Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה כפתור שליטה מההגה יתאים למערכת שלי? אם בכלל?

yonisi
שימו לב! השרשור הזה בן 2000 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

ניסיתי לחפש בפורום אבל לא מצאתי בדיוק מה שאני צריך.

יש לי שברולט אימפלה ישנה 2005 שהתקנתי בה מערכת אנדרואיד 8.1 סינית זולה ופשוטה. קישור למערכת:

https://www.ebay.com/itm/7in-2-Din-Bluetooth-WiFi-4G-HD-Octa-core-Android-8-1-Car-Stereo-MP5-FM-Radio-GPS/263732560780?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649

המערכת עובדת סה"כ כמו שצריך ואין תלונות, אבל מה שחסרה לי באמת זו שליטה מההגה. חיפשתי באיביי רכיבים שעשויים להתאים, אבל קראתי פה שרכיבי הבלוטות' למיניהם יכולים שלא לעבוד עקב בעיות צימוד. למערכת עצמה כן יש למידה של כפתור מההגה אבל אני מניח שמדובר ברכבים עם הפונק' הנ"ל מובנית.

שורה תחתונה: האם יש מה לעשות כדי לאפשר שליטה מההגה? ואם כן אז איך אוכל לדעת מה להזמין?

תודה!

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אף אחד לא יודע אם אפשר לחבר כפתור מההגה למערכת אנדרואיד גנרית כזו על רכב שאין לו פונקציה כזו במקור?

משהו כזה אמור לעבוד?

https://www.aliexpress.com/item/Car-steering-wheel-button-remote-control-car-navigation-DVD-2-din-android-Bluetooth-wireless-Universal-remote/32796401574.html

עריכה אחרונה על ידי yonisi

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אז הזמנתי את הכפתור שליטה הנ"ל וחיברתי אותו אצל המתקין שלי ביום שישי, עובד מצויין, מומלץ למי שאין כפתור מההגה ורוצה להרכיב. יש אני חושב אפילו כאלה קצת יותר מוצלחים אבל אני דווקא מוצא את זה לגמריי מתאים לי.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2000 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...