Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה ספייס ורסו 2011 (הכותרת נערכה)

slavikik
שימו לב! השרשור הזה בן 2013 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים יקרים,

בחודש האחרון אני ואישתי חיפשנו רכב עם הדרישות הבאות עד 35K ש"ח, אמין, די חסכוני, לפחות סופר מיני- שיהיה די מרווח, אוטומט, ודבר אחרון שאני לא יודע אם הוא קיים אבל שוק סביר למכור את הרכב עוד כשנתיים.

מצאנו רכב שאחרי בדיקה ראשונה מאוד מתאים לנו ולפני שניקח אותו מחר לבדיקה מקצועית חשוב לי לשמוע חוות דעת של חברי הפורום.

ספייס ורסו 2011, צבע לבן (קוסמטי שמור).

יד 01 (ידיים פרטיות, בעל הרכב הנוכחי עם הרכב כבר 5 שנים).

טיפולים במוסך מורשה עם היסטוריה.

ק"מ 83K.

מחירון יד2 35900 ש"ח לוי יצחק באזור 37500 ש"ח (משקולל בטח יהיה יותר באיזה אלף/אלפיים ש"ח)

אחרי פגישה ראשונה ובדיקה די טובה שלי הכל תקין ומחיר סגירת עסקה הוא באזור ה 34K ש"ח (בתנאי שמחר הכל יהיה מעולה בבדיקה)

מה אתם אומרים האם העסקה טובה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, נשמעת עיסקה טובה.

הרכב עונה על כל הדרישות. הוא לא חזק, במיוחד בעליות. אם אתם יכולים לחיות עם זה - תתחדשו.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עסקה טובה... אם כי אפשר לקנות בכסף הזה ניסן מייקרה 2014-5 עם נתונים דומים ועם קילומטראז יותר נמוך.

שווה לבדוק גם ניסן נוט. הספייס וורסו מכונית מצויינת, אבל מאובזרת בצניעות ויקרה.. אפעס בלי הצדקה.

בגילאים האלה, הרכבים כבר ספגו את רוב ירידת הערך וזה פחות קריטי. קנה רכב מאוד שמור, שמור עליו באותה רמה, והוא יימכר במכיר מתאים.

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני ראיתי בינואר 2017 את הרכב מהדגם הזה שנת 2012.

הוא היה פרטי יד ראשונה מעט ק"מ ושמור אבל המוכר היה עקשן על המחירון שהיה אז 60

רמת האבזור העלובה שלו והנוחות הבינונית לא עשו לי חשק לקנות במחיר המבוקש.

35 נשמע יותר הגיוני וכמו שדב אמר - ניסאן נוט צעירה בשנתיים תכנס בתקציב אם כי תהיה פחות חסכונית - מנסיוני האישי

בכל מקרה בהצלחה

עריכה אחרונה על ידי zvigolden
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הייעוץ. שכחתי לגמרי מהאופציה של הנוט.

אופציה טובה כרגע יש רק אחת בחיפה יד פרטית01 (00 ליסינג) שנת 2015 עם 86k ק"מ.

מחיר 40 אלף ש"ח.

חייב לציין שזה 10 מתחת למחירון, אבל הרכב מפורסם כבר שבועיים ולא נמכר אולי כי הוא בצבע שחור (היה לי רכב שחור ודי סבלתי בקיץ) וגם יד ראשונה ליסינג.

מה אתם אומרים? האם לשמור אותו כאופציה אם מחר משהו לא ילך עם הורסו?

עריכה אחרונה על ידי slavikik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי נוט מ-2015, שים לב שהמנוע הוא 1.2 עם מגדש על, ושזה הדגם היחידי (למיטב ידיעתי) שהמנוע הזה הופיע בו בארץ.

