Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה נחשב לתאונה?

nikitales
שימו לב! השרשור הזה בן 2023 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

העמדתי את האוטו שלי למכירה. אני יודע שכשאנשים מתקשרים הם שואלים אם הרכב עבר תאונה. בזמנו הרכב נפגע מרכב אחר בטמבון אחורי פגיעה יחסית קלה, אך העדפתי להחליף אותו על חשבון ביטוח במקום לתקנו. לא הייתה שום פגיעה בשאסי ולא נצבעו חלקים. האם זה נחשב לתאונה על פי הגדרתה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. כתבת שהוא נפגע מרכב אחר.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, כמובן. אני חושב שגם מן הראוי שתדווח על זה, כי זה משהו שיכול לעלות בבדיקה מקצועית/שירותי סליקה של חברות הביטוח.

אני בדומה אליך פדנט בקטעים כאלו וכשקניתי את הרכב היה לו שפשוף בכנף האחורית ומכה בין הדלת לכנף הקדמית. תיקנתי את זה בעלות של 10,000 ש"ח (עבודה מאוד מקצועית). צילמתי את הרכב לפני, ואחר. כך שכשאמכור את הרכב, אראה לקונה את המצב לפני והמצב אחרי. תאמין לי שהוא יעדיף את המצב החדש.

ממליץ לך לעשות את אותו דבר. עם כמה שזה באסה לקנות רכב אחרי תאונה, תראה לו את המצב לפני והמצב אחרי. אם כלל החלק הוחלף ונצבע כמו שצריך, זה יוריד קצת מהדאגה.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה ביצעת את עבודת הפחחות? אני מחפש מקום שיודע לתקן ברמה מאוד גבוהה ומוכן לשלם על זה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט ואין רכבים שעולים על הכביש ואין להם איזו מכת חניה או שפשוף כזה או אחר. אני לא רואה את הטעם בתיקון מכות אלו בהוצאה של אלפי שקלים, אלא אם הפגם האסתטי הוא גדול מדי. אתה מתקן היום, משבית את הרכב ליום יומיים ואחרי שבוע איזה אידיוט בחניה משפשף לך את הרכב שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב שמכרתי לא מזמן, פעמיים פגעו בי מאחור, ובשני המקרים הפגוש פורק נצבע והוחזר בלי שום נזק נוסף, וזה בדיוק מה שאמרתי לכל מי שהתקשר.

Fiat Uno 1994 - Mazda 3 2005 - Volkswagen Jetta 2011 - Seat Leon 2013 - Subaru XV 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2023 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...