Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי סקודה סופרב "ותיקה" מהחברה.

ORI24
שימו לב! השרשור הזה בן 2002 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דבר אחד אני לא מבין - איזה אינטרס יש לסוכן לגלות לך כמה זמן הרכב בנמל ועוד להציע לך הנחה?

אם אתה בא לרכוש סופרב ולסוכן יש רכב שנמצא בנמל 9 חודשים ועוד רכב שנמצא בנמל חודשיים והרכבים זהים 1 ל - 1 אז הוא פשוט ימכור לך את הרכב של ה9 חודשים ולא יגלה לך כלום (הוא גם לא חייב) בטח שלא יתן עוד אקסטרה הנחה.

חייב להיות פה איזה קאץ'.

SINFONI-FOR MUSIC LOVERS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

דבר אחד אני לא מבין - איזה אינטרס יש לסוכן לגלות לך כמה זמן הרכב בנמל ועוד להציע לך הנחה?

אם אתה בא לרכוש סופרב ולסוכן יש רכב שנמצא בנמל 9 חודשים ועוד רכב שנמצא בנמל חודשיים והרכבים זהים 1 ל - 1 אז הוא פשוט ימכור לך את הרכב של ה9 חודשים ולא יגלה לך כלום (הוא גם לא חייב) בטח שלא יתן עוד אקסטרה הנחה.

חייב להיות פה איזה קאץ'.

זה גם מה שהוא אמר שלפי משרד התחבורה הם יכולים להחזיק רכב עד שנה בנמל ולמכור אותו.

שאלתי גם את השאלה הזו הוא פשוט אמר שסקודה בשונה מחברות אחרות כן מציינת כמה האוטו עמד בנמל במקרה של הרבה זמן.

האוטו זהה בכל, לדעתי יש פה את ענין ירידת הערך כי זה סוף שנה והאוטו 9 חודשים בנמל ולכן ההנחה הנוספת.

אני חייב להחזיק ברכב 5 שנים ככה שזה לא משנה לי סוף שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה,הייתי בסוכנות היום,ניסיתי תandroid auto בסופרב וזה פשוט עובד נהדר.

הוויז,הספוטיפיי עובדים חבלז ואיכות הסאונד נהדרת,הכל מתחבר מהר מאוד.

בהתחלה אמרו לי אי אפשר להוריד תconnect it שלהם מהמחיר כי זה בחבילה יחד עם מצלמת רוורס ו2 האיתוראנים שיש באוטו,לאחר התמקחות ואישור של המנהל הורידו לי עוד 600 שח,גם טוב.

גם הם מודים בזה שהכל עובר דרך רמקול קטן זה באסה.

בסוף שילמתי על גרסת הסטייל של הסופרב 174,513 אחרי כל ההנחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

הקונקטאיט באמת מיותר מאחר והוא לא מאפשר לחפש אנשי קשר בעברית שזה לדעתי העקב אכילס של מערכת המולטימדיה של רכבי וואג.

בשביל וייז יש את אנדרואיד אוטו (או לחבר מתקן לנייד ואז גם אפשר לחפש אנשי קשר בעברית ישירות בנייד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

הקונקטאיט באמת מיותר מאחר והוא לא מאפשר לחפש אנשי קשר בעברית שזה לדעתי העקב אכילס של מערכת המולטימדיה של רכבי וואג.

בשביל וייז יש את אנדרואיד אוטו (או לחבר מתקן לנייד ואז גם אפשר לחפש אנשי קשר בעברית ישירות בנייד).

פחות הפריע לי החיפוש אנשי קשר בעברית מה שהכי הפריע לי כי אני חולה מוסיקה זה שכל הסאונד דרך הספוטיפי ,רדיו אינטרנטי עובר דרך רמקול קטן ומעפן וגם בסוכנות אמרו שזה באמת מבאס, אם היה שולט על הרמקולים באוטו בכיף הייתי לוקח.

גם הם אמרו שכל מי שלוקח תconnect it זה בעיקר בגלל הוייז.

תודה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני במכירה עתידית ההפרש בין שנת מודל 2019 לשנת מודל 2018 יכול לנוע סביב 10 אלף ₪ בתוך שלוש עד חמש שנים מהיום (אם תקבל תוספת חודשי עליה לכביש הסכום ייקטן).

אני לא רואה מצב שעוד 3-5 שנים הפער בין מחירי 10/2018 ל 1/2019 יהיה 10,000. וגם לא 6000.....

בכל מקרה גם פותש לא מוטרד מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתחדש כבודו ויהנה מהאוטו. אחלה אוטו.

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתחדש כבודו ויהנה מהאוטו. אחלה אוטו.

תודה רבה!

רציתי לשאול על ריפוד האלקנטרה שהאוטו מגיע איתו, מה ההבדל בינו לבין עור אמיתי? הוא כמו עור אמיתי שנהרס חזק בשמש עם השנים?

הוא מצריך טיפול מיוחד או מטלית עם מים שמנקים תאוטו וזהו?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

ריפוד אלקנטרה זה לא עור, זה "עור הפוך", יש לו מרקם מחוספס (מזכיר ז'מש) אבל מאוד נעים, ולא חלק כמו של עור. הניקוי שלו לפי ספר הגולף שיש ברשותי: "משטחים המרופדים באלקנטרה (Alcantara) יש לנקות במטלית פלנל או כותנה או במטלית מייקרופייבר רגילה ללא סיבים".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

ריפוד אלקנטרה זה לא עור, זה "עור הפוך", יש לו מרקם מחוספס (מזכיר ז'מש) אבל מאוד נעים, ולא חלק כמו של עור. הניקוי שלו לפי ספר הגולף שיש ברשותי: "משטחים המרופדים באלקנטרה (Alcantara) יש לנקות במטלית פלנל או כותנה או במטלית מייקרופייבר רגילה ללא סיבים".

תודה!

האם בשמש האלקנטרה מתנהג כמו עור אמיתי? כלומר נהרס עם השנים ורותח מאוד שבאים לשבת עליו אחרי שהיה הרבה זמן בבצש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי אם או איך נהרס בשמש, במשך שנים הרכב חנה בחניה מקורה בעבודה, ומכוסה בסופי שבוע. כיום, מכוסה גם במהלך השבוע.

בכל מקרה, כשחונים בשמש, הוא לא חם למגע כמו עור, וגם לא גורם להזעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי אם או איך נהרס בשמש, במשך שנים הרכב חנה בחניה מקורה בעבודה, ומכוסה בסופי שבוע. כיום, מכוסה גם במהלך השבוע.

בכל מקרה, כשחונים בשמש, הוא לא חם למגע כמו עור, וגם לא גורם להזעה.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המחיר אני יכול להגיד לך שכשביררתי בסקודה ביולי האחרון קיבלתי הצעת מחיר לדגם סטייל 1.4T במקום 197,973

לאחר הנחה: 183,374

זה היה מקסימום הנחה שהיה אפשר לקבל בזמנו ומאמין שאפשר לקבל גם היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2002 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...