Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח מהירות מלפני חצי שנה

שימו לב! השרשור הזה בן 1539 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיבלתי דו"ח מהירות לפני חצי שנה ממצלמה בת"א. כמו כולם חיכיתי לראות מה תהיה התוצאה במשפט בעכו.

עוד שבוע מגיע הדד ליין אותו הציבה המשטרה (ה-15.10) לבעלי דו"חות מהירות לשלם את הדו"ח לאחר שהקפיאו את תשלום הדו"חות עד להכרעת הדין במשפט בעכו.

מה מומלץ לעושת עכשיו עקב הכרעת הדין במשפט בעכו בתוספת הדו"ח הראשוני של הטכניון שמאשר את אמינות המצלמות. לשלם? לבקש להישפט ולהביא להגנתי את פסק הדין מעכו? האם אפשר לטעון שגם אם הטכניון יאשר בסופו של דבר את המצלמות הרי שהאישור הגיע לאחר ביצוע העבירה לכן הוא לא תקף במקרה הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבקש להישפט ובאותה נשימה תבקש שיבוטל הדו"ח לאור תוצאות המשפט בעכו.

האם הדו"ח הגיע במסגרת הזמן המותר בחוק?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבקש להישפט ובאותה נשימה תבקש שיבוטל הדו"ח לאור תוצאות המשפט בעכו.

האם הדו"ח הגיע במסגרת הזמן המותר בחוק?

הגיע בזמן. בערך 3 שבועות אחרי הצילום.

עכשיו לשאלה טכנית, נגיד ולא מבטלים לי את הדו"ח ואני ניגש למשפט, מה בדיוק אני עושה שם. מספיק שאני מזכיר את תוצאות המשפט בעכו או שאני צריך להביא את הפסק דין מודפס ולהגיש כראיה לשופטת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה להתחיל בתכנון גשר שבכלל אין נהר לעבור בדרך

בקש לבטל את הדו"ח לאור תוצאות המשפט בעכו

לא יאשרו תבקש להישפט.

בית המשפט לא צריך שתדפיס לו את הכרעת הדין

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה להתחיל בתכנון גשר שבכלל אין נהר לעבור בדרך

בקש לבטל את הדו"ח לאור תוצאות המשפט בעכו

לא יאשרו תבקש להישפט.

בית המשפט לא צריך שתדפיס לו את הכרעת הדין

בסדר גמור. נשלחה בקשה לביטול. אפילו הוספתי להם את פסק הדין של המשפט בעכו בתור ראיה. נקווה לטוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

--עדכון--

הערעור בזמנו לא התקבל, במשטרה טענו שיש בידיהם דו"ח של הטכניון שהמצלמות אמינות.

ביקשתי להישפט.

בהתחלה נקבע תאריך ליוני האחרון. לאחר מכן נדחה לאתמול.

מגיע אתמול לבית משפט בשעה הנקובה - מסתבר שהדו"ח שלי מעולם לא הוגש למשפט. אין מס' תיק בית משפט אין כלום.

לאחר התייעצות עם עורך הדין שלי הלכתי הביתה. (ליתר ביטחון גם צילמתי את עצמי שם שהייתי במקום)

היום הגעתי שוב לבית המשפט רק כדי לבדוק שלא פתחו במקרה את התיק בבית משפט בהמשך היום. גם היום אותו הדבר, אין תיק אין משפט אין כלום.

תודה רבה שלום ולהתראות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1539 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...