Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה לרכוש טסות לקיה פיקנטו

שימו לב! השרשור הזה בן 1993 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חשבתי הרבה על לרכושג'נטים לקיה פיקנטו החדשה שלי (2014, שחורה נוצצת)

הגעתי להחלטה שג'נטים זה די בזבוז כסף. אבל אני לגמרי בעניין של לרכוש ג'נטים לקיה פיקנטו החדשה שלי (2014, שחורה נוצצת)

עכשיו שתי שאלות:

1) מה המידה של הטסות לקיה פיקנטו? (גודל צמיג

165/60R14)

2) איפה אפשר להביא לרכוש סט יפה שיתן מראה ספורטיבי וצעיר? (אני מהמרכז)

3) כמה זה עולה בערך כל הסיפור הזה?

עריכה אחרונה על ידי bar201
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תהיה מוכן לעשות טיול לעכו, קצת מסעדות ועיר עתיקה תוכל להתקין שם ב900 ש''ח סט ג'נטים.

כולל הרכבה,איזון ומע"מ.

המקום נקרא צמיגי נעמן א.ד, תחפש אותם בפייסבוק והם ישלחו לך כמה דוגמאות.

לדעתי במחיר כזה כבר עדיף לוותר על טאסות עם מראה זול ומצועצע.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכות על הפיקנטו רכב מצויין .

עזוב את הטסות וקנה לך גאנטים , פשוט גש לאוטו דיפו הכי קל הכי פשוט סט 1200 בלי לחשוב הרבה תבחר את הצורה וסע לשלום גם יפה גם לא יקר .

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1200 שקל לאסטטיקה בלבד זה די יקר.

לא הבנתי אם אתה כן בסוף רוצה לקנות ג'נטים או לא.

בכל מקרה הג'נטים שנמכרים באוטו דיפו ובכל פיני פנצ'ריות בזול הם ג'נטים סיניים שאישית אני לא הייתי מתקין על הרכב שלי, בטח לא בכזאת עלות. התקנתם יכולה לגרום לעיקום שלהם בקלות, לרעידות בנסיע ועוד שלל דברים שנלווים לג'נטים באיכות מינימלית.

גלגלי הברזל שיש לך עכשיו הרבה יותר אמינים מסט ג'נטים סיניים.

סט טסות בגודל 14 אינץ' יכול לשדרג את המראה של הגלגלים של הרכב שלך בעלות של כ100-150 שקל לרביעת טסות.

כל זה במידה והטסות שיש לך עכשיו כבר לא נראות טוב עקב שפשופים ומכות שהן קיבלו.

עריכה אחרונה על ידי Alkash
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1993 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...