בן 30.

אשתי רוצה רכב 5 דלתות, אטראז' זה משפחתי.

סיריון אחלה רכב, אך לא אתן למוכרים את התענוג הזה בלקבל 15K על רכב בין 11-12, זה פשוט לא יקרה.

בכל מקרה, מצאתי כמה 107 פרטיות 2010-2011 שנראות שמורות ומטופלות, ולהבנתי מדובר ברכב שפותח ע"י טויוטה וPSA, כך שאמור להיות אמין לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקציב בהתחלה היה פחות מ10, עכשיו זה 10 אולי טיפה יותר,

בגדול מדובר ברכב שני, אפילו שלישי כולל האופנוע, אך שלמתוח את התקציב עוד, לא אפשרי לצערי,

המיקרות ששוות בדיקה מתחילות מ20, פחות מזה מדובר בשנתון ישן מאוד, הרבה פחות מזה שאני יכול להשיג עם ה107.

לו היה לי 20 להוציא על רכב הייתי הולך לכיוון היונדאי i10 מנוע 1.25.

ואנחנו חייבים רכב כמה שיותר מהר.

אז אם אני לא טועה, מתשובתך אפשר להסיק שמומלץ לי להתרחק מה 107?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...