Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ בבחירת רכב פנאי עד כ-125K

BeBen
שימו לב! השרשור הזה בן 1991 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום. אני מעוניין לרכוש רכב חדש\יד2 עד 125K (קיימת אפשרות להצפין במידת הצורך). קצת על עצמי:

אני סטודנט בן 27 (לקראת הסוף התואר) עובד במשרה חלקית. הנסועה השנתית שלי היא בערך 8-10K בעיקר בכבישים בין עירונים. אני מעוניין לקנות רכב פנאי\ג'פון בעל התנהגות כביש טובה, אמינה ובעלת מערכות בטיחות ברמה שתניח את הדעת.

אני חשבתי על שלושה דגמים:

kia Niro חדשה - הנסיעת מבחן עליה הייתה פחות מוצלחת מבחינתי אם כן היא פשרה הוגנת

Seat Arona fr חדשה

kia Sportage GT יד שניה 2016

הלבטים הם כאלה:

Seat-115K

-כיפית לנהיגה

-זריזה

-חסכונית

-עיצוב

חסרונות

-מוביילאי

-תחזוקה (?) - נאמר לי שהטיפול השני עולה 1800 שקלים (WTF).

-dsg7

-יבואן (ומה הקטע שצריך להוסיף 1000 שקל לעוד שנת אחריות)

-שלושה צילנדרים (לפי מיטב הבנתי הרכב פחות יציב ויש רעידות)

-איכות חומרים

-אמינות (?) נאמר לי אצל היבואן שכל הבעיות עם ה TSI ו SDG נפתרו אחרי עדכון גרסה

kia Sportage GT 125K

-איכות חומרים

-חזקה

-מאובזרת בכל טוב

-ממש אוהב איך שהיא נראת

-נסיעה נוחה

-טיפולים זולים

-עוצמה

-מערכות בטיחות מהחברה

חסרונות

-דלק (?) למרות שלא מצאתי נתונים לגבי הצריכה האמיתית של הרכב

-ביטוח יקר

-יד שניה

-במקרה הטוב - אחריות לשנה

-גיר רובוטי שלא ידוע מה רמת האמינות שלו

אלה שני הלבטים שלי כרגע

בגדול אם יש רעיונות נוספים אני פתוח להצעות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר בקיה gt line נוטה להתחמם במאמץ. מצריך עצירה בצד והמתנה עד שיתקרר.

רוצה רכב ללא סימני שאלה לגבי אמינות הגיר?

יש את מאזדה cx3 מליסינג 0 קילומטרים

https://www.carcost.co.il/deals/deal/1915/מאזדה-CX3-Zoom-2000-אוטומטי-5-דלתות-2018

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שהיבואן יגיד לך שכל הבעיות נפתרו , האינטרס שלו הוא להציג את המוצר שלו בצורה החיובית ביותר כי בסופו של יום הוא רוצה למכור, בפועל למנועי הTSI החדשים לא חושב שיש בעיות מהותיות, על הגיר לדעתי אפשר פחות לטעון את זה.

אין קשר בין יציבות לשלושה צילינדרים. מניסיון עם המנוע הזה, סיאט הצליחו להעלים את הרעידות והן לא מורגשות כלל ביחס למנועים משולשים אחרים.

מהספורטאז' הייתי יורד או מעדיף גרסה רגילה מאובזרת ללא גיר רובוטי ומנוע טורבו, גם ככה הספורטז' (ובכללי קיה) לא נחשב למהנה לנהיגה. איכות ההרכבה בקיה טובה מאוד אבל החומרים דיי בינוניים.

המושב של הנירו נוקשה ולי הוא לא היה נוח.

מבחינת אמינות והנאה מנהיגה מאזדה בדרך כלל מתאימה לפרופיל, לCX3 לא התחברת ורוב הסיכויים שCX5 משומש יגיע ללא מערכות בטיחות אקטיביות או עם מערכות וגם עם מובילאיי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שבמקרה הזה לאמינות הגיר יש משקל גדול ( אופצית רכב חדש) - תמורת 1000₪ מקבלים אחריות לשנה השלישית לכל דגמי סיאט, והבחור מתכוון למכור אחרי 3 שנים.

הרבה יותר משקל יש לשמירת הערך - וכאן העדיפות הגדולה לרכב משומש. ספורטאג' 2000 סמ"ק בן שנתיים או אולי אפילו טויוטה ראב4 2015 יפסידו ב 3 השנים הבאות הרבה פחות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר הרובוטי משרת נאמנה את הוולסטר שלהם, היתה בעיית תכנה בעבר וחלפה אחרי שהיבואן

טיפל בעדכון תכנתי. היו רכבים שנעצרו מחשש להתחממות, אבל היתה זו בעיה של תכנה ולא חומרה

בעיתית... לא שומעים שהבעיה ממשיכה, כבר עברה לה שנה וחצי מאז "הבעיה". עדיין אין רשמים שהיא

ממשיכה לה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע מה בצריכת דלק של הקיה בהתחשב שאני בדרכ נוהג ממש רגוע?

הבדלי צריכת הדלק ברכבים שצינתה הם זניחים מאוד במיוחד לכמות הנסועה שלך. במקומך לא הייתי מכניס את זה כשיקול.

ירידת הערך ועלות התחזוקה של הרכבים הנ"ל היא שיקול בעל משקל כלכלי רב יותר משמעותית מצריכת הדלק שלהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי למה בחור צעיר רווק (?), צריך רכב כמו ספורטאז' או נירו?

מבין האופציות שציינת, הארונה היא המתאימה ביותר.

כמו כן, הייתי בודק את סיטרואן c3 איירקרוס וממתין לדגמי 2019 של סוזוקי ויטארה (1400 טורבו).

לקיה יש את הסטוניק שמתחרה בארונה ויכול להתאים בגרסה המאובזרת ביותר.

מתיחת התקציב תוכל להוסיף את היונדאי קונה הסופר מאובזר ובעל הביצועים הטובים במיוחד (יחידת ההנעה של הקיה ספורטאז' GT בגוף קטן בהרבה).

עד כאן האופציות. עכשיו נעבור לנושא הכלכלי...

אתה עדיין סטודנט שעובד חצי משרה. האם לקחת בחשבון את עלות הרכב והאחזקה החודשית שלו?

לא בטוח שכדאי לך לרכוש רכב בתקציב כ"כ גדול (גם אם התקציב קיים ואין צורך במימון) לנסועה שנתית נמוכה כמו שלך.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1991 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...