Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכירת הפיקנטו 2018 וקניית סיריון 2008 במקום

crmadrid
שימו לב! השרשור הזה בן 1987 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום. לפני כשנה בערך קניתי פיקנטו 2018 חדשה מהחברה, בתשלומים. יוצא לי לשלם כמעט 1000 שקל בחודש רק על ההלוואה של הרכב ועוד 400 שקל בחודש על ביטוחים, וכל זה מבלי להכניס את הדלק לחישוב. בקיצור יוצא לי לשלם 2000 פלוס בחודש על הרכב. ההוצאה הזו כבדה עלי ולכן אני מעוניין למכור וחשבתי על סיריון בשנתונים 2008-2009 כאופציה. האם זה דבר נכון לעשות?

(אנא הימנעו מתגובות כמו: למה עשית את זה או למה לא חשבת לפני שרכשת. אני מודע לטעות שעשיתי ועכשיו מנסה לתקן).

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה הסכום שנשאר לך לשלם?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שאחרי המכירה רוב הכסף ילך לסגירת המימון ככה שתישאר ללא כסף לקניית הסירון, שזה הוצאה של בערך 15 אלף ועוד אלפיים לישור קו ככה שתצטרך לקחת הלוואה קטנה יותר לקניית הסיריון.

אבל לטווח הארוך אכן זה יקל עליך בתשלומים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשית חישוב כמה אתה צפוי לחסוך ?

אני תמיד בעד רכבים ישנים. עלויות ירידת הערך לבד משכנעות אותי שהם בדרך כלל יותר כלכליים.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אני מודע לזה שאצטרך לקחת עוד הלוואה קטנה לקניית הסיריון אבל זו בדיוק המחשבה, לטווח הארוך, למה הרכב הכניס אותי לחובות וזה היה נראה לי הפתרון ההגיוני ביותר.

השאלה היא האם שווה לקחת רכב בן 10 שנים.

קח בחשבון שאחרי המכירה רוב הכסף ילך לסגירת המימון ככה שתישאר ללא כסף לקניית הסירון, שזה הוצאה של בערך 15 אלף ועוד אלפיים לישור קו ככה שתצטרך לקחת הלוואה קטנה יותר לקניית הסיריון.

אבל לטווח הארוך אכן זה יקל עליך בתשלומים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק שאחסוך בחצי את הוצאות הרכב. אין לי עניין בלשלם כמעט 50 שקל ביום בחודש על ה שיש לי רכב וזה מבלי לחשב את הוצאות הדלק. אני סך הכל מעוניין ברכב קטן, חסכוני ואמין שיעשה את העבודה של לקחת אותי מנקודה אחת לאחרת ונראה לי שהסיריון יכולה להתאים לצרכים. חשבתי בהתחלה על פיקנטו בשנתון נמוך יותר (2011 ההכי נמוך) אבל הם לא בתקציב כי להביא משהו סבבה בשנתון הזה זה סביב ה-25 אלף לפי מה שראיתי ביד 2. לעומת זאת את הסיריון אפשר להביא ב 12-15 שזה בערך חצי מחיר ויעשה את אותה העבודה.

עשית חישוב כמה אתה צפוי לחסוך ?

אני תמיד בעד רכבים ישנים. עלויות ירידת הערך לבד משכנעות אותי שהם בדרך כלל יותר כלכליים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מחליפים רכב ברכב כי בפורום אמרו לך.

תכין טבלת אקסל עם כל העלויות שתראה לך כמה אתה צפוי לחסוך מהמהלך, ללא מידע מדויק אין טעם בהתכתבויות בפורום.

בטבלה צריכים להופיע ירידת ערך, תשלומי הלוואה, ביטוחים, דלק, תיקונים, טיפולים.

לאחר שיהיו לך נתונים ייתכן שתגלה שלא שווה לך לעבור לרכב ישן, ייתכן שתגלה שאתה חייב לעבור לרכב ישן וייתכן שתגלה שגם רכב ישן אתה לא יכול להחזיק. כל התרחישים אפשריים וכולם בסדר.

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת אוף טופיק אבל אם צריך לקחת הלוואה גם כדי לקנות סיריון אולי ההחלטה הנכונה היא לחשוב אם ניתן להסתדר בלי רכב בכלל. משהו בהתנהלות כאן לא תקין.

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב בן 10 צפוי למידי פעם הפתעות אבל עדיין לא ברמה של אלף שקל כול חודש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלכלית זה יהיה הדבר הנכון לעשות,

אבל יש אנשים שרק המחשבה שהם יצטרכו לבקר במוסך מדי פעם מעבר לפעם בשנה, גורמת להם לחלחלה.

אם אתה אחד כזה, אז תישאר עם הפיקנטו.

ולפעם הבאה, אל תיקנה רכב עם מליחון תשלומים וללא הון עצמי, כמה שזה ניראה מפתה

גם אני הייתי שם, והתשלום הקבוע שיורד מחשבון הבנק עוד לפני שהנעת את הרכב, מעצבן ברמות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר עשיתי את זה.

לא מחליפים רכב ברכב כי בפורום אמרו לך.

תכין טבלת אקסל עם כל העלויות שתראה לך כמה אתה צפוי לחסוך מהמהלך, ללא מידע מדויק אין טעם בהתכתבויות בפורום.

בטבלה צריכים להופיע ירידת ערך, תשלומי הלוואה, ביטוחים, דלק, תיקונים, טיפולים.

לאחר שיהיו לך נתונים ייתכן שתגלה שלא שווה לך לעבור לרכב ישן, ייתכן שתגלה שאתה חייב לעבור לרכב ישן וייתכן שתגלה שגם רכב ישן אתה לא יכול להחזיק. כל התרחישים אפשריים וכולם בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון. אכן התנהלות לא תקינה אבל למדתי את הלקחים ובכל זאת אני צריך רכב.

קצת אוף טופיק אבל אם צריך לקחת הלוואה גם כדי לקנות סיריון אולי ההחלטה הנכונה היא לחשוב אם ניתן להסתדר בלי רכב בכלל. משהו בהתנהלות כאן לא תקין.

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שצריכה להיות סיבה להיות במוסך יותר מפעם בשנה אם הרכב היה מתוחזק בצורה טובה. אלא אם כן אני טועה אז תקן אותי.

כלכלית זה יהיה הדבר הנכון לעשות,

אבל יש אנשים שרק המחשבה שהם יצטרכו לבקר במוסך מדי פעם מעבר לפעם בשנה, גורמת להם לחלחלה.

אם אתה אחד כזה, אז תישאר עם הפיקנטו.

ולפעם הבאה, אל תיקנה רכב עם מליחון תשלומים וללא הון עצמי, כמה שזה ניראה מפתה

גם אני הייתי שם, והתשלום הקבוע שיורד מחשבון הבנק עוד לפני שהנעת את הרכב, מעצבן ברמות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עשית את החישובים הכלכליים אז מה אתה שואל ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1987 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...