Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה יצרן נותר היום חף מתקלות?

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 1991 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה מדהים אבל פעם היית מחפש רכב והיה יחסית קל למצוא רכב/מותג ללא תקלות או לפחות ללא תקלות יקרות.

היום אני שולל חצי מלוח יד 2 בעקבות בעיות כאלה או אחרות המוכרות לנו!

גירים רובוטיים שעדיין לא אמינים וגם האמינים בבוא זמנם עלות התיקון מטורפת! מנועים שמרגישים כאילו השקיעו מליונים בפיתוח שלהם ואז פשוט מיהרו לשחרר אותם לאור.

מה נותר אמין נכון להיום שהייתם קונים בעיניים עצומות?

לצערי מה שאמין היום גם משעמם כמו טויוטה והדגמים העממיים של מאזדה!

אני מדבר כמובן על רכבים עממיים ולא מותגי יוקרה!

אז מה הייתם קונים מבלי לחשוש?

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

טויוטה, רצוי היברידית. אם היה לי כסף, סיבה ורצון לקנות לקסוס, אז לקסוס.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

כמדומני בקונסיומר ריפורטס הגיעו למסקנה, שככל שהרכב מתקדם יותר מבחינה טכנולוגית, כך כמות התקלות עולה (דבר מובן לחלוטין..)

* מסקנות, מהסקר האחרון שלהם.

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכול קטגוריה יש את האמינים יותר האמינים פחות, בקטגורית המיני קשה להצביע על רכב שהוא לא אמין, גם הרובוט חד מצמדי אם כבר אנחנו שומעים על החלפת מצמדים.

בסופר מיני יש את טיוטה יאריס והונדה גאז בעלי מכלולים פשוטים, קיה ריו, יונדאי.

אבל יש גם את הסיטרואן c3 ו208 בעלי מנוע טורבו שלא נשמעו בעיות.

גם כיום לא חסר רכבים אמינים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מחפש רכב, פשוט מהרהר על העתיד!

גם יש רכבים שעוד הייתי קונה חדשים אבל כיד שניה בטוח לא, שזה בעצם כל רכב עם גיר רובוטי.

סיוויק חדשה עם בעיות כבר, הבי 4 בגרסה המעניינת עם מנוע 2.5 לפחות עד לפני הדור האחרון המנועים הללו היו בעיתיים.

אשכרה מה שנשאר זה מאזדה3/6 נטולות הטורבו שלפחות מציעות ביצועים סבירים +

קורולה? מעולם לא הבנתי מה מוצאים בה עד שתכלס שאלתי מה הכי אמין, יש למספר קולגות כאלה ואחד אחד מרוצים!

מה שנשאר זה אוטומט וללא טורבו כנראה, בטח ובטח אם זה יד שניה.

אישית כרגע עם ייטי ידני 1.2, אין תלונות אבל גם פה היה טיימינג בעייתי שהוחלף וזה עוד מצב טוב.

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הונדה סיוויק דור תשיעי.

אתה מודע לתקלה העולמית במנועי 1.5T ? זו שבעטיה יש ריקול במזרח ל 350000 מכוניות בקנדה יצא ריקול ובארה"ב יש ריקול ל 500000 מכוניות? (כן זה המנוע שבגללו גם נעצר ייצור CR-V במזרח)

ריקול במזרח

https://www.reuters.com/article/us-china-autos-honda/japans-honda-to-recall-350000-cars-in-china-over-engine-issue-idUSKBN1FW124

ריקול בארה"ב

https://www.motor1.com/news/268789/honda-cr-v-engine-troubles-report/

עצירת ייצור במזרח

https://www.reuters.com/article/us-honda-china-recall/honda-stops-selling-new-cr-vs-in-china-after-recall-plan-rejected-idUSKCN1GE1P8

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהשאלה היא לא מי הכי אמין/ חף מתקלות אלא איך היצרן/יבואן מתמודד עם תקלות שבאשמתו.

לדוגמה - פורד פוקוס לעומת ואגית כל שהיא מאותם שנים בעלת DSG.

(נכון שבד"כ הואגית תהיה יותר נוחה אבל מי שקונה אותה מחוץ לאחריות יודע שהוא משחק עם מכטרונקיס/מוח גיר וכד'

לעומת פורד שהרחיבו אחריות ל10 שנים כמדומני)

now: Honda Jazz 2011 1339 i-vtec 99 HP CVT

past: Honda Jazz 2009 1339 i-vtec 100 HP manual

opel corsa C 2001 EcoTec 75HP manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1991 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...