Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פינוי רכב חונה ע"י העירייה שלא כחוק [כותרת נערכה]

Cerebral Cortex
שימו לב! השרשור הזה בן 1993 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני בטוח שכל אחד ואחד מאיתכם שאל את עצמו פעם מדוע לא סובלים ישראלים בעולם?

יש לי תשובה.

קודם כל, לפני ששואלים למה לא סובלים ישראלים בעולם אולי מוטב שנשאל למה אנחנו לא לא סובלים אחד את השני?

סיפור אמיתי מעשה שהיה כך היה.

יש לי רכב תקין לחלוטין עם טסט והכל.מזה תקופה גיסי נוסע בו לעבודה וחזרה הביתה. מדי פעם קופץ עם הרכב לסידורים פה ושם.

הרכב רשום על שמי אבל גיסי נוהג בו אבל זה לא ממש רלוונטי.

לפני כמה חודשים, גיסי שנמאס לו מהפקקים כל בוקר קנה קטנוע. מאז הרכב חונה ליד הבית ליד המדרכה.

אני מזכיר, יש לרכב טסט.

בקיצור, הרכב חונה ברחוב ללא מוצא ליד הבית ליד המדרכה. מול גיסי גר לו שכן שיש לו שלושה רכבים.

הרכב של גיסי לא בא לשכן הזה טוב בעין. הוא החליט שאת שלושת הרכבים שלו הוא יחנה ליד המדרכה ויהי מה.

מה הוא עשה? הלך להתלונן לעיריה על גרוטאה שעומדת ברחוב. העיריה שלחה פקח שצילם את הרכב.

העירייה שלחה לי התרעה לפני גרירה בדואר רשום הביתה.

הלכתי לעיריה למחלקה האחראית ושאלתי מה הבעיה, למה שלחו לי התרעה לפני גרירה? יש לרכב טסט. הסבירו לי שהרכב עומד.

הסברתי שיש טסט והסברתי שלא משתמשים בו הרבה כי גיסי עכשיו נוסע בקטנוע.

אמרה לי שאין בעיה, רק לנקות את הרכב מדי פעם ולהזיז אותו כל פעם כמה מטרים אחורה וקדימה בכדי שיראו שהרכב זז. אמרה לי שהאזהרה מבוטלת ואנחנו סבבה.

עבר לו שבוע וחצי, היום אני מגלה בערב שגררו את הרכב. אני מתקשר למשטרה לראות אולי יש להם מושג איפה הרכב? אמרו לי במוקד שאין להם שום מידע ואם הרכב נגנב לבוא למלא תלונה.

התקשרתי בערב למוקד העירוני. אמרה שאין לה שום מושג אבל מוטב שאני אדבר עם זה שגורר עבור העיריה את הרכבים.

אני נכנס ללחץ כי אף אחד לא יודע איפה הרכב ויש לי שם מסמכים חשובים.

משם לפה מצאתי את הטלפון של הגרריסט, התקשרתי אליו והוא אישר שהוא גרר היום את הרכב לבקשת העיריה. הרכב כנראה נמצא באחד המגרשים ששם גוררים רכבים אין לי שמץ של מושג.

מחר בבוקר אני הולך להפוך את כל העירייה מצידי להגיע עד ראש העיר. שיחזירו את הרכב בדיוק לאותו מקום שממנו הוא נלקח. דברו איתי יום אחרי שנגמר לרכב הטסט.

לסיכום, כל זה בגלל שמוק אחד, שכן מכוער עם עין בעייתית שחושב שהרחוב שייך לאבא ואבא שלו.

ואתם שואלים למה לא סובלים את הישראלים בעולם? תתחילו בשאלה למה לא סובלים את הישראלים בישראל.

עריכה אחרונה על ידי Cerebral Cortex

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

העיריה גנבה לך את הרכב.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכותרת המפוצצת לא קשורה לתוכן ההודעה.

