Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ בבחירת רכב פנאי עד כ-125K

BeBen
שימו לב! השרשור הזה בן 2013 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה שהוא ^^^ אמר. בדיוק זה.

בלי להיכנס לך לכיס, הערך המוסף בג'יפונים כאלו לרוב קצת פחות רלוונטי לרוב הסטודנטים בני ה-27 (אלא אם כבר יש לך 3 ילדים ואנחנו מפספסים פה בגדול, ואז מברוק). מילא אם היית מתלבט בין רכבים מעניינים, אבל כל כך הרבה כסף בשביל ג'יפון משפחתי... לא חבל?

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הייתי בגילך והיה לי תקציב לספורטאז' GT הייתי הולך על זה בלי לחשוב פעמיים. נכון, יש מצב שאתה לא באמת צריך רכב כזה בשלב הזה של החיים שלך, אבל אם אתה יכול ורוצה לך - על זה, אל תחשוב. רכב מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני הייתי בגילך (או יותר נכון בשלב הזה של החיים, כי אתה לא ילד בן 20) והיה לי תקציב לספורטאז׳ GT אין מצב שזה מה שהייתי בוחר. לך על משהו מעניין, משהו שכשתהיה לך משפחה וילדים לא תוכל להרשות לעצמך (פרקטית) להתנייד בו. אלא אם כן כמובן הנאה מנהיגה זה לא משהו שמדבר אליך או שאתה מתעניין בו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסביר למה דווקא ספורטאז׳ gt. אני חולה גאדג׳טים ואני אוהב את כל התוספות שיש בקיה. אני לא צריך להתפשר כמעט על כלום. בין התוספות יש גם: גג פנורמי, הנעה וכניסה ללא מפתח ועוד.בנוסף, מלא מערכות בטיחות וכל מיני פיצ׳רים קטנים כאלה שאני רוצה. נגדיל ונאמר שהכל מקורי מהחברה (מלבד המולטימדיה. )

זאת לא ההחלטה נכונה מבחינה כלכלית ותאכלס הייתי מסתדר גם עם פיקנטו יד שניה וכבל aux אבל (זה ישמע קצת רע/מפונק) אני באמת רוצה לפנק את עצמי בגלל שאני חושב שבאמת מגיע לי. בלי להכנס יותר מדיי לעומק אני עובד מגיל 16 ברצף עד היום (כולל בזמן השירות הצבאי שלי בתור לוחם) לא בגלל מצוקה כספית בבית אלא מבחירה אישית שלי. אני לקראת סיום תואר קשה בהנדסת תוכנה( היה לי קשה מאוד) שבמהלכו גם עבדתי. היום אני עובד בתחום מרוויח שכר מאוד יפה ובמהלך כל השנים האלה תמיד חסכתי ואמרתי לעצמי ׳לא׳ כמעט על הכל. תאכלס אני לא צריך אבל אני רוצה.

יכול להיות שהחלטה פזיזה יכול להיות שגם אתחרט עליה ביום שארצה לקנות דירה (אם בכלל יבוא יום כזה)

אחרי סיבוב שני בארונה התבאסתי מאוד. יש תחושה ברכב הזה שכל מה שעשו זה לחסוך. אין תאורה במרכז הרכב אין ידיות לנוסעים ועוד מלא דברים קטנים כאלה שפשוט חסר.

איזה אופציות מעניינות יש בשוק היום אם מישהו יכול להכווין אותי זה יהיה ממש נחמד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת אבזור נוחות ופינוקים + כוח, אני לא חושב שיש מתחרים לספורטאג' gt line באותו התקציב והשנתון. אם אתה מוכן לחיות עם הנקודה החלשה של הרכב ( גיר ), לך על זה.

אם תרד מג'יפון + טורבו, תוכל למצוא יונדאי סונטה היברידית לימיטד מאובזרת מאוד וכמעט חדשה. תקבל גם צריכת דלק מעולה.

אבל אני לא חושב שזה הכיוון שלך.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, רכב זה הרבה מעבר לנתוני תאוצה + אבזור.

הספורטאג' GT נותנת חבילה מאוד מעניינת באספקט הזה, אבל בגדול מדובר ברכב לא קטן, וזה הופך אותו להרבה פחות מהנה לנהיגה. כשיש לך 3 ילדים להושיב מאחור זה לגמרי מתאים, כדי להתנייד לבד זה מרגיש לי פספוס. באותה מידה (אם נגזים עוד טיפה), אפשר לחפש גם C4 פיקאסו אקסקלוסיב, שגם נותן חבילה מאוד מעניינת, בלי גיר רובוטי. ברור לכולם (אני מקווה) למה זה לא הרכב המתאים.

בתקציב הזה אני הייתי מחפש למשל וולוו V 40 T4 R-design אחרי מתיחת הפנים (מנוע 2 ליטר טורבו) או (אם מוצאים) רמת גימור גבוהה יותר או T5. מבחינת אבזור לא רחוק מהספורטאג', אבל רכב הרבה יותר מתאים לרווק. אני מניח שיש גם אופציות אחרות, למשל מיני, אבל אני פחות מכיר.

