Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ווסט מתנפח מישהו התנסה?

slash31
שימו לב! השרשור הזה בן 1969 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קשה לי להאמין שהמוצר הסיני הזה פותח ונבדק בצורה שמזכירה במשהו את המוצרים של הליט או אלפיינסטארס ואם כבר החלטת שאתה מעוניין בוסט כזה אז למה לא לקנות אחד של יצרן מוכר ואמין?

המוצר של הליט הרי עולה כמו תוספת על צבע מטאלי שאנשים כאן מוציאים בלי לחשוב פעמיים וזה של אלפיינסטארס עולה כמו ביטוח חובה לשנה (ויש לו אחריות לעשור). שניהם שווים את העלות שלהם החל מהצלע הראשונה שהם יצילו, שלא לדבר על כתף, כליה או חלילה נזק לעמוד שדרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שהבנתי במתנפחים יש בלונים שצריך להחליף/לרענן אחת לכמה זמן, איך אתה מתכנן לעשות את זה?

אני במקומך הייתי הולך על אחת החברות שמוכרות בארץ כי יש גם אפשרות לתשלום חודשי של 80-100ש"ח [תלוי במוצר] וכמובן- האחריות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי איזו בעיה עם הווסטים המתנפחים ה"פשוטים" ואולי מישהו כאן יוכל להסביר לי יותר טוב- הרי כדי שווסט כזה יתנפח הוא צריך למשוך בחוזקה את הכבל. ברוב הגדול של התאונות הכבל לא ימתח (או לא ימתח מספיק חזק) והווסט לא יתנפח בגלל שהאופנוע והרוכב הם על אותו וקטור ולכן הוא יעיל בעיקר בתאונת חזית או חזית אחור, לא?

אני הייתי שמח לקנות את אחד המעילים/ווסטים היקרים יותר שמגיעים ללא כבלים אבל הם עולים כלכך הרבה שזה ממש קשה בתור סטודנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי איזו בעיה עם הווסטים המתנפחים ה"פשוטים" ואולי מישהו כאן יוכל להסביר לי יותר טוב- הרי כדי שווסט כזה יתנפח הוא צריך למשוך בחוזקה את הכבל. ברוב הגדול של התאונות הכבל לא ימתח (או לא ימתח מספיק חזק) והווסט לא יתנפח בגלל שהאופנוע והרוכב הם על אותו וקטור ולכן הוא יעיל בעיקר בתאונת חזית או חזית אחור, לא?

אני הייתי שמח לקנות את אחד המעילים/ווסטים היקרים יותר שמגיעים ללא כבלים אבל הם עולים כלכך הרבה שזה ממש קשה בתור סטודנט.

זו עוצמה חזקה ביחס למשיכה בטעות אבל לא ביחס להפרדות של רוכב מאופנוע בזמן תאונה.

לגבי מה שקורה ברוב הגדול של התאונות, אני לא בטוח שאתה צודק. גם תאונות צד יפרידו אותך מהאופנוע וגם בהייסיידים אתה מיד חוטף וקטור אחר מהאופנוע. בלואוסיידים המפגש הראשוני עם הכביש הוא אולי בוקטור זהה אבל הוקטורים נפרדים די מהר ויש פוטנציאל נזק לא מבוטל מהמפגשים הבאים עד לעצירה:

המוצר של הליט עלה בעבר משהו כמו 2.5-3K וכמו שרשמו למעלה, אפשר לקבל אותו גם באיזו תכנית תשלומים של 80 שקל בחודש. המוצר של אלפיינסטארס בלי החוט עולה כ6K (כולל מעיל תואם) ויש עליו אחריות לעשור. תפרוס לתשלומים וגם זה צריך להיות מאוד בר השגה, אפילו יחסית להוצאות השוטפות של האופנוע. זה רק עניין של סדרי עדיפויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המוצר של אלפיינסטור עולה 6 אלף זה נשמע מעניין מאוד. אני ראיתי מחירים של 9 אלף.

ואני אקרא עוד לגבי תאונות ווקטורים וכו'. זה נשמע מעניין מה שרשמת ואני אבדוק זאת לעומק כי אני בהחלט רוצה ווסט ואתה מעודד אותי שגם עם הכבל זה טוב ומומלץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי המון תאונות כשהייתי צעיר. אין מה לפחד מהווקטורים. תוך חצי שנייה אתה כבר אף פעם לא באותה מהירות וכיוון.

החיכוך של ההאופנוע שונה מהחיכוך שלך ברצפה (שלא לדבר באוויר) והצירים של חלקים באופנוע שנוגעים ברצפה גורמים לו ללכת לכיוונים אחרים לגמרי ממך. בקיצור, אני לא זוכר אפילו תאונה אחת שסיימתי ליד האופנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המוצר של אלפיינסטור עולה 6 אלף זה נשמע מעניין מאוד. אני ראיתי מחירים של 9 אלף.

ואני אקרא עוד לגבי תאונות ווקטורים וכו'. זה נשמע מעניין מה שרשמת ואני אבדוק זאת לעומק כי אני בהחלט רוצה ווסט ואתה מעודד אותי שגם עם הכבל זה טוב ומומלץ.

המחיר הרשמי הוא משהו כמו 7.5K אבל הם מדי פעם מפרסמים אותו בהנחה של 15% מה שמביא את זה לאיזור ה6K (לוסט+מעיל). גם המוצר של הליט עם החוט נחשב מוצר מצוין, הוא כנראה המוצר הכי נפוץ בעולם ויש עליו המון ביקורות טובות של אנשים שמייחסים לו ניסים ונפלאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי המון תאונות כשהייתי צעיר. אין מה לפחד מהווקטורים. תוך חצי שנייה אתה כבר אף פעם לא באותה מהירות וכיוון.

החיכוך של ההאופנוע שונה מהחיכוך שלך ברצפה (שלא לדבר באוויר) והצירים של חלקים באופנוע שנוגעים ברצפה גורמים לו ללכת לכיוונים אחרים לגמרי ממך. בקיצור, אני לא זוכר אפילו תאונה אחת שסיימתי ליד האופנוע.

עשיתי 3 החלקות בחיים שלי- כולן עד כה הסתיימו ליד האופנוע. אחת מהן גם הייתה במהירות קצת גדולה, השתיים האחרות במהירות נמוכה. וזה למה, בין היתר, חשבתי על כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

לצערי הרב יצא לי לחוות על רטוב את המעיל של HitAir - עבד מעולה.

כל דבר שהיה מחוץ למעיל ולכריות שנפתחו נפגע.

המעיל מגיב במהירות של מאיות השנייה מרגע המשיכה.

אכן, חיישנים יגיבו מהר יותר למצב תאונה גם במצב של וקטור זהה של הרוכב והאופנוע, אבל זה פשוט יקר מידי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 1969 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...