זה לא אומר שהוא כן או לא אמין, רק שהניסיון בטיפול התקלות (אם יהיו) כנראה מצומצם מאוד. זה לא פוסל את הרכב, רק שאתה לוקח פה איזשהו סיכון גבוה יותר.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט הייתי מעדיף את ספייס ורסו על הדגם הספציפי הזה של נוט, בגלל שניסאן נדיר יותר וכנראה יהיה יקר יותר לתחזוקה. אמינות המנוע לא ידועה ( בשונה ממנוע 1.6 האמין בשנתונים ישנים יותר ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהצעתי נוט התכוונתי לדגם הקודם 1.6 שנמכר עד 2014.

הדגם הזה חולק הרבה מכלולים עם טידה ונחשב לאמין ביותר אך יהיה פחות חסכוני מספייס ורסו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שמחזיק ספייס ורסו מאותה שנה, אין אפילו מה לחשוב על המיקרה, המיקרה רועשת ולא נוחה, והרבה פחות מרווחת.

מפתיע כמה שוורסו טובה,

אני מעדיף אותה על האיוניק החדשה שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו בשעה טובה אחרי חודש של חיפושים קנינו את הספייס ורסו.

הכל יצא תקין בבדיקה, מספר דברים שוליים (הוחלף במפר ופנס - משהו שהמוכר אמר לי עוד לפני הבדיקה).

חוות דעת ראשונית: אני מאוד מתחבר לאוטו, באזור הקריות ללא עליות האוטו סוחב מצויין, שמח שהוא מספיק מרווח לנו (נסענו 4 אנשים והיה מקום לכולם יותר מזה אנחנו לא צריכים), וגם מרגיש יציב על הכביש.

שורה תחתונה אישתי מאוד מרוצה :-)

החסרונות שאני כן יכול לציין הם בידוד רעשים בינוני, הרכב לא מאובזר הכל בסיסי.

זהו תודה על הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגם הGLI יחסית מאובזר ביחס לשנת הדגם.

חסכוני מאוד.

ופשוט נוח, אכן בידוד הרעשים לוקה בחסר,

אבל צריך להשוות לרכב בשנים האלו.

חשבנו לא מזמן להחליף אבל קשה למצוא רכב שיענה על הדרישות של נוחות, מרווח, אמינות, ולא סוחב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו בשעה טובה אחרי חודש של חיפושים קנינו את הספייס ורסו.

הכל יצא תקין בבדיקה, מספר דברים שוליים (הוחלף במפר ופנס - משהו שהמוכר אמר לי עוד לפני הבדיקה).

חוות דעת ראשונית: אני מאוד מתחבר לאוטו, באזור הקריות ללא עליות האוטו סוחב מצויין, שמח שהוא מספיק מרווח לנו (נסענו 4 אנשים והיה מקום לכולם יותר מזה אנחנו לא צריכים), וגם מרגיש יציב על הכביש.

שורה תחתונה אישתי מאוד מרוצה :-)

החסרונות שאני כן יכול לציין הם בידוד רעשים בינוני, הרכב לא מאובזר הכל בסיסי.

זהו תודה על הכל.

בשעה טובה

אולי כדאי להשקיע קצת באבזור כדי לשדרג את איכות החיים ? למשל מולטימדיה ומצלמת רוורס ?

אם לא עכשו - אימתי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן זה התכנון. במיוחד שלאישתי יש אייפון בלי חיבור Aux אז היא רוצה מולטימדיה+מצלמה.

ויש עוד דברים קטנים שאני רוצה לעשות לאוטו כמו להשחיר את החלונות.

לא טרחו לנקות הרבה את האוטו מבחוץ אז אחרי שטיפה ידנית יש עדיין חלקיקים של לכלוך (סוג של חול כזה) וכאשר מעבירים את היד על אוטו נקי מרגישים אותם, אני חושב עם חומר מיוחד והפלסטלינה לרכב אפשר לסדר את, ואחרי זה פוליש ווקס.

עריכה אחרונה על ידי slavikik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2013 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...