במקרה הזה אני עם השכן. רכב לא יכול לתפוס מקום חניה מעל שבועיים רצוף. לא מדובר במקרה חד-פעמי של נסיעה לחו"ל, אלא בכמה חודשים ברצף. לא הוגן ולא מתחשב.

יחד עם זאת, ידועה התופעה הפסולה של "קניתי את קטע הרחוב יחד עם הבית". במקרה הזה לא מדובר בתופעה הזאת.

לא מצדיק את העיריה אם כן הזזת את הרכב, אבל בכל זאת, יש עם השכן צדק מסוים.

אצלי ליד הבית המצב הסלים וזה די מטריד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיריה גנבה לך את הרכב.

דוגרי, חבר שלי אמר ללכת להגיש תלונה שהרכב נגנב.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שלא קראת את הכתבה לעומקה נכון?

לשכן יש 3 מכוניות. לגיסי יש מכונית אחת. הרכב תקין ויש לו טסט.

מדובר ברחוב ללא מוצא ואין בעיית חניה. כל אחד חונה את הרכב שלו. אבל לשכן החמוד יותר נוח לחנות את כל ה 3 מכוניות שלו ליד המדרכה, זה כן בסדר איתך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כועס על השכן או על העירייה או על שניהם?

לפי מה שהבנתי מהסיפור, הרכב שלך עומד בחניה כמה חודשים, וזה לא מצב תקין.

אם כבר מעמיד אותו כמה חודשים, דאג שזה יהיה במקום שיגרום להפרעה המועטה ביותר, כדי שלא יתלוננו (בצדק) לעירייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שמבחינה חוקית יש לעיריה סמכות לגרור רכב שלא זז אפילו אם יש לו טסט,

אין לי גישה לספר החוקים אבל אני מניח שאפשר למצוא את זה.

עדיין לא מצדיק את זה שהפקידה אמרה לך שהכל בסדר ויום למחרת הרכב נגרר,

אבל זה הבעיה של המדינה הזאת יד ימין לא מסונכרנת עם יד שמאל,

פקידים אומרים לך ככה, פקידים אחרים עושים הפוך, וכו'.

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כועס על השכן או על העירייה או על שניהם?

לפי מה שהבנתי מהסיפור, הרכב שלך עומד בחניה כמה חודשים, וזה לא מצב תקין.

אם כבר מעמיד אותו כמה חודשים, דאג שזה יהיה במקום שיגרום להפרעה המועטה ביותר, כדי שלא יתלוננו (בצדק) לעירייה.

אני כועס על השכן. לעיריה לא ממש איכפת כי מדובר ברחוב ללא מוצא עם כמה בתים. הבעיה של הרבה כאן שאתם גרים במרכז אז מחסור בחניות הוא כמו מגפה.

אצלנו בצפון לא.

וכמו שאמר מארק 10 למעלה משעמם אבל יותר נכון הוא היה צריך להתכוון שזה סיפור מיותר לגמרי.

כמו שאמר איצי זה לא תקין כלל וכלל שאומרים לך שהעניין טופל, אין בעיה ואין לך מה לדאוג ואחרי זה גוררים לך את הרכב.

עריכה אחרונה על ידי Cerebral Cortex

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חוקי עזר שמאפשרים לעיריות לפנות מכוניות מחניה ציבורית לאחר X ימים ללא תזוזה (60 יום) גם אם יש טסט בתוקף.

זה שאמרו שבוטל ובכל זאת פינו כמובן לא תקין.

סה"כ צריך להיות אזרח טוב אם מצפים מאחרים להיות אזרחים טובים. רכב שחונה חודשים ללא תזוזה בחניה נוחה ליד הבית מציק לאנשים, אין מה לעשות. רכב כזה אפשר לחנות במקום קצת יותר רחוק, איפה שהוא לא יפריע לאף אחד וכן לדאוג שהוא יהיה נקי או עם כיסוי אם זה אפשרי.

