Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני רוצה בריכה "טבעית" מאחורי הבית

Mech Morphix
שימו לב! השרשור הזה בן 1995 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נתקלתי בדבר הפסיכי הבא:

פה זה כבר מוכן:

לא יודע מה העיף לי יותר את הסכך, הביצוע או עצם העובדה שיש להם חברות שמתמחות בPONDS בבתים פרטיים. הדבר הזה משוגע לחלוטין ואני לא יכול לחשוב על משהו שיותר יקפיץ איכות חיים מאשר "כזה" מאחורי הבית. מוריד לחץ טבעי (חוץ מWEED)

יש חברות שיכולות לקחת על עצמם כזה פרויקט? נראה לכם שזה ישים?

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר כמה בריכות נוי כאלו (רק צנועות יותר)

במושב ציפורי יש עסק שמתמחה בזה

http://www.ofra-aqua.co.il

Sent from my DynaTAC 8000X using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בבנייה עצמית חשקה נפשך, ניתן להשיג במשתלות הגדולות משאבות, צינורות, יריעות, פילטרים,

מנורות עמידות למים ושאר קשקושים מגניבים שבאמצעותם בונים בריכות נוי.

את השאר משלימים עם מדריכים ביוטיוב...

קח בחשבון שלא משנה באיזו דרך תבחר, זה עסק די יקר.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

רשמת שזה מוריד לחץ טבעי. אולי כשזה באיזה צימר ויש עובדי אחזקה. לדעתי כשזה שלך ואתה צריך לדאוג לזה - לא ממש. אקווריום ביתי זה התעסקות לא קטנה, אז בריכת דגים בחצר זה בטח לא "שגר ושכח".

לא שזה צריך למנוע ממך להגשים את החלום, רק נקודה למחשבה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום הקודם שעבדתי בו היתה בריכה כזאת עם דגי נוי. חוץ מלהאכיל אותם, לא ראיתי שמישהו מתעסק בזה.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

נראה לי תמוה שדבר כזה לא יצריך תחזוקה חוץ מהאכלת הדגים. בטח יש שם משאבות סירקולציה ופילטרים שצריך לנקות/להחליף כל כמה זמן, לנקות זבל שנפל למים, אולי גם לשאוב את הרפש מהקרקעית כמו באקווריום, אין לי מושג.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התכוונתי ל 0 תחזוקה, אבל ממש לא התעסקות רצינית. לי לפחות לא יצא לראות שמישהו אשכרה התעסק עם זה ועבדתי שם חמש שנים. בכל אופן, מניח שבפורומים זרים אפשר לברר.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון, אם אתה בונה אותה נכון, במיקום נכון ובנפח מה שיותר גדול (כמה קובים טובים לפחות), התחזוקה פשוטה וקלה.

אם יש לך ידיים טובות, ורצון הבנייה לא מסובכת.

כמו כאן

http://www.aqua.org.il/forums/showthread.php?t=345403

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שאם לא תגדל שם דגים, יהיו לך יתושים, בהמונים.

קח בחשבון שאם תגדל שם דגים, יבואו שלדגים ויצודו אותם.

אל תשאל אותי איך אני יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שירתת בשלדג?

פותש, דבר עם בני מא.ב. קורל, לא זוכר את הנייד כרגע.

בהצלחה, זה בהחלט חלום קטן.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי נסיון בהרבה בריכות כאלו.

ללא דגים - בריכת נוי / שיקוף בלבד - תצטרך חדר מכונות של בריכת שחיה למיים מוכלרים או מומלחים למניעת חרקים וירוקת.

עם דגים - תחזוקה קלה יותר.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...