Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Golf GTI Stage 3

spyykeR
שימו לב! השרשור הזה בן 1996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בס"ד

לא

הוא לא עובר בגלל הטורבו שמחליפים? ויש איזו קומבינה שאפשר לעשות?להחזיר לטורבו מקורי רק בשביל הטסט?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

לאו דווקא טורבו (אלא אם תחליף למשהו מפלצתי שקופץ לעין).

סטייג' 3 כולל גם שינוי בצנרת פליטה בין היתר, ועוד חיזוקים במנוע, אלה דברים שצועקים לעין.

ישנה אפשרות לעבור בקומבינה, כן/לא, החלטה שלך.

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי מה בדיוק נעשה ברכב.

לצורך פרוטוקול אפשר להחליף רק את הטורבו (ישנם כאלה שמחליפים את המקורי אחד לאחד bolt on) ולשנות תוכנה. זהו יש לך סטייג 3 . רכב כזה עובר טסט ללא בעיה.

עריכה אחרונה על ידי punz
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר היה לי GTI MK6 עם דאון פייפ וקאטבק של APR (כזה שעובר טסט) ומתחת למכסה המנוע הותקן יונק אוויר של APR ועוד כמה דברים קטנים ועברתי טסט פעמיים בלי שום בעיה.

אם מותקן ברכב דאון פייפ/קאטבק פתוח בלי רזונטור מן הסתם שלא תעבור טסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

metalhammer אתה יכול לפרט קצת על הקאטבק של apr?

מה ההבדל בין כזה שעובר ולא עובר טסט?

ואיך זה משפיע על אחריות?

למען הסר ספק, אני לא בטוח אם מעבר הטסט קשור לדאון פייפ בלבד או לדאון פייפ ולקאטבק ביחד, אבל ממה שהבנתי:

יש מערכות פליטה שעוברות טסט ויש כאלה שלא. אלה שלא, הן "פתוחות" וללא מסנני גזים רעילים (ממיר קטליטי) ובטסט משתמשים במעיין "מזלג" שמניחים בתוך האגזוז ובודקים את כמות הגזים הרעילים שיוצאים ממנו.

הדאון פייפ של APR עוברת טסט כי מותקן בדאון פייפ ממיר קטליטי.

עם זאת, רוב האנשים שמשתמשים בצנרת פתוחה מחליפים אותה לפני הטסט או שיודעים איך/איפה להעביר את הרכב טסט למרות הצנרת הפתוחה.

צ'מפיון אוטומטית מורידים את האחריות על כל הרכב אם תשנה/תשפר אותו מכל בחינה מכנית/תוכנתית שהיא (גם אם תהיה לך בעיה שקשורה למראה בכלל הם לא ייקחו אחריות), ואני יודע את זה על בשרי. עדיף להתחיל בשינויים/שיפורים בתום האחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...