Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה אנשים כ"כ אוהבים את האינטרנט של בזק וכ"כ נגד האינטרנט של HOT?

Alkash
שימו לב! השרשור הזה בן 1991 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעבר גרתי בבניין ישן והייתי מחובר לאינטרנט של הוט במשך כעשור.

שילמתי על 100 מגה והייתי מקבל בפועל 80-90 בקווי באופן תמידי.

היה לעיטים נדירות בעיות לכמה שעות אבל זה באמת קרה לעיטים רחוקות והייתי מרוצה מהוט.

כמו כן המודם שלהם סיפק רשת WIFI בצורה סבירה להחלוטין, למרות שכל הבית שלי היה קווי.

כל הסביבה שלי תמיד הייתה עם אינטרנט של בזק, אף אחד לא הסכים להתקין הוט ותמיד אמרו שזה אינטרנט גרוע וכו'.

עברתי לבניין חדש ובגלל בעיות תשתית נאלצתי להתחבר לבזק.

התחברתי לבזק ושילמתי על 100 מגה. במשך 3 חודשים קיבלתי לכל היותר 60 מגה ומידי כמה ימים המהירות הייתה נופלת לשפל של 4-5 מגה, התמיכה טכנית לא עזרה לי כלל, והמודם שהם נותנים נותן WIFI גרוע הרבה יותר משל הוט.

הוט התחברו סוף סוף לבניין שלי ולכן מיד הזמנתי אינטרנט 200 מגה שלהם במחיר זול יותר ב10 שקלים מה100 של בזק.

אני עם האינטרנט כבר שבוע ואני מקבל בקווי 180-195 מגה והWIFI של הראוטר שלהם משמעותית טוב יותר.

כמו כן הPING שלי נמוך פי 4 בערך מהPING שהיה לי בבזק (11 במקום 40-50 בבזק).

מישהו יכול להסביר לי את התופעה? למה אנשים עדיין ממשיכים להיות מחוברים לבזק גם באיזורים בהם התשתית שלהם מגבילה אותם לעד 40 מגה? למה אנשים כ"כ לא אוהבים את האינטרנט של הוט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הכל מתחיל ומסתיים באיכות התשתית באיזור שלך. במקרה של הוט, אם היא מחורבנת, 1,000 טכנאים לא יצליחו לפתור את הבעיות שאתה חווה ; ישלחו טכנאים שיתקינו מגבר, ואז פעם נוספת בשביל שיתקינו מנחת, ואז פעם נוספת בשביל שיתקינו גם מגבר וגם מנחת (מנסיון) ועדיין העסק יהיה לא יציב.

במקרה של בזק, המצב קצת יותר אופטימי - כבר מס' שנים איתם, מקבל ביום טוב 70-80 מביט בקירוב עם מודם ראוטר תוצרת TP-Link מ KSP והעסק די יציב אז אני לא מתלונן. כן, הייתי שמח אם היה כאן FTTH כלשהו, אבל אין - ולהוט אני לא חוזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם תשתית הוט וספק 012 הייתי עם אחלה אינטרנט, אבל הפינג במשחקי אונליין היה נוראי.

החלפתי ספק לבזק בינלאומי (תשתית הוט) ועכשיו הכל מעולה.

הורדה תמיד סביב 100.

העלאה סביב 6.

פינג מצוין במשחקי אונליין.

פינג 11 או 4 לחלוטין לא מורגש.

