Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם זה סיטרואן קקטוס החדש? מתי בארץ?

seeker
שימו לב! השרשור הזה בן 1994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אשתי השאירה לי (במפגיע) את הסרטון הזה על הדסקטופ:

לפי הוידאו, שניים משלושת ה-לוא-ים הגדולים של הרכב הזה נפתרו - חלונות אחוריים מוגבלים, והאייר-באמפס ההזויים (עניין של טעם, אני יודע).

כמו בכותרת, שאלתי - האם זה הקקטוס החדש (2019?), מתי הוא צפוי להגיע לארץ?

עריכה: שלושת ה-לוא-ים נפתרו - יש גם יציאה רביעית למזגן.

עריכה אחרונה על ידי seeker
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייר באמפס, מכוערים/גדולים ככל שלא יהיו, הייתי רוצה לראות על כל רכב במדינת ישראל ועוד יותר רצוי על הפגושים. למה? התשובה ברורה. נראה שהנמיכו והקטינו אותם לרמה שהופכת אותם לפחות יעילים, אך אולי אני טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת מתיחת פנים שצפויה להגיע ב-2019 לארץ.

הקקטוס המחודש אמור להחליף בהיצע גם את סיטרואן C4 שכבר לא מיוצרת יותר.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר נמכרת בעולם תקופה.

אכן מחליפה בליין הדגמים את ה C4 הרגילה. בתפקיד קרוסאובר קטן (מה שפעם היה קקטוס) תהיה C3 Aircross.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן מחליפה בליין הדגמים את ה C4 הרגילה.

מוזרה ההחלפה הזו.

הקקטוס קטנה וצפופה מהC4, עם תא מטען קטן משמעותית מהC4. קשה לי לקרוא לקקטוס "רכב משפחתי" עם המימדים הללו, בניגוד לC4..

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא לא מחליפה ממש, היא מחליפה באותה משבצת בהעדר משהו אחר. מכיוון שייצור של C4 הרגילה הופסק.

הכוונה שאם תבוא לסוכמות ותבקש רכב משפחתי, יציאו לך קקטוס, אם תבקש קרוסאובר קטן, יציאו C3 Aircross.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי על החדשה בגרמניה ואני בעלים של קקטוס דיזל ידנית מודל 2016. אני הרגשתי חווית נהיגה הרבה יותר טובה וגם האבזור השתדרג. יש מראות מתקפלות, חיישני גשם, ומע' מולטימדיה טובה בהרבה. יש גם מצבי נהיגה שונים שלא יצא לי לנסות. הרכב נראה מאוד אלגנטי ולא ממש אכפת לי שהורידו את ה air bumps למרות שהם גרמו לרכב מאוד לבלוט ולהיות ייחודי.

בהחלט מצפה להגה של החדשה לארץ. Screenshot_20181012-131705__01.jpeg

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תניח שאתה לא יכול על האבזור שראית שם, כמו רוב הרכבים שמגיעים לארץ, חלק מהאבזור נופל או מוחלף בכזה בהתקנה מקומית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסרטון מדובר בגרסה שמיועדת לדרום אמריקה.

בתמונה של הבחור מעליי זו הגרסה לשוק האירופאי.

ההבדל הוא ניכר, גם במנועים וגם בעניין החלונות בדלת האחורית.

חבל שלא עושים משהו אחיד עם החלונות.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תניח שאתה לא יכול על האבזור שראית שם, כמו רוב הרכבים שמגיעים לארץ, חלק מהאבזור נופל או מוחלף בכזה בהתקנה מקומית.
עד היום אני לא מבין עד הסוף למה השוק הישראלי עובד ככה.

תפתח מחירון של קקטוס באיזה מדינה עניה במזרח אירופה, איפה שמוכרים פחות סיטרואנים מבארץ ואפילו כל השוק קטן מבארץ.

תראה שבסוף המחירון יש רשימה של 20 סעיפים של תוספות מקוריות.

מערכות בטיחות לבחירה, גג פנורמי, ניווט מקורי, מצלמת רוורס מקורית, 4 סוגים של חישוקים 16 או 17 אי' מראה מתכהה אוטומטית, כניסה והתנעה ללא מפתח ועוד.

תזמין מה שאתה רוצה.

בארץ - רמת איבזור קובעה או 2 רמות קבועות ללא שום אופציות לשינוי או בחירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב הבנתי זה כי על אבזור מקורי יש מיסוי בעוד על זה בהתקנה מקומית. אני הייתי שמח לקבל חיישני רוורס מקוריים באוטו שלי ולא בהתקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם על אבזור בהתקנה מקומית יש מיסוי, אבל הרבה פחות.

אני משער שאבזור מקורי מתווסף למחיר הרכב ואז משלמים עליו את המיסוי הגבוה של רכב.

לגבי הקקטוס אכן נראית מאוד מעניינת הבעיה שהמחיר גם צפוי לעלות ולא במעט. אם זכרוני אינו מטעה אותי היא התייקרה בחול בשיעור מאוד משמעותי והלוואי שאני טועה.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסרטון מוצג הדגם הדרום-אמריקאי של הקקטוס. הוא עוצב ומיוצר בברזיל לשיווק בדרום אמריקה בלבד. הוא גבוה יותר, כבד יותר ועם עיצוב פנים שונה מהותית מהדגם האירופאי שיגיע ארצה והוא גם לא מצוייד בבולמי הנוחות החדשים.

סיטרואן מכנה אותו שם Cactus SUV והוא מותאם לתנאי הדרך הקשים שם.

באירופה הוא נקרא Cactus Berlina ומה שיגיע ארצה יהיה בעיצוב הפנימי הקיים והמוכר, לרבות חלונות חרך אחוריים ושלושה פתחי מזגן - כמו בדגם הקיים. הדגם האירופאי הוא קל יחסית ומצוייד בבולמי הנוחות החדשים של סיטרואן.

C4 חדשה כרכב משפחתי קומפקט תוצג רק לאחר שיפותח דגם קומפקטי משותף חדש לאופל אסטרה ופיג'ו 308 ואז, סביר מאד להניח שהקקטוס יעלם, או אולי יופיע כ C4 Aircross.

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

לפי הוידאו, שניים משלושת ה-לוא-ים הגדולים של הרכב הזה נפתרו - חלונות אחוריים מוגבלים, והאייר-באמפס ההזויים (עניין של טעם, אני יודע).

כמו בכותרת, שאלתי - האם זה הקקטוס החדש (2019?), מתי הוא צפוי להגיע לארץ?

עריכה: שלושת ה-לוא-ים נפתרו - יש גם יציאה רביעית למזגן.

מוזר מאוד שהם החליטו להוסיף פתח איוורור נוסף עבור הנוסע מכיוון שהרוב המחוץ טען שאין ממש צורך בפתח נוסף.

למה גלגל ההגה גדול בצורה מוגזמת ? מזכיר לי את גלגל ההגה של גולף דור 2.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחלה רשמו שהיא תגיע באמצע 2018 , עכשוו זה נדחה לתחילת 2019. נראה לי עד שהיבואן לא יפטר מהמלאי הנוכחי של הקקטוסים לא ניראה אותה בארץ :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...