Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פינוי רכב חונה ע"י העירייה שלא כחוק [כותרת נערכה]

Cerebral Cortex
שימו לב! השרשור הזה בן 2012 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני הרבה שנים חניתי איזה 18 שעות בחניה בקיבוץ - שאותה הכרתי כמותרת לשימוש. זה היה לצורך תחרות של חובבי רדיו, ולא הוצאתי את האף מהתחנה. כאשר חזרתי לרכב מצאתי שהוציאו לי אויר משני גלגלים. הבחור שארח אותי אמר: "אה, כן, זה השכן המשוגע שעושה את זה לכולם". למזלי הוא היה התיקונצ'יק של הקיבוץ ועמדה לרשותו רנו אקספקס - אז הרמנו את המכונית, פירקנו גלגל - גלגל והוא לקח אותם לניפוח בתחנת הדלק של הקיבוץ.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

סתם שאלה, יכול להיות הבנתי משהו לא נכון.

הרכב שלך חונה מול הבית של גיסך, כלומר לא בבית שלך.

מה הקשר שלך לאזור המגורים?

גיסך קנה קטנוע ועכשיו הרכב עומד קבועה?

אצלי בבניין יש איש שבגלל שההורים שלו גרים בו הוא בטוח שהוא חלק מהועד בית(הוא גר במקום אחר), כבר יצא לי להסביר לו שבלי קשר אם הטענות שלו מוצדקות או לא, אין לו קשר לבניין...

קרא את הפוסט מההתחלה. אם לא תבין אני מבטיח להסביר לך ולהראות מה פיספסת.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלומר, כמו שחשבתי, אתה משער.

אבל הן לא חניות שלך ממילא. אין לך שום בעלות עליהן כי הן ברחוב. מחר יגיע חבר של אחד השכנים ויחליט שהוא מעמיד אצלכם ברחוב רכב באופן קבוע. או יותר גרוע - מישהו "חיצוני" יחנה אצלכם כי לא רוצה להפריע לחניות השכנים ברחוב שלו, יבוא לחנות אצלכם כי זה רחוק מספיק ממנו. מה תעשה? תתקשר לעיריה?

החניות היחידות שאתה יכול להגיד עליהן שהן שלך הן כאלו שיש לך בעלות עליהן ב"טאבו", כל השאר לא מעניין. הנה, אצלי בבנין יש לכל שכן שתי חניות, אחת עילית (מאחורי הבנין) ואחת תחתית (מתחת לבנין). כשעמד מישהו אצלי בחניה העליונה העפתי אותו בבעיטה מכוונת היטב, רק שאני יכולתי לעשות את זה כי החניה בבעלותי.

ומהכיוון ההפוך - באחת החניות הנ"ל עומדת קורולה נעולה כבר חמש שנים בשמש, חום, גשם או ברד, שהמצב שלה מעבר להצלה. לדעתי היא שייכת לדייר שנפטר והאלמנה לא רוצה או יכולה לטפל בזה. אילו הרכב הזה היה עומד ברחוב, היה עף מזמן, טסט תקף או לא, אבל אין מה לעשות כי הרכב חונה בחנייה רשומה שלה.

אין לזה שום קשר לחזירות (שגם בזה אתה לא יכול להיות בטוח, עד שאותו שכן "מיוחס" יודה), ורק נותר העניין הבאמת מרגיז שהעיריה פינתה רכב לאחר שסיכמו איתך שלא ייעשה כך.

תתפלא אבל ישנן עיריות שגוררות רכבים מחניה פרטית שלך בטאבו במידה והרכב בלי טסט קרי נחשב גרוטאה.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתפלא אבל ישנן עיריות שגוררות רכבים מחניה פרטית שלך בטאבו במידה והרכב בלי טסט קרי נחשב גרוטאה.
תאיר את עיניי ותראה לי.

יכול לציין לך עשרות בניינים שיש להם בחניה רכבים שהפכו למחסן/כבר גדלו בהם טפילים כאלו ואחרים מרוב שעמדו כל כך הרבה שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שעירייה לא רשאית לגרור מחניה שהיא פרטית.

העיריה אינה אחראית לשלום הציבור בתוך שטח פרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי אותו עקרון, העיריה רשאית לגרור את הטלויזיה הישנה מתוך ביתך, מכיוון שהיא כבר גרוטאה ומהווה מפגע סביבתי

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתוב אלא אם נמצא בחצר של מי שמחזיק בהן כדין.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפועל הם לא עושים זאת. אני גרתי כ-20 שנים באיזור צפוף ברמת-גן והיו כמה רכבים שנראו כמו גרוטאות וגם כתמי שמן מנוע במקום החניה והעירייה לעולם לא גררה או כתבה דו"ח.

יש רצוי ויש מצוי. דוגמא אחת ל-10K אינה מצביעה על שום דבר.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...