הקטע הוא פינג בפנייה לשרתים בחו"ל וזה כבר יותר תלוי ספק, למיטב ידיעתי.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנסיון שלי בהוט הוא כזה:

עם 100 מגה תשתית + ספק IPC הייתי מקבל מהירות סבבה בספיד טסט אבל בבדיקת מהירות של נטפליקס זה היה סביב ה-20 מגה ומרגיש ככה גם בפועל

עברתי ל-200 מגה+ספק הוטנט ומקבל ב-2 הספיד טסטים סביב ה-180-190 מגה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דייב - הניסיון שלי דומה. ITC מאד לא יציבים. תמורת עוד 10 ש"ח לחודש מקבלים הוטנט הרבה יותר יציב.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי האינטרנט של הוט - כשזה עובד, זה עובד, כשלא עובד, דבר ללמפה, ואני לא מדבר על תקלות אזוטריות של "הפינג לשרתי הדרקון הירוק יורד ב3:57 בבוקר", אלא תקלות משביתות, כמו ניתוק של האינטרנט לגמרי.

בהוט הייתה תקלה שבכל יום חמישי המודם יוצא מהסנכרון בשעה 9 בערב, ואז חוזר מעצמו. ביום ראשון מגיע טכנאי, לא מוצא כלום, וככה כמה פעמים. גם הרמה המקצועית של אנשי שרות שלהם בכללי יותר נמוכה משל בזק/בזב"ל.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי להיות לקוח של הוט זה לא משחק ילדים.

הייתי לקוח שלהם בעבר, ומהנסיון האישי שלי איתם, גם כשבגיהינום יחלקו ארטיקים 'לה פרוטה' לא אחזור להיות קשור אליהם בשום צורה שהיא, ובוודאי לא אתן להם כרטיס אשראי שלי.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיסקו - האם היית משאיר בית עם 5 נפשות (ויותר) על אינטרנט 10 מס"ש כק כדי להמנע מהוט?

זה המצב שלי. בזק מספקים בשכונה ADSL במהירות 15 מס"ש, כמו לפני 12 שנה. אני רחוק מהתיבה, אז זה 10 מס"ש. וגם הסלולרי של פרטנר ירד מ-60 מס"ש לסביבות ה-10-20 עם אכלוס שכונה חדשה.

לא היתה לי ברירה - התחברתי להוט. החיבור עצמו די פרטצ'י - פשוט קדחו בקיר החיצוני והעבירו כבל, השאירו לי לאטום עם סיליקון. אבל לפחות יש לי 200 מס"ש.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי להיות לקוח של הוט זה לא משחק ילדים.

הייתי לקוח שלהם בעבר, ומהנסיון האישי שלי איתם, גם כשבגיהינום יחלקו ארטיקים 'לה פרוטה' לא אחזור להיות קשור אליהם בשום צורה שהיא, ובוודאי לא אתן להם כרטיס אשראי שלי.

אז שאני אבין, רק לחברה בגן העדן מגיע לה-פרוטה, לנו החברה של הגיהנום לא מגיע קצת , בכל החום הזה ?

Sent from ...

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגיהנום מקסימום תקבל ארטיק קרח של פלדמן

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסיון האישי שלי:

הוט - המון ניתוקים ותקלות שהם לא הצליחו לפתור.

קבעו פעמיים טכנאי והוא לא בא.

בזק - עובד. מדי פעם תקלות. שקובעים טכנאי הוא בא.

שניהם לא מדהימים בעיניי, אבל אם אני חייב לבחור - בזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סבלתי מאיזה יחס מחפיר במשך כל השנים האלה בהוט.

קשה לי למצוא סיבה הגיוני להשאר בבזק. כשבבזק שילמתי 10 ש"ח יותר על 100 מגה וקיבלתי 60 לכל היותר.

ובהוט אני משלם 10 ש"ח פחות על 200, ומקבל 200! זה פי 3.3 יותר מהיר, עושה נפלאות בטורנטים.

200.69 - Copy.PNG

עריכה אחרונה על ידי Alkash
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שוק הסלולאר.

מה שטוב היום בשונה מפעם, שלא כבולים היום לאף אחד. (בתיאוריה)

אם לא טוב אז מתנתקים ומחליפים...

ספריאל, אני חייב לציין שההודעה שלך קצת משעשעת.

פשוט הצלת את המשפחה שלך, עם הוט וקצב תעבורה של 200 מגה.

:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...