Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי תביעת ביטוח בעקבות תאונה

שימו לב! השרשור הזה בן 1995 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

נכנסתי לפני כמה חודשים ברכב בעת פקק תנועה,

בלחיצה על הברקס הרכב החליק (ירד גשם) ופגע בעוצמה חלשה/בינונית ברכב מלפנים.

לרכבי יש נזק צבע קל בטמבון הקדמי .

הנפגע הינו רכב השכרה( הנהג שנהג ברכב קיבל אותו כרכב חלופי מהמוסך ליום אחד. הוא לא בדק את מצב הרכב לפני קבלתו בצורה יסודית).

ברכב הנפגע, ישנה פגיעה בטמבון האחורי, נראה כמו סדק / קילוף בצבע. אני לא בטוח ב100% שהנזק שבתמונה נטו מהפגיעה שלי,

ולנהג ברכב הנפגע גם אין מושג.

הנפגע (חברת ההשכרה) ואני מבוטחים באותה חברת הביטוח.

הם תבעו את הביטוח על סך 3500. אני מניח שהם רוצים להחליף טמבון , נשמע לי קצת מוגזם ביחס לנזק.(מצורפת תמונה)

1. האם על פי התמונה הערכת הנזק שלהם נשמעת הגיונית?

2. האם כדאי לדרוש מחברת הביטוח תיקון נזקי הצבע ברכבי גם?

ההשתתפות העצמית שלי הינה 800 שח. מניח שתיקון הצבע ברכבי זניח מבחינת מחיר, ככה שההשתתפות לא תעלה. יש סיבה לא לתקן את הנזק ברכבי?

תודה!

Screenshot_20181011-142842_QuickPic.jpgScreenshot_20181011-142831_QuickPic.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך ביטוח מקיף אתה מתקן גם את הרכב שלך באותו המחיר (השתתפות עצמית + עליית פרמיה).

אם יש לך רק צד ג' אתה לא יכול לדרוש תיקון מחברת הביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך מקיף יופי

תשלם פעם אחת השתתפות עצמית הגבוהה בין השניים לפי מה שרשום לך בפוליסה ויתקנו גם את הנזק שלך וגם את הנזק של הרכב השני

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1995 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...