Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפה\ תיקון לציריות או תושבות מנוע? פורד פוקוס 2.0

Leklerk
שימו לב! השרשור הזה בן 1994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לילה טוב לכולם, לא מזמן רכשתי רכב פורד פוקוס שנת 2007 מנוע 2.0 הצ'באק.

כמובן שעתיתי יישור קו ראשוני שכלל החלפת צמידים, החלפת משולשים קדמיים קומפלט, גומיות במתלים אחוריים (לא זוכר את השם)

לאחר מכן איזון וכיוון פרונט. אוטו נסע כמו שד ללא בעיות חוץ מכמה דברים קטנים שלא הפריעו לי אבל אותם דברים הלכו וגדלו ונהפכו לבילתי נסבלים!

1) רעידה של הרכב (לא הגה) בהאצה במהירות 20-40 קמ"ש

2) רעידה לא נעימה כלל במהירות 75 עד 85 כולל

3) רעידה בעמידה ברמזור כאשר גיר במצב D. ברגע שמעביר לN הכל נעלם

4)רעידה מאוד חזקה במהירות מעל 100 (לא תמיד) כאילו עליתי עם גלגל על פס מרובד של השוליים

בכל מצב של רעידה הכל נעלם מידית כאשר אני עוזב את הגז.

אז פה השאלה, האם יש חשד לבעיה בציריה כלשהי? האם יש קשר לתושבת של הגיר או מנוע?

לפני שארוץ למוסך להחליף דברים מיותרים. רכב שווה את ההשקעה!

האם ניתן להשתמש בציריות של דגם עם מנוע 1.6 במידה ואצטרך להחליף ציריות?

תודה מראש לעונים

עריכה אחרונה על ידי Leklerk

Ford Focus mk2 2009 1.6 trend ז"ל

סקודה אוקטביה 1.2 TSI DGS7 שנת 2012 אלגנס wife mode

פורד פוקוס 2007 chia 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי תושבות מנוע או גיר שעשו את שלהן. חפש אותן (לפי הזכור לי: אחת ליד מכסה הטיימינג, אחת מתחת למצבר ואחת צמודה לגיר האש). תמצא קרעים ותחליף.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אוטו זהה. בערך ב 100 אלף ק"מ הוחלפו תושבת מנוע הידראוולית ימנית ותושבת תחתונה בגלל רעידות חזקות שהיו עוברות למרכב, בעיקר היה מורגש בעמידה אבל לא רק. רעידה בתדר גבוה אופיינית לתושבת שלא מבודדות, משהו שדומה לרטט של מקדחה.

בערך ב 125 אלך ק"מ הוחלפה ציריה ימנית בגלל רעידות בהאצה בכל מהירות, זה מורגש כאילי הגלגלים "לא עגולים", הרעידיות בתדר סיבוב הגלגלים.

הציריות לא זהות ל 1.6 למייטב ידעתי, מחיר ציריה מקורית בארץ 3500 ש"ח. שמתי משופצת שעלתה 650.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף היה חופש בשתי ציריות. הוחלפו קומפלט ובעיה נעלמה. שמתי חליפי לא מקורי של דגם 1.6 וזה התאים בסוף :) בעיה טופלה. בנוגע לרעידה בעמידה אני מתכנן החלפה של כל התושבות בחורף.

Ford Focus mk2 2009 1.6 trend ז"ל

סקודה אוקטביה 1.2 TSI DGS7 שנת 2012 אלגנס wife mode

פורד פוקוס 2007 chia 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...