Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב 6/7 מקומות תקציב עד 40K

נתנאל1
שימו לב! השרשור הזה בן 1796 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה אני מוכר את הטויוטה קורולה שלי עקב התרחבות משפחתי ב''ה ומחפש רכב בעל 6/7 מקומות, קראתי הרבה חומר על רכבים כאלו ואני מתלבט מאוד ולא יודע מה לבחור...

הנתונים שאני מחפש- שהרכב יהיה בתקציב של עד 40 אלף ש''ח בשנתון 2007 פלוס וצריכת דלק כמה שיותר נמוכה מאוד חשובה לי!

מה שאני מכיר הם- הונדה FR-V, קיה קארנס, פורד גלאקסי ואס מקס, מאזדה 5 ועוד....

למי שיש נסיון או ידע על דגמים אלו וכן מי שמכיר עוד מותגי רכב שמתאימים לקריטריונים שהצגתי אשמח מאוד שיענה לי בהקדם

תודה רבה!!!

רוצים להצטרף למעצמת החסד של נאמני עזר מציון ולהרויח בגדול? פנו בפרטי או למייל 

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אז תכיר פיקאסו מודל 2009 מנוע 2000 . נקודות לבדיקה הן המזגן והגיר. המנוע מאד אמין. גם ישאיר לך עודף נאה בכיס לתקן מזגן וכו . ברכב בגיל כזה, לא משנה איזה יצרן , יהיו הוצאות בלאי.

לא בהכרח יפני יהיה יותר זול. היה פה לפני שבועיים בחור עם מזדה 5 שהלך לה המנוע ואחכ החל הגיר...

תקרא פה בפורום על רכב 7 מקומות . יש המון מידע .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב 40 אלף שקלים אתה מוצא רנו גרנד סניק 2011-2012 בנזין, בלי בעיות מזגן ועם מנוע וגיר זהים לניסאן קשקאי.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לסניק בדור ההוא אני מכיר קרוב משפחה שהלך לו המזגן. לימון ? בלאי טבעי ? לא יודע.קרסו שחטו אותו בתיקון... אז לא לעולם חוסן.

בקיצור מומלץ לקנות רכב עם היסטורית טיפולים מסודרת , כזה שכבר עבר את התיקונים הגדולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויש כאן בפורום משתמש במתכוון לזרוק פיקאסו לפירוק כי התיקון של הגיר והמצמדים עולים יותר משווי הרכב. וכאן בפורום עשו מהגיר הרציף של ניסאן כבר גיר בעייתי ברמה של פוקוס 2012/ dsg7 על סמך כמה מקרים בודדים.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט הגרנד סניק והפיקאסו (הנכונים) יכולים להיות קניה מצויינת - הם זולים, יש הרבה מהם בשוק ומוצלחים מאוד.

גראנד סניק - רק מנוע 2,000, ואך ורק רכב שתוחזק היטב, שיש היסטוריית תיקונים וטיפולים מלאה, עם עדיפות מובהקת לרכב שטופל ברשת מוסכי רנו.

פיקאסו - עדיפות למנוע 2,000 (ה- 1,600 בסדר אם לא צריכים לעלות עליות) עם גיר AL4, בשום פנים ואופן לא גיר רובוטי.

לטובת חיסכון בעלויות הנסיעה, חפש כאלה עם מנועי דיזל, אבל הן פחות נפוצות ולרוב עם קילומטראז' גבוה. בשתיהן אפשר להתקין מערכת גז (הן בנויות לכך על ידי היצרן).

לגבי "בעיות מזגן" - בכל רכב יש למערכות המיזוג בלאי ותיקונן לא זול. לא לקנות רכב ש"צריך למלא גז", אפילו לא רכב ש"לפני חודש מילאתי גז והכל בסדר". כשהמזגן תקין לא צריך למלא גז, זו מערכת סגורה.

לעומת זאת אם יש חוסר גז... הסיבות יכולות להיות שונות ולרוב יקרות למדי לתיקון.

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנו וסיטרואן הם רכבים שאיני רוצה להתקרב אליהם עקב האמינות הנמוכה שלהם, היו לי חברים עם רכבים כאלו שהרכב התפורר להם בידיים...

