Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך הכי טוב לשמור על צמיגים ומצבר?

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 1999 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי סְפּר - 4 צמיגים גודייר טובים מאוד ומצבר... הכל עוד טוב אצלי, איך שומרים עליהם, נגיד לשנה?

תודה

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מצבר יש מכשיר של טעינה איטית ששומר על המצבר מלא ובכושר.

לגבי צמיגים , במקום אפל וקריר אם אפשר. ואולי לעטוף בנייר אלומיניום ולא על הרכב כמובן אם אפשרי.

אבל קח בחשבון שאת השפעות הזמן ניתן למתן, לא לעצור כליל.

Sent from ...

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נייר אלומיניום? מה הכוונה?

רוצה לשמור על הצמיגים? סע רגוע, תאיץ במתינות,קח סיבובים מדודים,אל תעשה פתיחות ברמזורים

והכי חשוב תמנע מחרקות בשכונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהוא התכוון לשמירה באחסנה. ולא תוך נסיעה. חלק מהצמיגים היום מגיעים ארוזים כך , דבר השומר אותם מפני קרינת השמש. לצמיג מורכב , ברור שהשיטה לא עוזרת .

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהה... לא שמתי לב. אז כמובן השיטה שציינת היא המתאימה. (צל אפל וקריר)

רק קח בחשבון שגם אחסנה בתנאים כאלו - הגומי מעצם הרכבו, יתחיל להתייבש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1999 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...