Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוצמת וולט ?

שימו לב! השרשור הזה בן 6962 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עד עכשיו יש לי מערכת JVC 50X4 kdar300שסיפקה לי יציאה אחת של RCA !

עכשיו השאלה שלי היא ברגע ששמתי מפצל RCA למגבר 4 ערוצים העוצמה התחלקה ?? ( בגלל זה אולי אני מרגיש שהמגבר לא חזק מספיק magnat the rock 800 )

ואם מישהו יודע כמה המערכת מוציאה וולט ל RCA

לעומת הפיוניר 7700 !

בתודה מראש

סאונד בראש

למכירה , מגבר 2 ערוצים , 2מגברים 4 ערוצים , 2 מגברים מונובלוק, מחשב נייד ,קרוס 3 WAY , פורטים , מידים אילייט , רמקולים פולק אודיו לבית , בקיצור הכל לחץ כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל ב7700..בנתונים שלו רשום שהוא מספק 4 וולט ביציאות, אך קראתי פה ממישהו בפורום שיצר איתם קשר ושאל אותם על הנושא. הם אכן הסכימו שהנתונים לא נכונים והמכשיר מוציא 2 וולט.

לגבי הפיצול..כאשר אתה מפצל את הRCA מה שמתפצל הוא לא המתח אלא הזרם, המתח במקביל ולכן הוא שווה.

לא חושב שצריך להיות הבדל בעוצמה של המגבר לאחר הפיצול, ואולי קצת משחק עם הGAIN.

בסה"כ אני מאמין שהכל פסיכולוגי...

גולף...כי לא כל אחד יכול להרשות לעצמו אחת כזאת :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז 2 וולט זו יציאה סטנדרתית ?

למכירה , מגבר 2 ערוצים , 2מגברים 4 ערוצים , 2 מגברים מונובלוק, מחשב נייד ,קרוס 3 WAY , פורטים , מידים אילייט , רמקולים פולק אודיו לבית , בקיצור הכל לחץ כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כן, בכל אופן, אין לך ירידה בעוצמה בגלל חלוקת הRCA.

אצל דימה, חילקתי שני ראשי אר סי אי , ל8 ראשים לשני מגברי 4 ערוצים .. ותסמוך על דימה..... למרות שהוא היה אנטי לגבי כל הרעיון של המפצלים, אתה יכול לשאול אותו אם היתה לו ירידה באיכות\עוצמה\ וכו ..

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6962 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...