Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה סיוויק האצבק 08, בעיות במתלים ועוד (הכותרת נערכה)

Yairus
שימו לב! השרשור הזה בן 2021 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, אני לפני קניית הונדה סיוויק האצבק 08.

דבר ראשון, המוכר אמין ותחזק את הרכב, ואף עם הסטורית טיפולים.

אבל יש בלאי, בכל זאת עשור...

היינו היום במכון בדיקה של בועז באשקלון.

אשמח לשמוע את דעתכם על תוצאות הבדיקה.

העלתי את התוצאות לדרייב כי לא הצלחתי לעלות לכאן

תודה

https://drive.google.com/file/d/1YSMjvqQ3z9Kgpl5QwwcvuQmEP8Jt46tb/view?usp=drivesdk

עריכה אחרונה על ידי Yairus
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכון בדיקה לא נותן אחריות למנוע ולגיר ולכן לרוב מכסת"ח את עצמו.

אבל,בלאי פנימי במנוע ושילוב הילוכים לקוי/מאוחר עלולים לא להיות כסת"חים,אלא תקלות רציניות.

שמן גיר בשנתונים הללו היה צריך להחליף כבר מספר פעמים (ב2013 שיש לי כתוב כל 60K ק"מ או 4 שנים,אצלך כנראה ב90K או 100K)- אם לא הוחלף השמן זו יכולה להיות הסיבה לשילוב לא חלק של ההילוכים.

משהו נוסף שמטריד אותי על אף שנכתב כ"משמעות נמוכה"- כנף אחורית ברכב הזה,מחוברת עם ברגים או מולחמת לשילדה ?

תשאל את הבוחן,האם הכנף מחוברת עם ברגים לא נורא,אם מחוברת לשילדה יש כאן סיפור של תאונה (לא פשוטה כנראה) עם ירידת ערך.

אם לרכב יש היסטוריה מסודרת במוסך כללי/מורשה היבואן ועניין הכנף לא משמעותי,כדאי לקחת את הרכב למוסך מתמחה ברכב ולבדוק מה דחוף לתקן עכשיו,מה באמת הבלאי ומה כסת"ח- לא נשכח שצריך לדעת לקרוא את הבדיקה בצורה מבוקרת ושבכל זאת, הרכב בן 10-11 ויש ליקויים סבירים כמו כיוונים כאלו ואחרים ובלמים (שזה ליקוי נורמלי גם ברכב בן שנתיים+).

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם בדקת את הרכב מבחינת היסטוריית תאונות? תיקון של כנף אחורית ימין+שמאל משמעותה ירידת ערך מסחרית - האם ידוע לך מה היית ירידת הערך?.

מבחינת מצב המכאני הבדיקה לא אומרת הרבה בכל זאת מדובר ברכב בן 10 עם יותר מ140 אלף קילומטר ולכן המכון בדיקה יסמן אותו בX אחד גדול כדי לצאת מידי חובה - תיקח את הרכב למוסך שאתה סומך עליו לפי בחירתך.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא בבדיקה הזו ספציפית הייתי נזהר בלהגיד כסתחים וכן מתייחס לנאמר..אין פה את הכסתחים הקבועים! הרכב בסהכ עם 140 אלף קמ שזה כלום וביחס למה שצויין ניראה שהקבלות של הטיפולים הם הכסתח העיקרי. השהייה בשילוב הילוכים הוא לא בלאי טבעי ךגיר בגיל שכזה אם תוחזק כהלכה. פגיעות בחישוקים ככל הניראה לא חסו על הרכב והוא ראה לא מעט מידרכות בחייו. מערכת המיתלים כולל נקישות בהגה ייתכן וזה רק עניין של גירוז המסרק מתחת לגומיות האבק וייתכן וקיימת סעיה במסרק עצמו שכן מחייבת התייחסות. נזילות במערכת קירור וקורוזיה...שוב..מצריך בדיקה מעמיקה על מנת לחסוך בנזק עתידי בשל בריחת נוזל קירור. פגיעות מרכב וכנפיים יכול להעיד על תאונה שעבר..וכו כו...

במערכת הדלק ניראה שקיים זיהום אויר כלשהו ושוב..זה הוצאה של מי ומה..

אני אישית לא הייתי נוגע ברכב ועובר לבא ולא מיסתמך על ניפנופים בקבלות על טיפולים שהרכב עבר כי לדעתי עם בדיקה שכזו הוא עבר את הטיפולים בסימון של וי יותר מאשר עבר בתכלס..מבחינתי..דלג!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, אני לפני קניית הונדה סיוויק האצבק 08.

האם נהגת באוטו? איך הרגיש לך הגיר?

אני די בטוח שבמודל 2008 בסיווק 5 דלתות יש גיר רובוטי. רק ב 2009 עברו לגיר אוטומטי 5 הילוכים.

חשוב שתנהג באוטו לפני ותבין מה זה גיר רובוטי ואיך הוא עובד. הרבה מאוד אנשים לא אוהבים את התיבות האלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

colauti 9: אבדוק את עניין הכנף איך היא מחוברת.

noknok: המוכר הבטיח שלא היו תאונות, איך אני יכול לאמת את זה? הוא גם יד רביעית, אולי לפני כן היה והוא לא יודע

יש גם הסטורית טיפולים, חלקם ממוסך מורשה, אבל זה לא יעזור שאפתח אותו, צריך מישהו שמבין.

Nakamichi: צריך להחליף את הקפיצים שמחזיקים את הדלת למעלה, והידית קצת קשה לפתיחה.

מאור30: אכן מסכים איתך שצריך משהו מקצועי שיבדוק את זה, השאלה מי מאזור אשקלון?

המליצו לי על אא קאר סנטר מאשדוד.

Buki: גיר רובוטי, הרגשתי איחור בהכנסת הילוך, אבל חשבתי אולי בגלל שזה גיר שאני לא רגיל אליו.

תודה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב.

היינו אצל המוסך המורשה באשקלון, שטיפל בו בעבר.

הוא ראה את הדף הבדיקות, פתח מכסה מנוע, נהג ברכב, חיבר אותו למחשב.

ואמר שהגזימו בבדיקה, והרכב תקין למעט מערכת הדלק שתוסף יפתור את הבעיה.

אך מצד שני, אמר לי שהגיר רובוטי לא אמין ולהתרחק.

שאקח אוטומט.

קצת קשה לי לקבל את זה שמכון הגזים בבדיקה שלמה.

וגם, שהגיר לא אמין, מאחר וההסטורית הטיפולים של הרכב הראתה אחרת, שהיא לא עשה בעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2021 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...