זה נראה לי די הגיוני שמי שמשתמש ברכב יום יום יחנה במקום נוח קרוב לבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, שכנים חא*ות זה מכה רצינית. עם זאת, לא יודע למה כתבת כזאת כותרת מפוצצת ולמה אתה משליך על כל הישראלים. לא נראה לי שבגלל שכן צר עין ועיריה שעושה דין לעצמה לא סובלים ישראלים בעולם. יש הרבה סיבות אחרות לא לסבול ישראלים.

אני ישראלי כמובן וכשאני בחו"ל אני מתנהג בצורה יפה ומכבדת. לא נראה לי שמישהו מהמארחים שלי אי פעם לא סבל אותי. כל הסיפורים על הברבריות הישראלית נכונים למקומות מאוד מסויימים בעולם ולחתך מאוד מסויים של ישראלים. גם את הבריטים לא סובלים מי יודע מה. גם את הרוסים.

תנסה נניח בגרמניה לחנות בטעות בחניה שלך, רק עם גלגל אחד טיפה על הקו. או למשל לפרגן זכות קדימה לרכב שרוצה להשתלב למרות שהזכות שלך. או לעמוד בצד הלא נכון של המדרגות הנעות, או לזרוק את העטיפה בפח הלא נכון, או לשכוח איזה אור דולק בבית משותף וכו'. נזיפה מובטחת.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שמבחינה חוקית יש לעיריה סמכות לגרור רכב שלא זז אפילו אם יש לו טסט

יש חוקי עזר שמאפשרים לעיריות לפנות מכוניות מחניה ציבורית לאחר X ימים ללא תזוזה (60 יום) גם אם יש טסט בתוקף.

דווקא נושא מענין שרלוונטי להרבה אנשים. השאלה היא כמובן מי הוא בעל הסמכות להחליט האם האוטו עמד או לא עמד 60 יום רצוף. לך תוכיח וזאת השאלה כאן.

אני לעניות דעתי חושב שכל עוד לאוטו יש טסט וביטוח - אסור לאף אחד לגעת בו. אבל הנה - גררו לך אותו.

אין ברירה אלא לפנות לערכאות או עו"ד שמבין בתחום ולברר מה החוק אומר.

ולענין הכותרת: מסכים שאין קשר בין המיקרה לבין "ישראלים בחו"ל".

את הישראלים שונאים בחו"ל (כאשר שונאים אותנו, כן? הרבה פעמים אנחנו המלאך הגואל כשאנחנו מגישים עזרה לנפגעי אסונות בצד השני של העולם) בגלל אנטישמיות שמה לעשות, לא ניתן למחוק שנאה של 2000 שנה בתוך כמה עשרות שנים, זה כבר טבוע בהם. ואולי גם כי המנטליות והתרבות שלנו שונה משלהם, כאשר שלהם הכוונה אירופאיים. לא יודע לגבי השאר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא כמובן מי הוא בעל הסמכות להחליט האם האוטו עמד או לא עמד 60 יום רצוף. לך תוכיח וזאת השאלה כאן.

פקח שעובר יום יום באותו מקום ורואה את האוטו מאובק, עם קורי עכביש וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה באמת יודע שהשכן התלונן? או שזו ספקולציה?

דווקא זה שאין מצוקת חניה באזור יכול לגרום לאנשים להיות יותר עצלנים, ולהתעצבן מזה שהם צריכים ללכת כמה רחובות לבית, מה שפה במרכז נתפס כנורמה. נראה לי שזה טיפ טיפה נאיבי לחשוב שבעולם הגדול אין סכסוכי שכנים סביב חניה.

ובלי קשר, לא הייתי משאיר מסמכים מאוד חשובים ברכב חצי נטוש ברחוב.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצוקת חנייה, ביטוח וטסט לא מעניינים. אם תחנה רכב מטונף שלא זז הרבה זמן ליד הבית שלי גם אני אתקשר לעירייה כי זה מפגע אסטטי.

במקום לחפש מה אחרים עושים לא בסדר כדאי לבחון לפעמים גם את עצמך.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...