אם אפשר להתמקד יותר בהשואה לגבי הדגמים שהעלתי מה בעדיפות במכלול בשיקלים כמו- דלק, אמינות, מרחב, ביצועי מנוע, ירידת ערך וכדומה תודה לכולם!!!

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי לנפץ את הבועה, אבל אני יכול להגיד לך אותו דבר לגבי מכרים עם יונדאי פורד והונדה, זה לא אומר שאני אפסול אותם בלי לבדוק את האופציה.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להעיד על Honda frv, יש לי משנת 2007, מחזיק אותה מאז, מטופלת לפי הספר, ואני יכול לספור על אצבעות יד אחת את מספר הבעיות שהיו לה (אף אחת לא הצריכה גרר)

הרכב נוח מאוד , יש מקום ל6 , ותא מטען גדול. יתרון על פני רכבים אחרים שכאשר אתה פותח את השורה השלישית נשאר לך תא מטען סמלי.

צריכת דלק ממוצעת היא 1:10 משולבת. ואני בעל רגל קצת כבדה.

בפינת החסרונות , אפשר בשורה הקדמית לשבת שלושה מבוגרים , אולם זה קצת צפוף. אם ילד יושב שם , אין בעיה.

אם יש לך שאלות נוספות על הדגם אשמח.

Sent from ...

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולה, את האמת עליה בעיקר התמקדתי ואשמח שמי שמחזיק אחת כזו יענה לי על כמה שאלות

הבנתי שיש לה שריקות מתיבת ההילוכים במהירות מעל 100/120 קמ''ש, מכיר את זה?

ומה בעניין הטיפולים, יקרים או בגדר הסביר? וכן באיזו קבוצת שווי היא 4 או 5?

וישנם עוד חסרונות או יתרונות שאתה יכול לספר לי עליהם אני מאוד אודה לך!

תודה רבה!!

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר שריקה מתיבת ההילוכים , שמעתי שיש אקזמפלרים שיש להם. אצלי גם במהירויות גבוהות יותר אין שריקה מחיר הטיפולים לא זוכר כרגע , אוכל לבדוק בערב , יש לי את כל היסטורית הטיפולים. אני מניח שאתה מתכוון לקבוצת רישוי , היא 4 בעיה שהיתה אצלי , שהריפוד תופס שערות של כלב , וקשה להוציא אותם. כמעט שנתיים אחרי שהכלב נפטר , עדיין הוצאתי שערות שלו מהריפוד.סך הכל הרכב היה עד שנה שעברה הרכב היומי של אישתי , ונסע ב 10 שנים כמעט 150K. החל משנה שעברה עבר לסטאטוס של רכב שלישי במשפחה ובשנה הזאת נסע רק עוד 5K . כאמור תקלות שהיו פעם אחת הלכה מצערת , נזק של כ 2000 ש"ח. בטסט לפני כשנתיים נדרשתי להחליף בולמים אחוריים , ופעם אחת בוצע מילוי גז למזגן. מעבר לכך כאמור טיפולים שוטפים (פעם בשנה שזה יצא גם 15K אצלנו ) צמיגים / מצבר / מגבים וכד'.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבוצת רישוי תליוה בשנת יצור הרכב? כי ראיתי באיזה מקום שההונדה של שנת 2009 היא בקבוצת רישוי 5

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב נשאר כל החיים שלו באותה קבוצת רישוי, וזה תלוי במחיר הרשמי בו הרכב נמכר בתור חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר, חיפשתי עכשיו במחירון לוי יצחק את המחירון שלה ואין בכלל אפשרות בהונדה לדגם FR-V, מכירים דבר כזה? ומה אפשרות לברר מחירון שלה חוץ מיד 2?

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי זה רכב שייצורו הופסק ב 2009. למה אתה מחפש במחירון יצחק לוי ? מה שקובע זה מחיר השוק. הרכב יחסית נדיר, נחשב אמין ולכן יקר .

תצלצל לאנשים ביד2 , תרגיש את מחיר השוק.

בנוסף תתקשר לסוכן הביטוח שלך . הוא יבדוק את מחירון הביטוח ויגיד לך .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1796 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...