Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה אפשר לבדוק מחירון של הרכב?

nikitales
שימו לב! השרשור הזה בן 2011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אפשר גם להתקשר לסוכן הביטוח ולשאול אותו, יש להם את המחירון של יצחק לוי ויש סיכוי טוב שיגידו לך.

גם לקציני הרכב בחברות שיש בהם ליסינג בדרך כלל יש המחירון, גם לחברות הליסינג ומגרשי מכוניות יש המחירון.

מכל אלו יכול להיות שתימצא מישהו שיספר לך את מחיר המשוכלל של הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה כמו שרשמו למעלה אתה יכול לבדוק מחירי שלושה דגמים כל יום, בהרשמה בסיסית חינם, ככה שאתה יכול לברר את מחיר הרכב שלך בלי לשלם כלום

ואם בא לך לברר מחירים של הרבה רכבים, לפתוח חשבון בג'ימייל לא עולה כסף, תפתח עשרים תיבות אימייל ותרשם עשרים פעם לאתר של לוי יצחק

לא מצאתי באתר של לוי יצחק את המחירון בחינם,

תביאו קישור בבקשה או ביסוס לדברים שאתם רושמים.

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאר לך שהיית שמאי רכב, היית מקים משרד פרטי, מנסה להתפרנס - ומישהו היה מבקש ממך את עזרתך המקצועית בחינם כי זו ״זכותו הבסיסית״.

אתה מודע לכך שאתה מדבר על לוי יצחק כן ?

לכל הצדקנים שלא מכירים מקרוב וממשיכים לשכנע אנשים שאין תקלות .

בסוף מאחוריי הייעוץ יש בן אדם שיפגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האתר של לוי יצחק גרוע ומזעזע בעילגות הטכנולוגית שלו. אני לא מוכן לשלם על שירות כל כך גרוע.

אני יוצר חשבון מייל בmailinator.com ונרשם כל פעם שאני צריך ליצור חשבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המדינה וחברות הביטוח קבעו שהולכים לפי לוי יצחק, נכון?

המדינה? אתה חושב שחוקק חוק שמכריח אותך למכור או לקנות רכב משומש במחיר מסויים?

המדינה לא קבעה כלום. היא לא מתעסקת בזה. תפרסם למכירה או תקנה באיזה מחיר שמתחשק לך (בהנחה שתמצא מישהו שיעשה איתך עסקה במחיר שהמצאת).

חברות הביטוח מפצות לפי לוי יצחק בברירת המחדל שלהן.

לא טוב לך - תקבע אתה מחיר לפיצוי, או תביא הערכת שמאי שונה, ותקבע שמשלמים לפיה. שלם את הפרמיה, ותקבע אתה את המחיר. זה קיים בכל חברת ביטוח. רק תבקש.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האתר של לוי יצחק גרוע ומזעזע בעילגות הטכנולוגית שלו. אני לא מוכן לשלם על שירות כל כך גרוע.

אני יוצר חשבון מייל בmailinator.com ונרשם כל פעם שאני צריך ליצור חשבון.

גם אני הייתי עושה את זה, אבל עכשיו הם הוסיפו דרישה לאימות הטלפון בהרשמה - כך שאפשר פעם אחת לכל מספר טלפון.

Mazda 3 2.0 SPIRIT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה כמו שרשמו למעלה אתה יכול לבדוק מחירי שלושה דגמים כל יום, בהרשמה בסיסית חינם, ככה שאתה יכול לברר את מחיר הרכב שלך בלי לשלם כלום

ואם בא לך לברר מחירים של הרבה רכבים, לפתוח חשבון בג'ימייל לא עולה כסף, תפתח עשרים תיבות אימייל ותרשם עשרים פעם לאתר של לוי יצחק

אין סיבה לפתוח ג׳ימייל כיש שירותי אימייל של 10 דקות (תחפש בגוגל). כמו שזה נשמע - נפתחת לך תיבה זמנית שאתה יכול להשתמש בה כמו בכל אימייל אחר (עם שם שניתן לך ושלא ניתן לבחור) ואחרי 10 דקות היא נמחקת. שימושי מאוד להרשמות לכל מני שירותים מינוריים שאתה ממש לא מעוניין לקבל מהם ספאם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצאתי באתר של לוי יצחק את המחירון בחינם,

תביאו קישור בבקשה או ביסוס לדברים שאתם רושמים.

אתה אמיתי? תוצאה ראשונה בגוגל של "מחירון לוי יצחק"

https://www.winwin.co.il/Cars/Mehiron/Lobby/CarPage.aspx

מסלול ללא תשלום - שלושה חיפושים חינם

Fiat Uno 1994 - Mazda 3 2005 - Volkswagen Jetta 2011 - Seat Leon 2013 - Subaru XV 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...