Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחירת HU/מקור למערכת Full DA

Legend
שימו לב! השרשור הזה בן 1985 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל חברי הפורום, אני מתקרב לשלב ההתקנה, ואשמח ליעוץ שלכם.

המערכת שטרם הותקנה:

טוויטרים: קלארוס

מידים: L3

מידבאסים: קלארוס

מגבר: Audison AV 5.1K (ביחד עם מודול AV Bit In HD)

פרוססור: ביט 1

בתצורה הראשונית, הטוויטרים והמידבאסים יעבדו על ערוץ A במגבר, דרך הקרוסאובר של הקלארוס.

בהמשך יתווסף סאב, ואולי עוד מגבר מבית אודיסון.

הדרישות שלי: יכולת ניגון/העברת שירים, ללא צורף להסיט את המבט מהכביש. כולל תמיכה בקבצי FLAC ו-WAVE.

כרגע מותקן ברכב HU אנדרואיד. חשבתי לחבר אליו DAC ומשם כבל 3.5mm to spdif/coaxial עד לביט 1.

אבל ה-HU לא תומך ב-OTG.....הוא קופא ברגע החיבור.

היות והטלפון משמש תמיד לניווט/Waze ואני לא נוגע בו תוך כדי נסיעה, הוא נפסל כפתרון, ויחד איתו ה-DAC וגם ה-AMAS 2.

הפתרונות שעלו בדעתי:

1. נגן היי-אנד, כדוגמת ה-FiiO X5, להוציא ממנו כבל coaxial לביט 1, ולבנות לו תושבת קאסטום שיהיה נגיש וקרוב ליד.

אולי לבדוק אם אפשר לעשות שיקוף מסך ל-HU אנדרואיד ברכב.

2. Audison Bit Play HD, כשגם כאן יש 2 תצורות:

א. חיבור עם כבל וידאו ל-HU

ב. התקנת האפליקציה היעודית על ה-HU (בתקווה שהיא תעבוד), ושליטה על הביט פליי דרכה (באמצעות WiFi).

אציין שלא מצאתי אף לא ביקורת אחת באנגלית על גרסת חומרה 2 של המכשיר, כל המידע בפורומים באינטרנט נכתב ב-2010-2016, ובו מצויין שאודיסון שחררו לשוק מכשיר לא אפוי ולא בשל (לא היה אפילו Gapless Playback).

ואני לא יודע אם כל חבלי הלידה של המכשיר תוקנו.

אשמח לשמוע מה דעתכם, מה יהיה הכי נוח, הכי נכון, הכי בטיחותי, ומה הסטאפים אצלכם.

תודה ושבת שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני ראיתי על הביט פליי - אכן הוא יצא לשוק לא אפוי בכלל והעדכון שהוא היה אמור לעבור - אני לא יודע באמת כמה מהפיצ'רים באמת נכנסו אליו - תבדוק ישירות מול היבואן.

למה לא פשוט להשתמש בסמארט שלך באופציית הSPLIT SCREEN? - אני משתמש בשיאומי מי מקס ואני יכול לנווט ותוך כדי גם לראות בפיצול המסך שלו את הנגן שירים - העברת שירים אתה יכול לבצע בהזזת אצבע או לסירוגין לקנות שלט "כפתור" BT ולהעביר איתו שירים, לעשות פליי-פאווז וגם לשלוט בווליום (אם כי ווליום אני מבצע אך ורק דרך הDRC)

הFIIO הוא גם אפשרות חביבה מאוד אבל מוגבלת מאוד בעיניי.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

לדעתי שימוש בנגן או הנייד בזמן נהיגה אינו נח כלל ומסוכן, הנייד נסגר וקשה לתפעול וכן ה x5 לא ככ נח לתיפעול ( וורסיה 1 או 3 ? ) , הכל קטן, ואין לך זמן בנהיגה להתעסק בזה ..

