Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דילמה: הרכב מבריק יותר או מבריק פחות?

שימו לב! השרשור הזה בן 2016 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה ביקרתי בהום סנטר וראיתי את ה"בס"ד" של סונקס נח לו בין המוצרים. אמרתי לעצמי: איך אפשר לא לקנות את המוצר שכל הפורום מדבר עליו במשך שנים רבות, כשהוא כל כך זמין ועולה רק 35 שקל? (35 שקל!!)

אז למרות שהמדף שלי מפוצץ במוצרים שאני לא ממש משתמש בהם, הוספתי אותו למדף.

על הרכב שלי כרגע מיושם ציפוי של אופטיקוט (מהגירסה הישנה והעמידה), חלקים שהשתפשפו או עברו שריטות זכו גם לפוליש ידני של מנזרנה (3000,400) ומעל הסלט הזה מיושם ווקס של כימיקל גייז. בשטיפה אני מיישם מעל כל זה את האופטימום הירוק שהוא בעצם גם סוג של ווקס. הוא נוח, כי אני לא צריך לשטוף את הרכב פעמיים (רק פעם אחת, להוריד את האבק הראשוני).

על הווקס של כימיקל גייז, butter wet wax, כתבתי שרשור המלצה מיוחד. הוא קל ליישום ויש לו ברק מדהים, עשיר ועמוק. עוד לא נתקלתי בכזה דבר, עם כל החומרים שניסיתי.

ופה הדילמה: לאחר ששטפתי עם האופטימום הירוק, ריססתי BSD על המגבת וניגשתי לנגב. נוצרה מין רשת של קוים על הרכב, משהו שלא הכרתי, אבל לאחר שניות זה התייבש ונוצר ברק גבוה. בהחלט ברק גבוה. הסתכלתי מכל הכיוונים, הייתי בהחלט מרוצה מהתוצאה הסופית. הרכב נראה כאילו יצא הרגע מהחברה.

אממה, נראה שהברק הזה שטחי, לא עמוק ועשיר כמו אחרי הווקס של כימיקל גייז. אז כאילו "הרסתי" עם הקוויק דיטיילר הזה את מה שעשיתי עם הווקס....

יכול להיות גם שאני סתם מדמיין, אבל אין לי אפשרות להשוות ולבדוק. גם אם אצלם, ספק אם לפי תמונות אפשר לקבוע.

מה אתם אומרים? נתקלתם בהשוואה כזאת?

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפוסו יש ברק/הגנה יפה גם בלי תוספות. לאחר שימוש לאורך שנים עם BSD/V7 סונקס ועוד כמה מוצרים של מגס וכמה שאני כבר לא זוכר... לאחרונה עם PV של Koch-Chemie (עוד מעט בקבוק שני) נוכחתי לדעת שיש להם ערך מוסף בברק/הגנה,אבל מטבע הדברים יש גם שחיקה להגנה הקיימת במיוחד שיש "עירוב חומרים". לא בכל ההגנות כי למשל מנזרנה יותר "סלחני" לתכשירי QD מעליו.

הבעיה ביישום של BSD שהוא נותן אומנם משטח מבריק, אבל מעט מחוספס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2016 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...