יכול להיות שגם ה-C3 aircross יכול להיות פיתרון סביר (לא זוכר בדיוק איזה אבזור הוא כולל), ואולי אפילו C3 רגילה, או פולו החדשה / איביזה בגרסה מאובזרת.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יש לי ספורטאז אורבן 1.6 (עזוב לרגע שהgt הרבה עותר חזק ומפנק) בבית ובתור רכב ליום יום לדעתי אם אתה לא מסיע נוסעים ולוקח מטען חבל סתם לקנות אוטו גדול לא כיף לתמרן אותו בעיר אל אף שהוא מאובזר חזק וכו.. לא חסר גיפונים או מכוניות קומפקטיות יותר שלא חסר להם כח וגם מתנהגות טוב יותר (קיה סטוניק טורבו, סיאט לאון, לא חסר..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ברכב נבחר בגלל האבזור שלו, קנה את הספורטאז ex ותחסוך לא מעט כסף ותקבל את אותה רמת אבזור.

אופציות נוספות ושפויות יותר: יונדאי קונה, cx3 pure white, מיצובידי asx פרימיום.

וכן, גם אני חושב שסיאט לאון fr תתאים במיוחד.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
אם אני הייתי בגילך (או יותר נכון בשלב הזה של החיים, כי אתה לא ילד בן 20) והיה לי תקציב לספורטאז׳ GT אין מצב שזה מה שהייתי בוחר. לך על משהו מעניין, משהו שכשתהיה לך משפחה וילדים לא תוכל להרשות לעצמך (פרקטית) להתנייד בו. אלא אם כן כמובן הנאה מנהיגה זה לא משהו שמדבר אליך או שאתה מתעניין בו.

זו התגובה הנכונה ביותר וגם דעתי האישית. הייתי קונה משהו מעניין יותר, אפילו בחצי מהתקציב הזה. אלפא GT למשל. אתה אפילו נשאר כאן עם ה- GT :-)

אבל שוב- רק הדעה שלי.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב שתדעו שהתנהלות של צ׳מפיון מזעזעת לגמריי בעיני.

מותג עם בעיות אמינות נותן רק שנתיים אחריות ורוצה עוד 1000 ש״ח על שנה שלישית.

ושלא נדבר על השירות וההרגשה כאילו מנסים להסתיר מידע מהצרכן. בנוסף היבואן נותן סבור שיש מספיק לקוחות ואם תלך אז לא נורא יבוא מישהו אחר. חוסר שקיפות, וניסיון לדחוף לי דברים שאני לא רוצה או צריך.

נתקלתי גם בחוסר מקצועיות של המוכרים בחדר תצוגה, תשובות סותרות על אותם שאלות.

לפי דעתי/הרגשתי הנציג בחדר תצוגה גם סוג של הסתלבט עליי ואני מקווה שהוא רואה את ההודעה הזאת ויבין כמו שהוא לא מקצועי. הייתי פותח על זה נושא חדש אבל אחרי חיפוש אני רואה שזה לא רק אני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה מובילאי זה חסרון?

זה סך הכל בסדר. הבעיה שהוא פסיבי לחלוטין. שבת זוגתי נוהגת הוא כל שניה מצפצף וזה משגע אותי. גם המובילי וגם צורת הנהיגה שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

קוראים את ההתלבטות ושואלים בטווח המחירים האמור, למה לא בעצם לקנות יונדאי קונה חדשה?

המרווח הפנימי הגדול בהחלט מספק. מראה צעיר ואופנתי, מנוע 1.6 טורבו, ביצועים מצויינים ומערכת בטיחות מלאה.

ללא ספק עדיף על פני אופציה משומשת, וכבונוס - מקבלים את האמינות הגבוה של דגמי יונדאי.

בברכה,

צוות הדיגיטל של כלמוביל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

קוראים את ההתלבטות ושואלים בטווח המחירים האמור, למה לא בעצם לקנות יונדאי קונה חדשה?

המרווח הפנימי הגדול בהחלט מספק. מראה צעיר ואופנתי, מנוע 1.6 טורבו, ביצועים מצויינים ומערכת בטיחות מלאה.

ללא ספק עדיף על פני אופציה משומשת, וכבונוס - מקבלים את האמינות הגבוה של דגמי יונדאי.

בברכה,

צוות הדיגיטל של כלמוביל

לצערי לא מתחבר לעיצוב של הרכב. הדגם הבסיסי מעל 133k בטח גם לפני תוספות ככה שאני אגיע ל 140 k וזה מעל מה שאני רצה להוציא. במיוחד לאור העובדה שאני לא אוהב את העיצוב הפנימי וגם לא את החיצוני. כל הכבוד לכל מוביל שיש להם נציגות בפורום בניגוד לצ׳מפיון שעושים טובה שמוכרים לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2013 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...