לגבי האנדרואיד ברכב, זה כיוון ששוה לנסות, השאלה היא האם ישלך מערכת מקור ? שכן היא מערכת נעולה להתקנות, אלא אם כן תפתח אותה..

במידה ויש לך אפשרות להתקין אז משם יש כבר אפשרות לעבוד עם תוכנה שכבר תשלוט / תתחבר למכשיר אחר מרחוק, למשל מחשב מיני ומשם כבר אפשר לעשות הכל..

= !It's Not just a 0~1-Signal, It's the Sound-Quality =

--HU-Alpine.W650~DSP-BIT1*[AMP: JL_Audio-E.4/300 @SP_JL_C5-650 &Hertz-165XL]

[(2X AMPS: JL-MONO_XD-600.1@ 2X SUBS: JL_10W3v3-(4]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל אנדרואיד ברגע שיש לך גישה דרך ההגדרות לאפשרויות מפתחים אתה יכול להגדיר שהמסך לא יכבה או ינעל בזמן טעינה.

מעבר לכך לבצע אוטומציה באנדרואיד המבוססת על מחוות אצבע או ע"י שלטי BT או לחבר תיאום להגה בעזרת אביזרים כמו JOYCON EX זה לא מסובך במיוחד עד פשוט ביותר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבסוף החלטתי לרכוש את הביט פליי.

הוא יותקן בתא המטען.

עינית ה-IR, וגם כבל מאריך USB ירוצו עד לתא כפפות.

ספריית המוזיקה תהיה על גבי דיסק און קי.

לגבי אופן החיבור של הביט פליי ל-HU, ננסה גם באמצעות כבל קואקסיאלי (ה-HU ישמש כמסך בלבד, שליטה תהיה מה-DRC),

וננסה גם להתקין את האפליקציה על ה-HU.

אני אלך עם הדרך שתהיה יותר נוחה ובטוחה.

NFS, תודה על התגובה.

התכוונתי לפיו גרסא 3.

ניתן להתקין אפליקציות על ה-HU (אנדרואיד 7).

אדי, תודה על התגובה, אתה נכס לפורום.

כנראה שההתקנה תבוצע ב-2 פעימות, משיקולי תקציב וזמן.

לביט 1 יהיו 3 מקורות:

הביט פליי: ישמש כמקור ראשי. יחובר לביט 1 באמצעות כבל אופטי.

טלפון: לעיתים רחוקות, כשיש ברכב אורח שרוצה לנגן מוזיקה מהטלפון שלו. יחובר לביט 1 באמצעות כבל 3.5מ"מ לקוקאסיאלי.

HU: רדיו ו-CD. בעת ההתקנה נבדוק שהוא עובד, וכנראה שלא יהיה בשימוש אף פעם. אבל Just in case. יחבור לביט 1 באמצעות RCA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב ותודה.

דווקא הייתי ממליץ בחום להפוך אותו לביט פליי HD ע"י הוספה של כונן SSD - כונן מאוד מהיר ובשביל כמות הקריאות והכתיבות של קבצי אודיו יחזיק שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ייתווסף כונן זה רק בעתיד (עוד כמה חודשים).

בכל מקרה, הביט פליי תומך רק ב-SATA II, ככה שכונן SSD עם חיבור SATA III לא יגיע למיצוי היכולות.

Anyway, תודה רבה על העזרה.

אדי, אני מקווה שיצא לי להיפגש איתך בעתיד, לקבל תובנות על עולם האודיו, וגם לשמוע את המערכת שלך.

אני אשמח להתייעץ איתך בעתיד על הפרויקט הזה.

אני מניח שיהיו עוד סוגיות ובעיות אחרות שמצריכות עצה מבעלי ניסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה סיבה שלא ניפגש - אתה יכול גם לעלות מולי בפרטי ואשמח לשמוע את המערכת שלך.

עוד יהיו מפגשים ארציים השנה לדעתי מיד אחרי החורף ומקווה שנצליח לארגן עוד כמה הפתעות אבל בין רצוי למצוי יש פערים ענקיים בתחום הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1985 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...